לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2580 מאמרים 604 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח

גנן צריך להגיע בזמן

פורסם בתאריך 16/06/2019      /      נכתב ע"י מגנטים לאירועים

חושבים שגנן מקצועי זה מספיק ? 

אתם טועים מה שחשוב הרבה יותר זה גנן אחראי, אחד שמבין את החשיבות של העבודה שלו גנן שיודע בדיוק כמה זה חשוב לאנשים העצים שלהם והנראות של הסביבה שלהם.

אסביר את החשביות של גנן אחראי ובמה זה מתחיל.

האחריות של גנן מתחילה קודם כל בבטיחות, היום להיפצע מענפים דוקרים אולי זה לא הכי נורא אבל זה לא נעים, למרות שבמקירם ממש קיצונים זה עלול להיגמר בצורה יותר טרגית אבל במקרים רבים זה נגמר בשריטה, (ואין אחד שרוצה להישרט ככה סתם בגלל שגנן לא גזם טוב את העצים) בנוסף יש מערכות השקייה שצריך לוודא שעובודת תקין אחרת יכול להיגרם נזק גם לעצים שנמצאים בגינה.

אם גנן לא יגיע בזמן או ביום הנכון "מה כבר יכול לקרות ?!"

האמת שאסון גדול לא יהיה כאן אבל אי נוחות ואי נעימות בהחלט יכולה להיגרם.

נניח ויום פינוי הגזם של האזור בו אתם נמצאים הוא יום ראשון והגנן שלכם מגיע ביום שלישי במקום יום בראשון  אתם צהיו עם הפסלות בשבילים במשך כל הימים עד ליום הפינוי במקרה הטוב, במקרה הגרוע יותר אתם תאלצו להיפרד מכמה מאות שקלים ומקריאה חוזרת לגנן שיגיע לפנות את הגזם מהמקום.

אם הוצאת הגזם גם חוסמת את השביל מעבר או חוסמת חניה זה עוד בעיה שיכולה להיגרם.

בנוסף הגזם עלול להתפזר בכל השטח ואתם מקבלים אזור מאוד מלוכלך ולא נעים לשהות בו. 

ואתם נשארים בתוך גינה מלאת לכלוך.

שביל מעבר : הרבה מאוד גינות היום יש בהם גם גדר חיה לא רק בשביל לסגור את השטח ולגדר אותו אלא גם בשביל להעניק לגינה צורה ושתיראה הרבה יותר נעימה, ברגע שאנו לא גוזמים את הגדר החיה היא גודלת ללא הרף לכל כיוון ואז מפריע למעבר תקין ונעים.

נראות בסיסית : אם הנראות בכניסה לבנין היא לא מסודרת והכל מבולגן זה גם משפיע על הנוחות של כל הדיירים בבניין, בנין נקי ומסודר הוא בניין שיותר נעים לשהות בו ולהיות בו, לכן בחירת גנן היא פעולה שיש להשקיע בה מחשבה ולבחור גנן אחראי, אחד שמבין את ההשלכות שיכולות להיגרם אם הוא לא מגיע בזמן או ביום הנכון ואם הוא בוחר לדלג על עבודה בגינה שלכם.

לא משנה אם אתם מחפשים גנן שמגיע מרעננה או גן שמגיע מאזור הדרום כל גנן בלי קשר למיקום שלו צריך להבין שביצוע עבדות גינון דורש המון אחריות.

 

 

74 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת מגנטים לאירועים
התמודדות עם נשירת שיער התמודדות עם נשירת שיער היא קצת מתסכלת, אז איך תצליחו להתמודד עם השיער שנשר עד עכשיו במהלך הטיפול.
פורסם בקטגוריית נשירת שיער, לפני 10 חודשים 3 ימים
איך באמת לבחור צלם מגנטים מגנטים לאירועים הפכה להיות האטרקציה המובילה אבל לא תמיד גילו לכם איך באמת לבחור צלם מגנטים. קבלו את המדריך המדויק ביותר לבחירת צלם מגנטים לאירועים
פורסם בקטגוריית צילום אירועים, לפני 1 חודשים 2 שבועות
הגינה הנכונה את מתכננים גינה, כדאי מאוד לתכנן נכון ולהשקיע בפרטים הקטנים שהם לפעמים החשובים ביתר להצלחה בתכנון גינה.
פורסם בקטגוריית גינון, לפני 2 חודשים 4 ימים
אטרקציות חדשות לאירועים כל האטרקציות החדשות לאירועים ומה ההבדל בין כל אטרקציה ועד כמה היא טובה .
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 3 חודשים 2 ימים
טיפול בשיער בצורה טובה שרוצים לטפל בשיער בצורה הטובה ביותר צריכים חומרים טבעיים וחומרים איכותיים. יש היום בתעשיית הקוסמטיקה המון חורים שיכולים לא רק לא עלשות כלום (שזה במקרה הטוב) ובמקרים יותר גרועים יכולים לגרום לנזק פיזי.
פורסם בקטגוריית שיער, לפני 2 חודשים 2 שבועות