לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3018 מאמרים 800 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מנשאי אופניים הם הפיתרון הטוב ביותר

פורסם בתאריך 30/12/2015      /      נכתב ע"י yortem

אנשים רבים שאוהבים לצאת לטיולים עם האופניים שלהם מכירים את התחושה המעצבנת שבלהעמיס את האופניים על הרכב. אם אין להם גגון לרכב או מנשא אופניים כלשהו הם לא יכולים לעשות את זה בקלות אלא רק באמצעות אילתורים למיניהם הכוללים דחיסה של האופניים לתא המטען שלעתים אפילו לא נסגר ומהווה סכנה רצינית בזמן נסיעה. כל הבעיות האלו יכולות להיפתר בקלות על ידי קניה של מנשא אופניים אחורי או מנשא אופניים לגג הרכב שעושים את החיים הרבה יותר קלים לרוכבי האופניים.

מנשאי אופניים הם הפיתרון הטוב ביותר לבעיות שינוע האופניים וגם לבעיות נוספות עם העברת חפצים גדולים שלא נכנסים לתא המטען או כאלו שלא צריכים להפריע ליושבים ברכב ולהוות מטרד רציני. כל אדם שרוצה להתחיל את הטיול לא צריך לעבוד קשה אלא לשים את זוג האופניים שלו ולעתים גם יותר מזוג אחד (תלוי בדגם המנשא) על המנשא. במידה ואתם אנשים גבוהים זה גם מאוד קל לשים את האופניים על גג הרכב במנשא המיוחד המותאם לכך שמאפשר קשירה בטיחותית של האופניים, במידה ואתם לא ניחנתם בגובה ממשי המנשא האחורי יהיה הפיתרון העדיף בשבילכם. בנוסף ל-2 דרכים אלו יש גם דרכים נוספות כדוגמת מנשא אופניים המתחבר לוו גרירה והוא מתאים יותר לאנשים שכבר יש להם וו גרירה למטרות אחרות ממילא.

בסופו של דבר, לא משנה איזה מנשא תבחרו מבין השלושה, כל אחד מהם עדיף על פני שינוע אופניים ללא מנשא כלל. לקריאה על הצורך בגגונים לרכב.

1123 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת yortem
כפולים לצפייה ישירה הסדרה החדשה כפולים הצליחה בגדול השבוע והחיפוש של כפולים לצפייה ישירה הפך לנפוץ מאוד. ולא סתם, בואו לקרוא על הסדרה כפולים שהטריפה את המעריצים.
פורסם בקטגוריית טלוויזיה, לפני 4 שנים 6 חודשים
מתנה זולה לחנוכת בית כשרוצים לתת למישהו מתנה שווה בזול - צריך לבחור במוצרי מיסטיקה בגלל הערך שלהם
פורסם בקטגוריית מיסטיקה, לפני 2 שנים 10 חודשים
בחירת מיקום לצילום הריון איפה מצלמים את צילומי ההריון? האם בטבע או בסטודיו? ומה אפשר לעשות על מנת ליהנות משני העולמות?
פורסם בקטגוריית צילום הריון, לפני 3 שנים 9 חודשים
משחקים לאייפון משחקים לאייפון הפכו לתופעה גדולה שאנחנו כבר לא יכולים בלעדיה. אבל אל דאגה, יש פיתרון.
פורסם בקטגוריית משחקים, לפני 4 שנים 8 חודשים
ערוץ 2 לצפייה ישירה ערוץ 2 לצפייה ישירה הוא אחד החיפושים המחופשים ביותר במנוע החיפוש גוגל. מה שמוכיח על עלייה של רמת האנשים שצופים בשידורי ערוץ 2 באינטרנט ולא בטלוויזיה דווקא.
פורסם בקטגוריית טלוויזיה, לפני 4 שנים 7 חודשים