לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2620 מאמרים 615 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

חקירות בינלאומיות

פורסם בתאריך 05/06/2019      /      נכתב ע"י בני דיטקט

חקירות בינלאומיות – מוצאים צדק בכל העולם!

כאשר עורכים חקירות פרטיות, יש צורך במעקב אחרי חשודים, בריגול עסקי, בדיבוב בהפעלת מקורות שונים ועוד. כאשר החקירה חוצה את גבולות הארץ וחלק מהנחקרים נמצאים בחו"ל יש צורך בביצוע חקירות בינלאטומיות תוך העזרות בצוות חוקרים מקומי ובעל ניסיון.

 

חקירות חוצות גבולות

בימינו העולם הפך להיות נגיש מאד והרבה אנשים מחזיקים רכוש וחשבונות בנקים במדינות זרות. לרבים יש קרובי משפחה במדינות אחרות,, חברים עסקים ועוד. לכן פעמים רבות ימצא חוקר פרטי אשר חוקר נבדק מסויים, זיקה של הנ"ל לחו"ל והחקירה תמשיך במקומות אחרים בעולם.

 

איך מבצעים חקירות במדינות שונות בעולם?

חקירות בינלאומיות מתנהלות בצורה שונה  מאשר חקירות פנים ארציות והסיבות הן רבות. האתגר הראשון הינו הצד הטכני לפעול במידנה זרה והצורך להטיס חוקרים למדינה אחרת על מנת להמשיך את החקירה, הצורך בידע שפה מקומית וכדומה. כמו כן יש צורך להתחשב בחוקים שונים מאשר חוקי מדינת ישראל, כל מדינה וחוקותיה ולכן לעיתים יש צורך בצוות מקומי אשר מכיר את חוקי המדינה על בוריים.

כמו כן על החוקר להכיר את הנורמות המקובלות במדינה בה הוא פועל, להכיר את הקודים ההתנהגותיים ועוד, דבר זה חשוב במיוחד במדינות בהן ביצוע חקירה פרטית עלול להיות בלתי חוקי ובעייתי.

 

מתי עורכים חקירות בינלאומיות?

כל חקירה, בכל נושא, עשויה להפוך לחקירה חוצת גבולות. התחקות אחר נכסיו של אדם עשויה להוביל למידע כי הוא מחזיק נכסים בחו"ל בדר אשר יחייב המשך פעילות במדינה בה אותרו הנכסים.

חקירה מסחרית עשוייה לגלות כי הנחקר יצר שותפיות בחו"ל או מחביא את נכסיו באמצעות חברות קש או חברות הממוקמות במדינות בהן אין חובה לחשוף את שמות בעלי החברות. חקירות אלו עלולות להתגלות כחקירות מורכבות וסבוכות ובהן נדרש חוקר פרטי מיומן ומקורות רלוונטים אותם יוכל להפעיל על מנת להגיע לנתונים אמיתיים.

 

משרד חקירות הפועל במדינות שונות בעולם מחזיק באמתחתו צוות חוקרים מיומן בכל מדינה בה הוא פועל וזאת על מנת להגיע לתוצאות מהירות ויעילות עבור לקוחותיו.

הכותב הינו בעלים של משרד חקירות דיטקט

info@detect.co.il

 

66 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת בני דיטקט
חקירות לשון הרע והוצאת דיבה כיצד תוכלו להעזר בחוקר פרטי במהלך ביצוע חקירת לשון הרע והותאת דיבה
פורסם בקטגוריית חקירות פרטיות, לפני 1 שבועות 4 ימים
כיצד חוקר פרטי משתמש במקורות מידע גלויים וסמויים במהלך ביצוע חקירות מקורות מידע אשר עשויים לסייע לחוקר הפרטי במהלך ביצוע חקירה לאיתור נעדרים וחייבים
פורסם בקטגוריית חקירות פרטיות, לפני 1 חודשים 1 שבועות
חוקר פרטי בחקירות של מותגים מזויפים חוקר פרטי העוסק בתחום של איתור מותגים מזוייפים, עובד ע"פ רוב עם יחידות אכיפה במדינות שונות בעולם
פורסם בקטגוריית חקירות פרטיות, לפני 1 חודשים 4 שבועות
ההבדל בין פנייה לחוקר פרטי לבין פנייה למשטרה מתי כדאי לפנות לחוקר פרטי ומתי כדאי לפנות למשטרה במקרה של חקירה
פורסם בקטגוריית חקירות פרטיות, לפני 7 חודשים 4 ימים
חוקר פרטי בתחום חשיפת הבגידות חקירות פרטיות מבוצעות עבור לקוחות בתחומים שונים. חקירה בנושא בגידות יכולה להעשות בחקירות גירושין על מנת לאתר בגידה של בן הזוג, וגם במקים של בגידה במעסיק וגניבת מידע רגיש
פורסם בקטגוריית חקירות פרטיות, לפני 5 חודשים 2 ימים