לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3206 מאמרים 883 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

חוקר פרטי בתחום חשיפת הבגידות

פורסם בתאריך 19/05/2019      /      נכתב ע"י בני דיטקט

חוקר פרטי בתחום חשיפת הבגידות

חוקר פרטי עשוי לסייע לכם להשיג את הראיות שיעזרו לכם בבית המשפט.

חוקר פרטי יכול לעזור בחשיפת בגידה בתחומים שונים, הן בפאן של חקירות גירושין, הן בחקירות מסחריות ובגידה במעביד או מעסיק וכדומה. חשוב לפנות לחוקר פרטי רשוי ולהבין כיצד הוא מתכנן להשיג את הראיות הדרושות.

פנייה לחוקר פרטי חשובה בתיקי חקירה שונים:

בגידה בתחום חיי המשפחה כאשר קיים חשד שבן הזוג אינו נאמן, מסתיר נכסים וכו.. במקרים של הסתרת נכנסים ניתן לבצע גם חקירות כלכליות.

החוקר יוכל לאמת או להפריך את החשד תוך שהוא מצבצע את החקירות  בצורה דיסקרטית וחשאית כאשר הנחקרים לא יהיו מודעים לחקירות או למעקבים אחרייהם.

חוקר פרטי המתמחה בחקירות כלכליות, יסייע באיתור נכסים והכנסה כאשר אחד מבני הזוג מסתיר אותם ואינו מדווח עלייהם.

כמו כן חוקר פרטי בגידות יוכל לחשוף את קיומה של בגידת בן הזוג ולספק ראיות שישמשו  בבית המשפט לענייני משפחה ובית הדין הרבני.

מעביד אשר חושד כי עובדיו גונבים רכוש או מידע סודי יוכל להעזר בחוקר פרטי לביצוע חקירות במקום העבודה. החוקר יבחן את פעולות החשוד, יבצע פעילות חקירה שונות לרבות בדיקות פוליגרף במידת האפשר ופעילויות דיבוב סמויות וינסה להבין באם העובד החשוד מועל באמון וגונב מעבודתו.

למשרד חקירות העוסק בתחום זה יש אמצעים רבים בהם הוא יעזר על מנת להגיע לאינפורמציה. משרד החקירות יעסיק לעיתים צוות חוקרים המתמחים בתחומים שונים על מנת לספק ללקוחותיו תמונה ברורה ומקיפה ככל האפשר כאשר החקירות יבוצעו בהתאם לחוק.

לפני פנייה למשרד חקירות חשוב לבדוק מספר פרטים רלוונטיים:

האם למשרד יש רשיון לניהול משרד חקירות בישראל ממשרד המשפטים?

האם החוקרים הפרטיים העובדים במשרד מנוסים בתחומי חקירה רלוונטיים לעניין החקירה ?

האם יש לחוקר הפרטי המטפל בתיק החקירה שלכם  הכשרה וניסיון בתחום ?

האם העבודה תבצוע בשמירה על חוקיער מדינת ישראל ?

האם לחוקר הפרטי יש רשיון לביצוע החקירות?

ככל שתבדקו טוב יותר, כך תבטיחו לעצמכם כי המשרד אליו פניתם ידע אכן לבצע את החקירה לה אתם נדרשים בצורה הטובה ביותר ויספק לכם את הראיות הרלוונטיות.

291 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת בני דיטקט
גרפולוגיה וחקירות פרטיות לעיתים, הגרפולוגיה משמשת ככלי עזר בביצוע חקירת פרופיל על אדם מסויים. כלי זה משמש אותנו כמשרד חקירות רק עם הצלבה נוספת ובדיקות של מידע ממקורות שונים במסגרת חקירת הפרופיל
פורסם בקטגוריית חקירות פרטיות, לפני 2 ימים 3 שעות
חקירות עסקיות ומודיעין עסקי חקירות עסקיות נועדו לעזור בסגסוכים עסקיים. חקירות אלו כוללות בין היתר מודיעיןם עסקי על מתחרים
פורסם בקטגוריית חקירות פרטיות, לפני 2 חודשים 5 ימים
חקירות כלכליות כיצד חקירות כלכליות וחקירות נכסים יוכלו לעזור לנו במקרים בהם נאלץ להפעיל שירותי גבייה מחייבים אינם משלמשים את חובם
פורסם בקטגוריית חקירות פרטיות, לפני 6 חודשים 1 ימים
האזנות סתר האזנות סתר והדרכים לגילוין ולמניעתן
פורסם בקטגוריית חקירות פרטיות, לפני 7 חודשים 2 ימים
שימוש בחוקר פרטי בהתמודדות עם צריכת סמים בקרב בני נוער כיצד משרד חקירות עשוי להיות לעזר בהתמודדות עם צריכת סמים על ידי בני נוער
פורסם בקטגוריית חקירות פרטיות, לפני 8 חודשים 2 שבועות