לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2447 מאמרים 543 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח

גנן צריך להגיע בזמן

פורסם בתאריך 16/06/2019      /      נכתב ע"י מגנטים לאירועים

חושבים שגנן מקצועי זה מספיק ? 

אתם טועים מה שחשוב הרבה יותר זה גנן אחראי, אחד שמבין את החשיבות של העבודה שלו גנן שיודע בדיוק כמה זה חשוב לאנשים העצים שלהם והנראות של הסביבה שלהם.

אסביר את החשביות של גנן אחראי ובמה זה מתחיל.

האחריות של גנן מתחילה קודם כל בבטיחות, היום להיפצע מענפים דוקרים אולי זה לא הכי נורא אבל זה לא נעים, למרות שבמקירם ממש קיצונים זה עלול להיגמר בצורה יותר טרגית אבל במקרים רבים זה נגמר בשריטה, (ואין אחד שרוצה להישרט ככה סתם בגלל שגנן לא גזם טוב את העצים) בנוסף יש מערכות השקייה שצריך לוודא שעובודת תקין אחרת יכול להיגרם נזק גם לעצים שנמצאים בגינה.

אם גנן לא יגיע בזמן או ביום הנכון "מה כבר יכול לקרות ?!"

האמת שאסון גדול לא יהיה כאן אבל אי נוחות ואי נעימות בהחלט יכולה להיגרם.

נניח ויום פינוי הגזם של האזור בו אתם נמצאים הוא יום ראשון והגנן שלכם מגיע ביום שלישי במקום יום בראשון  אתם צהיו עם הפסלות בשבילים במשך כל הימים עד ליום הפינוי במקרה הטוב, במקרה הגרוע יותר אתם תאלצו להיפרד מכמה מאות שקלים ומקריאה חוזרת לגנן שיגיע לפנות את הגזם מהמקום.

אם הוצאת הגזם גם חוסמת את השביל מעבר או חוסמת חניה זה עוד בעיה שיכולה להיגרם.

בנוסף הגזם עלול להתפזר בכל השטח ואתם מקבלים אזור מאוד מלוכלך ולא נעים לשהות בו. 

ואתם נשארים בתוך גינה מלאת לכלוך.

שביל מעבר : הרבה מאוד גינות היום יש בהם גם גדר חיה לא רק בשביל לסגור את השטח ולגדר אותו אלא גם בשביל להעניק לגינה צורה ושתיראה הרבה יותר נעימה, ברגע שאנו לא גוזמים את הגדר החיה היא גודלת ללא הרף לכל כיוון ואז מפריע למעבר תקין ונעים.

נראות בסיסית : אם הנראות בכניסה לבנין היא לא מסודרת והכל מבולגן זה גם משפיע על הנוחות של כל הדיירים בבניין, בנין נקי ומסודר הוא בניין שיותר נעים לשהות בו ולהיות בו, לכן בחירת גנן היא פעולה שיש להשקיע בה מחשבה ולבחור גנן אחראי, אחד שמבין את ההשלכות שיכולות להיגרם אם הוא לא מגיע בזמן או ביום הנכון ואם הוא בוחר לדלג על עבודה בגינה שלכם.

לא משנה אם אתם מחפשים גנן שמגיע מרעננה או גן שמגיע מאזור הדרום כל גנן בלי קשר למיקום שלו צריך להבין שביצוע עבדות גינון דורש המון אחריות.

 

 

43 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת מגנטים לאירועים
הגינה הנכונה את מתכננים גינה, כדאי מאוד לתכנן נכון ולהשקיע בפרטים הקטנים שהם לפעמים החשובים ביתר להצלחה בתכנון גינה.
פורסם בקטגוריית גינון, לפני 6 ימים 22 שעות
אטרקציות חדשות לאירועים כל האטרקציות החדשות לאירועים ומה ההבדל בין כל אטרקציה ועד כמה היא טובה .
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 1 חודשים 4 ימים
טיפול בשיער בצורה טובה שרוצים לטפל בשיער בצורה הטובה ביותר צריכים חומרים טבעיים וחומרים איכותיים. יש היום בתעשיית הקוסמטיקה המון חורים שיכולים לא רק לא עלשות כלום (שזה במקרה הטוב) ובמקרים יותר גרועים יכולים לגרום לנזק פיזי.
פורסם בקטגוריית שיער, לפני 3 שבועות 2 שעות
אחסון אתרים - צריך לדעת המון שזה מגיע לבחירת אחסון אתרים צריך לדעת כל כך הרבה דברים שכל מה שאתם רוצים זה דבר פשוט מאוד של אחסון קבצי האתר שלכם.
פורסם בקטגוריית אחסון אתרים, לפני 3 שבועות 6 ימים
מגנטים פולארויד תעשיית המגנטים לאירועים היא המוצלחת והמשגשת ביותר בתוך תעשיית האירועים. הקלות והפשטות בכניסה לתחום הציבה רף מאוד נמוך וגרמה לירידת מחירים משמעותית. בתוך כל אלו נמדדת איכות צלמי המגנטים בדבר החדש שנקרא מגנטים פולארויד ומאשיר את תחום המגנטים פולארויד (נכון לעכשיו) לתחום ששיך למקצועיים והותיקים יותר שיועדים לעבוד עם תוכנות מתאימות.
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 2 שנים 5 חודשים