לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2924 מאמרים 751 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

המרת קלטות וידאו לטלויזיה חכמה

פורסם בתאריך 20/06/2019      /      נכתב ע"י סטודיו האנה בי@המרת קלטות וידאו

המרת קלטות וידאו לטלויזיה זה דבר שאולי נשמע טריוויאלי ופשוט למדי אך יש מספר דברים שצריך להקפיד עליהם.

על מנת להמיר קלטות וידאו לטלויזיה חכמה חייבים להשתמש  קודם במחשב ובמכשירים ייעודים. אם פעם היו משתמשים בכרטיסי FIREWIRE כדי להעביר את האינפורמציה היום ניתן להשתמש בכרטיסים ייעודים של חברת BLACKMAGIC לדוגמא. ההבדל הוא בפורמט או במיכל הדיגיטלי שאליו ''נשפך'' הפלט האנלוגי. בעת השימוש בפיירוויר הקובץ הדיגיטלי שהיה נוצר הוא מסוג AVI לא מקומפרס - שזהו פורמט מיושן למדי ואף כבד מאוד לעומת פורמט MP4. לצורך ההמחשה סרט של שעה ב AVI ישקול כ 13 ג'יגה ואילו אותו הסרט ב MP4 ישקול 2 עד 3 גיגה, אז אתם בטח אומרים לעצמכם כעת הרי ככל שיהיה  יותר זה יותר משובח - וזה לא נכון במקרה הזה. זה כמו שפעם היו טלויזיות בומבסטיות או טלפונים ענקיים לעומת מסכי הלד או הטלפונים החכמים...בקיצור גם כאן הקדמה נצחה. לכן הקפידו, כאשר אתם מעבירים קלטות וידאו לטלויזיה לקבל קובץ MP4.

קובץ הMP4 מסוגל להתנגן בכל טלויזיה חכמה וגם בטלפונים חכמים ולא פחות חשוב מכך הוא מאוד מאוד נגיש לעריכה.

למי מתאים להמיר קלטות וידאו לקובץ דיגיטלי AVI?

אנו ממליצים על המרת קלטות וידאו מקצועיות כגון קלטות דיויקאם או קלטות בטא להעברה לקבצי AVI וזאת משום שבכל זאת מדובר בקובץ לא מקומפרס/מכווץ ולכן בעת עריכת הקובץ בתוכנות עריכה מקצועיות ניתן לקבל קצת יותר אפשרויות בעיקר בתחום תיקון הצבעים ובשחורים.

לסיכום כאשר אתם מדברים עם חברת המרת קלטות וידאו - כגון החברה שאני הבעלים שלה סטודיו האנה בי דיגיטל ציינו לאיזו מטרה אתם מעוניינים להמיר את קלטות הוידאו (טלויזיה, עריכה וכו) ובאם זה לטובת ארכיון ביתי או עריכה ביתית אנו לחלוטין ממליצים על העברת קלטות לדיגיטל MP4 ואם זה לפורמט מקצועי שעליו תרצו לעשות תיקוני צבע ועוד כהנה וכהנה מניפולציות עריכתיות אזי אנו ממליצים על העברת קלטות לAVI. בהצלחה ומקווה לראות אתכם אצלנו בסטודיו.

126 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת סטודיו האנה בי@המרת קלטות וידאו