לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2580 מאמרים 604 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח

אטרקציות חדשות לאירועים

פורסם בתאריך 16/06/2019      /      נכתב ע"י מגנטים לאירועים

בעולם האירועים יש לא מעט אטרקציות ואותן אטרקציות בכל פעם משתנות ואנו מגלים אטרקציות חדשות ומיוחדות.

אבל יש אטרקציה אחת בכל מקרה תמיד נשארת איתנו ורק מקבלת בכל פעם רק טוויסט קטן.

אפשר לקורא לה אטרקציית מגנטים או אולי צילום מגנטים או כל שם אחר שרק תרצו, אבל בגדול העקרון הוא אותו עקרון וזאת אטרקציית התמונות שמחלקים לאורחים.

למי שזוכר בעבר בשנות התשעים והשמונים הייה צלם שנכנס לאולם אירועים ומסתובב עם מצלמת פולארויד מצלם ומוכר את התמונה בכמה עשרות שקלים, ואז שנות התשעים הקצת יותר מאוחרות התחילו לצלם הולכים לסטודיו פוטו שצמוד לאולם ועולים אליכם עם תמונות בגדול A5 ומוכרים אותם.

ואז הדברים התשדרגו והתחילו המגנטים לאירועים, מצלמים את האורחים שלכם הם מקבים תמונה ואפילו יש אפשרות לתת להם את התמונה הזאת במתנה והם לא צריכים לשלם עליה ובנוסף לזה שהם מקבלים תמונה אפשר להוסיף עליה גם הקדשה של בעלי האירוע שמודים לכם על ההשתתפות באירוע. 

ועם הזמן הפכה האטרקציה הזאת שנקרת צילום מגנטים להיות סנסציה אין אחד שלא רוצה את זה אצלו באירוע ועושה הכל בכדי להשיג משהו קצת יותר משובח ממה שיש לאחרים.

וכמובן שגם את המגנטים הגיעש לב שצריך לשדרג וכמובן שזה קורה בדרך מיוחדת, זה התחיל בשדרוג המגנטים הרגילים למגנטים שמודבקים על קאפה שהופכת את המגנט להיות יותר עבה, לאחר מכן הגיעו גם מגנטים בתלת מימד ואחרי אותם מגנטים בתלת מימד מגיעים בלוקים מעץ לאירועים.

הבלוקים האלו הם בדיוק כמו המגנטים מצלמים את האורחים שלכם הם מקבלים את התמונה למזכרת ובמקום על מגנט הם מניחים את זה (את התמונה כמובן) על המדף בבית ויכולים לראות את התמונה שלהם למזכרת.

אז נכון הדברים והזמנים השתנו ובמקום פיתוח פילים יש לנו היום הדפסה מהירה באמעצות מדפסות מיוחדות ובמקום צילום אנלוגי ישן יש לנו היום מצלמות מתקדמות מאוד ובאיכות צילום הרבה יותר גבוה, אבל העקרון הבסיסי עליו כל הז מושתת הוא בדיוק אותו הדבר.

אז אם העקרון הוא בדיוק אותו הדבר וכולם רוצים אטרקציה שהיא כוללת בתוכה צילום אין ספק שזאת אטרקציה מיוחד וכדאי גם לכם להוסיף אותה לאירוע שלכם, ולא רק בגלל שהאורחים שלכם מקבלים מזכרת אלא גם כי יש לכם עוד זווית צילום לאירוע.

 

 

 

75 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת מגנטים לאירועים
התמודדות עם נשירת שיער התמודדות עם נשירת שיער היא קצת מתסכלת, אז איך תצליחו להתמודד עם השיער שנשר עד עכשיו במהלך הטיפול.
פורסם בקטגוריית נשירת שיער, לפני 10 חודשים 3 ימים
איך באמת לבחור צלם מגנטים מגנטים לאירועים הפכה להיות האטרקציה המובילה אבל לא תמיד גילו לכם איך באמת לבחור צלם מגנטים. קבלו את המדריך המדויק ביותר לבחירת צלם מגנטים לאירועים
פורסם בקטגוריית צילום אירועים, לפני 1 חודשים 2 שבועות
הגינה הנכונה את מתכננים גינה, כדאי מאוד לתכנן נכון ולהשקיע בפרטים הקטנים שהם לפעמים החשובים ביתר להצלחה בתכנון גינה.
פורסם בקטגוריית גינון, לפני 2 חודשים 4 ימים
גנן צריך להגיע בזמן החשיבות של גנן שצריך להגיע בזמן היא גדולה מאוד. לא תמיד נוטים לשים לדבר החשוב ומקלים בו ראש וזה עלול לגרום לנזקים רבים.
פורסם בקטגוריית חקלאות וגינון, לפני 3 חודשים 2 ימים
טיפול בשיער בצורה טובה שרוצים לטפל בשיער בצורה הטובה ביותר צריכים חומרים טבעיים וחומרים איכותיים. יש היום בתעשיית הקוסמטיקה המון חורים שיכולים לא רק לא עלשות כלום (שזה במקרה הטוב) ובמקרים יותר גרועים יכולים לגרום לנזק פיזי.
פורסם בקטגוריית שיער, לפני 2 חודשים 2 שבועות