לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3655 מאמרים 1082 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

איך לעבור את מבחן ה-TestDaf וללמוד בגרמניה?

פורסם בתאריך 24/06/2019      /      נכתב ע"י אדווהגרניט

החלטתם ללמוד בגרמניה? החלטה נבונה! ללימודים בגרמניה יתרונות רבים, ביניהם איכות ההוראה ורמת הלימודים, השירותים הנלווים באוניברסיטאות ובערים הניתנים לסטודנטים זרים, עלויות המחייה והלימודים, ועוד. אבל כדי להתקבל ללימודים באוניברסיטה גרמנית עליכם ראשית להוכיח ידע בשפה הגרמנית. 
באוניברסיטאות השונות בגרמניה קיימים מבדקים שונים לבדיקת רמת הידע שלכם בשפה, אך הנפוץ שבהם הוא ה-TestDaf.
המבחן בודק את רמת הקריאה, הכתיבה, הדיבור והידע בדקדוק בשפה הגרמנית של המועמד ללימודים. 
אפשר להיבחן במבחן במקומות שונים בעולם, ואפילו בישראל - בירושלים. התשלום בהרשמה למבחן הוא 195 אירו, ותוכלו לקבל את הציון שלכם תוך כ-5 שבועות לאחר ביצוע המבחן. כדי לעבור את המבחן עליכם לקבל לפחות ציון 4 (מתוך 5) בכל אחד מארבעת חלקי המבחן, בנפרד. הציון אינו משוקלל לכל החלקים גם יחד. ברוב המקרים ניתן לעבור את המבחן בהצלחה לאחר לימודים של כעשרה חודשים עד שנה. 

גם אם עברתם את המבחן בהצלחה ועדיין אינכם מרגישים בטוחים ברמת השליטה שלכם בשפה, אל תדאגו. רוב האוניברסיטאות מציעות קורסי עזרה והכנה לסטודנטים הזרים שלהן. טיפ טוב מסטודנטים מנוסים הוא לעבור על החומר של הקורסים הראשונים שתלמדו לפני תחילת הלימודים כך שתכירו היטב מראש את החומר הנלמד ואת הז'רגון המקצועי של תחום הלימודים שבחרתם בו.

תוכלו לקבל מידע על נושאי ותחומי הבחינה באתר הרשמי של המבחן, ותוכלו גם לפנות לקבלת ייעוץ ללא תשלום בקמפוס לימודים. קמפוס לימודים מספקת מידע מדוייק ועדכני לכל המעוניין בלימודים בחו"ל. היא גם עורכת מכינות ללימודים בגרמניה ובמדינות נוספות, קורסי הכנה לבחינות קבלה, ועוד.
בואו להתייעץ עמנו ללא תשלום ולקבל את כל המידע הדרוש לכם כדי לעבור את המבחן בשלום. 

307 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת אדווהגרניט
טכנולוגיות בשירות הלמידה טכנולוגיות חדשות משרתות תלמידים ומספקות מגוון הזדמנויות ודרכים ללמידה, גם מחוץ לכותלי בתי הספר.
פורסם בקטגוריית לימודים, לפני 2 שנים 2 חודשים
בטחון אישי – גם במקום עבודתכם מאבטחים מיומנים יכולים לנטרל מצבים מסוכנים גם במקומות עבודה, ולהעניק תחושת בטחון אישי לעובדים בהם
פורסם בקטגוריית בטיחות ובטחון, לפני 2 שנים 6 חודשים