לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3426 מאמרים 965 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

איך להפעיל מזגן ברכב ביעילות גבוהה יותר

פורסם בתאריך 11/06/2019      /      נכתב ע"י אוהד כהן

איך להפעיל את המזגן ברכב ביעילות? רובינו יודעים איך להפעיל את המזגן ברכב אבל לא יודעים איך להפעיל אותו ביעילות. המזגן ברכב שונה מהמזגן בבית. המזגן בבית יודע לקרר וגם לחמם. המזגן ברכב יודע לקרר בלבד! החימום ברכב מתבצע על ידי המים שמתחממים על ידי מנוע הרכב. זו הסיבה שבתחילת הנסיע לוקח זמן עד שהמים מתחממים ושיוצא אוויר חם. המזגן בית מקרר מגיע לטמפרטורה ומפסיק את המדחס. כך המזגן שולט בטמפרטורת בבית. המזגן ברכב שולט על הטמפרטורה על ידי ערבוב אוויר מקורר עם אוויר חם, משמעות הדבר היא בזבוז אנרגיה!

 

אז איך בתכלס מפעילים את המזגן ברכב? יש לנו 2 כפתורים: בורג מהירות הרוח, בורר כיוון יציאת האוויר, לחצן אוויר חיצוני/ אוויר פנימי, לחצן להפעלת מדחס לקירור מזגן a/c air condition. לא להפעיל את המדחס לקירור מזגן כשרוצים אוויר חם ברכב, זה בזבוז של אנרגיה!

כאשר יש אדים על החלונות יש:

להפנות את האוויר לכיוון השמשה הקדמית

לסובב את הבורר למקסימום אוויר חם

להפעיל את המזגן

להשתמש באוויר חיצוני ולא פנימי

 

קירור הרכב:

לחצו על לחצן A/C

שימו את הבורר עד הסוף. בורר בשלבי ביניים זה בזבוז אנרגיה

5 דקות ראשונות אוויר חיצוני להוצאת האוויר החם מהרכב. אחר כך פנימה

ואם קר מידי מה עושים? סובבו את האוויר לכיוון אחר.

עדיין קר? כבו את המזגן. חשוב לא להפעיל שוב לפחות בעוד 5 דקות.

 

לבעלי רכבים עם בקרת "אקלים"

בקירור הרכב תמיד לסובבכ על lo הכי נמוך כל מספר אחר בזבוז אנרגיה הפונקציה לטמפרטורה שונה בכל צד, בזבוז אנרגיה. הפונקציה auto הפעילו ידני.

אם בכל זאת לא הצלחתם להפעיל את המזגן ביעילות אז כנראה שמשהו לא עובד או התקלקל. במקרה כזה אנו ממליצים להזמין טכנאי מזגנים ברחובות.

בהצלחה!

 

1335 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת אוהד כהן
איך לבחור מזגן - 10 כללי הברזל לרכישת מזגן במאמר הבא תלמדו מה עדיף- מזגן יקר או מזגן זול? מאיזה דירוג אנרגטי לקנות מזגן? ונעה על עוד מגוון שאלות נפוצות שעולות בזמן קניית המזגן
פורסם בקטגוריית מיזוג אוויר, לפני 1 שנים 8 חודשים
איפה הכי משתלם לקנות מזגן? בין הרשתות השונות יש פערים גדולים במחירים בין מזגן למזגן. במאמר הבא תכולו לדעת היכן לקנות את המזגן המשתלם ביותר. וגם- האם יש קשר בין מחיר המזגן לאיכות המזגן?
פורסם בקטגוריית מיזוג אוויר, לפני 1 שנים 8 חודשים
מה עושים כשטכנאי המזגנים לא מגיע בימים הכי חמים בשנה טכנאי המזגנים עמוס מהרגיל. מה עושים אם טכנאי המזגנים עמוס מידי כדי להגיע? איך אפשר לטפל לבד במזגן?
פורסם בקטגוריית מיזוג אוויר, לפני 1 שנים 9 חודשים
איך להבין מושגים של מוסכים במאמר הבא תלמדו על מושגים של המוסכים ככה שבפעם הבאה שתלכו למוסך בירושלים תוכלו ללכת בלי חשש מזה שירמו אתכם או יוציאו אתכם פראיירים
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 1 שנים 9 חודשים
הכר את רכבך- המדריך לתיקון המנוע רוצים לדעת כמה יעלה לכם לתקן את הרכב? במאמר הבא תראו כמה עולה לתקן את תושבת המנוע, המנוע, רצועת הטיימינג ואת הגיר. בנוסף תלמדו מה לעשות כדי למנוע נזקים לחלקים האלה ברכב וככה תימנעו מביקור במוסך בירושלים
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 1 שנים 10 חודשים