לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3065 מאמרים 822 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

חקירות בינלאומיות

פורסם בתאריך 05/06/2019      /      נכתב ע"י בני דיטקט

חקירות בינלאומיות – מוצאים צדק בכל העולם!

כאשר עורכים חקירות פרטיות, יש צורך במעקב אחרי חשודים, בריגול עסקי, בדיבוב בהפעלת מקורות שונים ועוד. כאשר החקירה חוצה את גבולות הארץ וחלק מהנחקרים נמצאים בחו"ל יש צורך בביצוע חקירות בינלאטומיות תוך העזרות בצוות חוקרים מקומי ובעל ניסיון.

 

חקירות חוצות גבולות

בימינו העולם הפך להיות נגיש מאד והרבה אנשים מחזיקים רכוש וחשבונות בנקים במדינות זרות. לרבים יש קרובי משפחה במדינות אחרות,, חברים עסקים ועוד. לכן פעמים רבות ימצא חוקר פרטי אשר חוקר נבדק מסויים, זיקה של הנ"ל לחו"ל והחקירה תמשיך במקומות אחרים בעולם.

 

איך מבצעים חקירות במדינות שונות בעולם?

חקירות בינלאומיות מתנהלות בצורה שונה  מאשר חקירות פנים ארציות והסיבות הן רבות. האתגר הראשון הינו הצד הטכני לפעול במידנה זרה והצורך להטיס חוקרים למדינה אחרת על מנת להמשיך את החקירה, הצורך בידע שפה מקומית וכדומה. כמו כן יש צורך להתחשב בחוקים שונים מאשר חוקי מדינת ישראל, כל מדינה וחוקותיה ולכן לעיתים יש צורך בצוות מקומי אשר מכיר את חוקי המדינה על בוריים.

כמו כן על החוקר להכיר את הנורמות המקובלות במדינה בה הוא פועל, להכיר את הקודים ההתנהגותיים ועוד, דבר זה חשוב במיוחד במדינות בהן ביצוע חקירה פרטית עלול להיות בלתי חוקי ובעייתי.

 

מתי עורכים חקירות בינלאומיות?

כל חקירה, בכל נושא, עשויה להפוך לחקירה חוצת גבולות. התחקות אחר נכסיו של אדם עשויה להוביל למידע כי הוא מחזיק נכסים בחו"ל בדר אשר יחייב המשך פעילות במדינה בה אותרו הנכסים.

חקירה מסחרית עשוייה לגלות כי הנחקר יצר שותפיות בחו"ל או מחביא את נכסיו באמצעות חברות קש או חברות הממוקמות במדינות בהן אין חובה לחשוף את שמות בעלי החברות. חקירות אלו עלולות להתגלות כחקירות מורכבות וסבוכות ובהן נדרש חוקר פרטי מיומן ומקורות רלוונטים אותם יוכל להפעיל על מנת להגיע לנתונים אמיתיים.

 

משרד חקירות הפועל במדינות שונות בעולם מחזיק באמתחתו צוות חוקרים מיומן בכל מדינה בה הוא פועל וזאת על מנת להגיע לתוצאות מהירות ויעילות עבור לקוחותיו.

הכותב הינו בעלים של משרד חקירות דיטקט

info@detect.co.il

 

164 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת בני דיטקט
חקירות כלכליות כיצד חקירות כלכליות וחקירות נכסים יוכלו לעזור לנו במקרים בהם נאלץ להפעיל שירותי גבייה מחייבים אינם משלמשים את חובם
פורסם בקטגוריית חקירות פרטיות, לפני 3 חודשים 1 שבועות
האזנות סתר האזנות סתר והדרכים לגילוין ולמניעתן
פורסם בקטגוריית חקירות פרטיות, לפני 4 חודשים 1 שבועות
שימוש בחוקר פרטי בהתמודדות עם צריכת סמים בקרב בני נוער כיצד משרד חקירות עשוי להיות לעזר בהתמודדות עם צריכת סמים על ידי בני נוער
פורסם בקטגוריית חקירות פרטיות, לפני 5 חודשים 3 שבועות
חקירות כלכליות לאיתור נכנסים משרד חקירות עשוי לעזור ללקוחותיו באיתור נכסים ורכוש של חייבים ובעלי חוב.
פורסם בקטגוריית חקירות פרטיות, לפני 6 חודשים 4 שבועות
סיכונים מקצועיים של חוקר פרטי מהם המסיכונים המקצועיים עימם מתמודד חוקר פרטי במהלך עבודתו השוטפת
פורסם בקטגוריית חקירות פרטיות, לפני 7 חודשים 2 שבועות