לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3593 מאמרים 1052 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

גילוי בגידה ע"י האישה עקב הרגשת ריחוק.

פורסם בתאריך 08/05/2019      /      נכתב ע"י אייל אלייזה

גילוי בגידה ע"י האישה עקב הרגשת ריחוק

אחד הדברים הקשים שמרבית הזוגות עוברים במהלך חייהם זאת בגידה. ברוב המקרים מדובר על הגבר שנעלם שעות רבות מהבית בתירוצים שונים שכוללים עבודה מרובה, פגישות ועוד. ריבוי היציאות מהבית והיעדרויות בשעות הערב גורם לבת זוג לחשוד בבן הזוג, לתחושת ריחוק במערכת היחסים ולמחשבות שונות שהגבר בוגד בה. במצב זה נאלצת האישה לשכור ולהיעזר בשירותי משרד חקירות ולהתחיל בהליכי חקירת בגידה, עד לקבלת הראיות שבעלה בוגד או לא בוגד.

גילוי בגידה עקב תחושת ריחוק

אחד הסימנים העיקריים והמובהקים לגילוי בגידה של הבעל הוא הריחוק. ככל שבן הזוג מרוחק יותר ויוצא בתכיפות תדירה מהבית, זה גורם לבת הזוג שלו לחשוב שהוא מנהל רומן מחוץ לנישואים, במיוחד שמדובר על חזרה בשעות הקטנות של הלילה או אי חזרה בכלל והשימוש בתירוצים שונים כולל עבודה מרובה. הרגשת הריחוק גורמת לאישה לאשש את חששותיה ולפנות לחוקר פרטי, שיבצע חקירת בגידה ואכן יאשש את חששותיה באמצעות תמונות מהשטח שמוכיחות זאת. 

מהם הגורמים לריחוק בקשר?

ריחוק בקשר הוא תוצאה של כמה גורמים שונים אשר עם הזמן גורמים לקרע בקשר הזוגי. גורמים אלה יכולים להיות: חוסר תשוקה ומשיכה כמו בעבר, שעות עבודה רבות, מטלות הבית והילדים שלא משאירים זמן לרומנטיקה בין בני הזוג, שעמום וחוסר עניין בין בני הזוג ועוד. אי השלמת הפערים בין בני הזוג גורמת לתחושת הריחוק לגדול ולגדול עד שלא ניתן לתקן זאת ואז בן הזוג מחליט למצוא את מה שחסר לו בקשר, מחוץ למערכת הנישואים מבלי שהאישה תהיה מודעת לכך.

כיצד מתגברים על תחושת הריחוק?

הדרך היחידה להתגבר על תחושת הריחוק זה פשוט לדבר עם בן הזוג בכנות ובפתיחות על הכל על מנת שהמצב לא יתדרדר יותר. במקרה  בו בני הזוג ממשיכים לא לדבר אחד עם השני וממשיכים להתרחק, הפער הולך וגדל וברוב המקרים לא ניתן לגשר עליו. לכן חשוב לבצע שיחה עם הבן הזוג, לפעמים זה סתם משבר אישי, בטרם המצב הופך בלתי הפיך וכן להתחיל במגעים עם משרד חקירות, שיתחיל בתהליך הבגידה על מנת שניתן יהיה להתעמת עם הבעל שיש בידי האישה את ההוכחות.

מתי יש צורך לפנות למשרד חקירות?

הפניה למשרד חקירות מתבצעת כשהאישה חושדת בבעלה, כבר בשלבים הראשונים. ברגע שהאישה מספקת מידע על בעלה שכולל בין היתר תמונות, על מנת לזהות אותו במעקב ניתן להתחיל לעקוב אחריו ולהתחיל עם חקירת בגידה, באמצעות משרד חקירות אשר מתמחה בתחום. החקירה עורכת זמן מה עד לקבלת הראיות בשטח. בתום החקירה נמסרות הראיות לבת הזוג, שמחזקות את תחושותיה לגבי רומן או סטוץ מחוץ לנישואים. ראיות אלה כוללות תמונות או סרט וידאו. במקרה שבו האישה מעוניינת בשירותים נוספים כמו: חקירה כלכלית,  משרד החקירות ממשיך תהליך החקירה. במידה והיא מסתפקת בראיות מסתיימת החקירה ועבודתו של החוקר, בשלב זה.

495 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת אייל אלייזה