לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2620 מאמרים 615 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
מעבדת סלולר נתניה

תיקוני אייפונים

פורסם בתאריך 12/06/2019      /      נכתב ע"י linoyka

מאז כניסתו של האייפון הייתה בעיה אחת מאוד קשה, לתקן תקלות בו. למרות כל הצהרותיה של חברת אפל, האייפון עד כמה שנראה מושלם, הוא לא הכי מושלם. כמו כל מכשיר אלקטרוני אחר גם לאייפון יש תקלות ולכן צריך היה להקים מקומות אשר מספקים שירות תיקוני אייפונים כמו מעבדת סלולר נתניה.

 

מעבדות אשר מעניקות שירות תיקוני אייפונים החלו לצוץ ברגע שהבינו שהביטוח למכשיר יהיה גבוהה וחברות הסלולר נתנו מחירים גבוהים מאוד לביטוח המכשיר או שלא ביטחו אותו כלל או באופן חלקי ביותר. ברגע שהובנה הבעיה קמו טכנאים פרטיים והחליטו כי עליהם להבין את המכשיר ולנסות להקים מערך משלהם לתיקונו. כך החלו לצוץ חנויות למכירת מוצרים נלווים לאייפון ומעבדות תיקונים.

 

הדבר הנפוץ ביותר לתיקון באייפון הוא המסך, המסך שבו נמצא רוב הקסם של מכשיר האייפון עשוי היה בתחילה מזכוכית חלשה אשר הייתה נשברת מנפילה קלה, ברגע שנשבר המסך כל הטאץ' במכשיר היה הופך ללא פעיל לגמרי או באופן חלקי, החלפת המסך הייתה אחד הדברים היקרים יותר במכשיר האייפון, במשך שנות האייפון המסך גם השתנה וגם התחזק אך עדיין יכול להשבר ממכה הגונה. מעבדות השירות מחליפות מסכים במחירים זולים יותר מאשר חברות הסלולר ומי שמוכן גם לקחת על עצמו את האחריות יכול גם להזמין מסך חלופי או מקורי ולנסות להתקינו לבד.

 

באייפון XR לדוגמא גם חלקו האחורי של המכשיר עשוי זכוכית. חשוב לבדוק מי אותה חברת טכנאים אשר מתקנת לך את המכשיר, נסה לראות את הטכנאי בפעולה ואת החלקים שהוא שם לך, בדוק את טיבם ואת המקוריות שלהם, ישנם טכנאים שמגיעים אליך הביתה ומתקנים אצלך את המכשיר. בכל אופן כדאי לבדוק מה האחריות שנותן הטכנאי, לעיתים תקבל אחריות מחנות על המכשיר אבל רק בתנאי שטכנאי שלהם יספק את שרות התיקונים כמו מעבדת סלולר נתניה. היום כל חנות שמוכרת את האייפונים נותנת מענה טכנאי לתיקוני אייפונים, תמיד תבדוק מי הוא הטכנאי וקח זאת כפרמטר נוסף לבדיקת כדאיות הקניה בחנות מסוימת.

95 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת linoyka
רופא שיניים במודיעין | שתלים דנטליים לחיוך מושלם או עקב כאב שמצריך החלפה צריך לעיתים להחליף את השן בשתל, איך מתחילים, מדריך קצר למשתמש.
פורסם בקטגוריית רפואת שיניים, לפני 1 שבועות 4 ימים
קורס עזרה ראשונה | רענון עזרה ראשונה אלפי אנשים מודים על שלא נגרם להם נזק גופני בעקבות תגובה מהירה של אנשים שעברו קורס עזרה ראשונה. על מדובר בעצם?
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 3 שבועות 5 ימים
מכון יופי | ד"ר ויטה יעקובלב מאמר המספק תיאור של שירותים הניתנים במכון יופי
פורסם בקטגוריית קוסמטיקה, לפני 1 חודשים 2 ימים
קורס עזרה ראשונה תיאור כללי על קורסי עזרה ראשונה
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 1 חודשים 1 שבועות
הלבנת שיניים | רופא שיניים במודיעין טיפול בשיניים צהובות, הקדמה ודרכי מניעה.
פורסם בקטגוריית בריאות, לפני 2 חודשים 2 ימים