לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4245 מאמרים 1288 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מנשאי אופניים הם הפיתרון הטוב ביותר

פורסם בתאריך 30/12/2015      /      נכתב ע"י yortem

אנשים רבים שאוהבים לצאת לטיולים עם האופניים שלהם מכירים את התחושה המעצבנת שבלהעמיס את האופניים על הרכב. אם אין להם גגון לרכב או מנשא אופניים כלשהו הם לא יכולים לעשות את זה בקלות אלא רק באמצעות אילתורים למיניהם הכוללים דחיסה של האופניים לתא המטען שלעתים אפילו לא נסגר ומהווה סכנה רצינית בזמן נסיעה. כל הבעיות האלו יכולות להיפתר בקלות על ידי קניה של מנשא אופניים אחורי או מנשא אופניים לגג הרכב שעושים את החיים הרבה יותר קלים לרוכבי האופניים.

מנשאי אופניים הם הפיתרון הטוב ביותר לבעיות שינוע האופניים וגם לבעיות נוספות עם העברת חפצים גדולים שלא נכנסים לתא המטען או כאלו שלא צריכים להפריע ליושבים ברכב ולהוות מטרד רציני. כל אדם שרוצה להתחיל את הטיול לא צריך לעבוד קשה אלא לשים את זוג האופניים שלו ולעתים גם יותר מזוג אחד (תלוי בדגם המנשא) על המנשא. במידה ואתם אנשים גבוהים זה גם מאוד קל לשים את האופניים על גג הרכב במנשא המיוחד המותאם לכך שמאפשר קשירה בטיחותית של האופניים, במידה ואתם לא ניחנתם בגובה ממשי המנשא האחורי יהיה הפיתרון העדיף בשבילכם. בנוסף ל-2 דרכים אלו יש גם דרכים נוספות כדוגמת מנשא אופניים המתחבר לוו גרירה והוא מתאים יותר לאנשים שכבר יש להם וו גרירה למטרות אחרות ממילא.

בסופו של דבר, לא משנה איזה מנשא תבחרו מבין השלושה, כל אחד מהם עדיף על פני שינוע אופניים ללא מנשא כלל. לקריאה על הצורך בגגונים לרכב.

1684 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת yortem
איך בחרתי מדביר באלעד הדברה באלעד שנבחרה בתבונה
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 4 שנים 3 חודשים
יום גיבוש למורים למה צריך יום גיבוש למורים? מה עושים בימי גיבוש?
פורסם בקטגוריית לימודים, לפני 4 שנים 8 חודשים
מסיבת מאסטר שף ליום הולדת הרבה אנשים היו רוצים להשתתף במאסטר שף וגם הילדים שלהם כבר התמכרו לתכנית, אבל אפשר להביא את התכנית הביתה למסיבת יום ההולדת, אז מה מונע בעדכם?
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 6 שנים 11 חודשים
ניקיון דירות לאחר שיפוץ לאחר שיפוץ יש צורך בהזמנת חברת ניקיון על מנת שתבצע ניקיון יסודי לאחר שיפוץ. זה הכרחי כדי שתקבלו דירה כחדשה!
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 6 שנים 7 חודשים
שירותי ניקיון לועדי בתים בחירת חברת ניקיון לועדי בתים יכולה להיות משימה לא פשוטה, בואו לקרוא איך לעשות את זה נכון ומה הדברים שצריכים להילקח בחשבון.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 7 שנים 3 חודשים