לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3787 מאמרים 1157 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

איך לקנות רכב יד 2 בחדרה?

פורסם בתאריך 27/12/2015      /      נכתב ע"י autocarkoil

רבים מכירים את חדרה בתור בירת הרכבים הארצית, המאחסנת בשטחה סוכנויות רכב ומוכרים פרטיים המציעים מגוון גדול של מכוניות. אנשים מכל קצוות הארץ נוהגים להגיע לחדרה במיוחד על מנת לבחור את הסוג והדגם המתאים לצרכים היחודיים שלהם. עם כל כך הרבה מגוון ומבחר, קל ליפול בפח של זייפנים ורמאים העורבים ללקוחות לא זהירים. כדי להימנע מחוסר נעימות ומביצוע עסקה בלתי משתלמת, מצורפים מספר טיפים שיעזרו לכם לשלול תקלות אפשריות ולבחור את הרכב המתאים. 

בצעו בדיקה של הסוכנות או הסוחר הפרטי - כשאני ניגשים לבדיקת רכב חשוב לוודא כי הנציג או האדם הפרטי שאנו מדברים אתם הם אכן מי שהם טוענים. במידה ומדובר באדם פרטי, בקשו ממנו לראות את תעודת הזהות ורשיון הרכב והשוו בין הפרטים כדי לוודא שהם זהים. ודאו גם כי מספר הרכב תואם למה שכתוב ברשיון. במקרה ופניתם לסוכנות או מגרש רכב בקשו המלצות, קראו פידבקים באינטרנט והתעקשו על קבלת הצעת מחיר כתובה. 

בדיקת בעלויות קודמות - בררו את היסטוריית הרכב עם המוכר. רכבים רבים המוצעים למכירה יד שנייה היו בעברם בשימוש ע"י גורמים ציבוריים, משרד הבטחון, חברות ליסינג, חברות הייטק ועוד. 

בדיקת הרכב - מומלץ להגיע ולבחון את הרכב בשעות היום, תחתר אור שמש בחוץ. תאורה מלאכותית באולם תצוגה יכולה לסייע להסתיר פגמים ברכב. 

שילדת הרכב - התבוננו היטב ברכב כדי למצוא סימני תיקון אפשריים הבולטים לעיין. ודאו כי מספר השילדה תואם חזה שברשיון הנהיגה. 

צבע הרכב - בדיקה קלאסית לביצוע בחוץ תחת אור שמש המאפשרת לראות את הצבע ואת השינויים בו בצורה חדה יותר. במידה וזיהיתם גלים בצבע מדובר על תיקוני פחחות. סימני חלודה גם הם מהווים סימן מדאיג. 

מנוע - חממו את המנוע ובדקו תחתיו לראות אם יש כתמים מתחת לרכב המרמזים על נזילות שמן. בדקו גם את פתח הכנסת השמן. במידה וזיהיתם אדים היוצאים מהפתח חשוב לראות בכך תמרור אזהרה מדאיג. 

נסיעת מבחן - במהלך הנסיעה שימו לב לרעשים ולריחות חשודים, היכולים לרמז על בעיות ברכב. בשקו את מידת הנוחות שלכם במושבים וודאו כי הגודל שלכם מתאים לחלל הרכב. התייחסו אל תחושת ההגה בידיים. 

חשבונית - עסק מכובד לא ימנע מלתת לכם חשבונית המאשרת את העסקה. עסק המנסה להימנע ממתן פרטים אלו כנראה שאינו הוגן. במקרה כזה צפו לבעיות כשיש תקלה ברכב. 

אין זו בעיה למצוא רכב יד 2 בחדרה, אך דווקא מסיבה זו חשוב לבדוק את הסוכנות והרכב על מנת לוודא שאתם עושים עסקה שלא תצאו ממנה מופסדים. 

 

1433 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת autocarkoil
למה כדאי לשים לב כאשר קונים רכב מיד שניה באזור השרון? כדי לבצע בחירה נכונה של הרכב מומלץ לעשות שיעורי בית, לחקור ולוודא שיש בידכם את כל המידע עוד לפני שניגשים לסוכנות. גם לאחר הפגישה עם הסוכן ישנם דברים ודגשים שחשוב לשים עליהם לב כדי לוודא שאתם עושים את הבחירה הנכונה ביותר עבורכם.
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 5 שנים 1 חודשים
טיפים לרכישת רכבי טויוטה מיד שנייה תהליך רכישת רכב מיד שנייה שונה מבחינות רבות מרכישת רכב חדש. חשוב לבצע בדיקות מקיפות של הרכב והמוכר על מנת לוודא כי מדובר בעסקה הוגנת ומשתלמת.
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 5 שנים 8 חודשים
טיפים לרכישת רכב יונדאי יד שניה דברים שמומלץ להתייחס אליהם כשקונים רכב יונדאי יד שניה, על מנת להבטיח עסקה בטוחה ומשתלמת.
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 6 שנים 1 חודשים