לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3266 מאמרים 895 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

טכנאי מחשבים

פורסם בתאריך 16/05/2019      /      נכתב ע"י YOGAR

במאמר זה נדון תחילה בצורך לטכנאי מחשבים אשר אחראי לתיקון המחשב הביתי או המשרדי שלנו. קיימים בארץ מגוון רחב של אתרים אשר "ממליצים" לכאורה על טכנאי מחשבים טובים ואמינים אך רובם בעצם משווקים אותם לצורך הכנסה עצמית. באתר או בכל פורום אחר, יש לוודא תחילה כי אין לממליץ עצמו רווח אישי לתיקון המחשב שלכם ולהמלצה על טכנאי ובכך להמנע מהמלצות שאינן נכונות לכם.

על טכנאי מחשבים אנו ממליצים להזמין לתיקון המחשב במקרים של תקלות תוכנה, כמו למשל במידה ומערכת ההפעלה אינה עולה או מבצעת אתחול, איטיות מסויימת באינטרנט או בכל מקום אחר, תקיעות או מסכים כחולים עם פרטי שגיאה, אשר מצביעים לרוב על בעיות תוכנה, דרייברים וכולי.

טכנאי מחשבים מסוגל לפתור בעיות אלו בצורה מהירה ויעילה, שלא כמו ברוב תקלות חומרה ששם כבר אנו ממליצים לקחת את המחשב למעבדת מחשבים. במעבדת מחשבים לרוב יהיה מלאי זמין מהמון חברות כשמדובר על חומרה. לוחות אם, כרטיסי מסך, גופי קירור, זכרונות ומעבדים. לכן, מומלץ יותר להגיע עם המחשב למעבדה ולחסוך זמן וכסף רב מאשר לפתוח קריאת טכנאי מחשבים.

לרוב מעבדות המחשבים יש ניסיון רב בתיקון מחשבים ניידים או "לפטופים" בשמם הלועזי. מחשבים אלו צורכים תיקון מחשב ברמה גבוהה מדרג ג וד', אופצייה להחלמות, הדבקות ותיקוני לוח אם קשים במיוחד. תיקון מחשב ברמה הזו לרוב יבוצע בצורה מהירה ויעליה יותר במעבדת מחשבים מאשר מטכנאי מחשבים שמגיע עד הבית לתיקונים קלים יותר.

מחירים מומלצים לטכנאי מחשבים: 150-350 לביקור בית כולל תיקונים קלים, עד שעת עבודה אחת. במעבדת מחשבים המחירים ינועו בין 100-450 ש''ח תלוי בהתאם לרמת התיקון וזמן העבודה. קיימים מקרים במעבדות מחשבים שעבור תיקונים מהירים של פחות מכמה דקות עבודה לא יגבו תשלום.טכנאי מחשב

 

,

297 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת YOGAR