לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2579 מאמרים 604 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח

אחסון אתרים - צריך לדעת המון

פורסם בתאריך 24/06/2019      /      נכתב ע"י מגנטים לאירועים

אתם רוצים לבנות אתר אינטרנט ואמרו לכם שאתם חייבים בשביל זה אחסון אתרים, אחרי שכבר הסבירו לכם מה זה אחסון אתרים, שזה בעצם אחסון קבצי האתר שלכם, אתם נתקלים בעוד מאות מונחים מפוצצים שקשורים לאחסון אתרים.

לפני שאני נכנס להסברים יותר מורכבים, אני אסביר לכם שוב בקצרה מה זה בכלל אחסון אתרים.

נניח ואתם רוצים לפתוח עסק, לא משנה של מה, עסק פיזי, אתם חייבים בשביל זה שתהייה לכם חנות שתוכלו למכור את הסחורה שלכם, אם אתם נניח צלמי אירועים אתם לא מוכרים באמת מוצר פיזי, אלא מוכרים סוג של שירות, נכון שיש מוצרים פיזים כמו אלבומים וכו' אבל עיקר מה שצלמי אירועים מוכרים זה שירות של צילום.

אז הבנו שבישביל עסק אתם חייבים שתהייה לכם חנות פיזית לאחסן בה את המוצרים שאתם רוצים למכור, אותו הדבר גם עם אתר אינטרנט, תחשבו על אתר כמו על חנות פיזית לכל דבר, אתם צריכים מקום שיהיה מחובר לאינטרנט כל הזמן, ויוכל לאחסן את כמות הקבצים שלכם ולהתמודד איתה ולהיות זמין כל הזמן.

הבנו מה זה אחסון אתרים אבל יש כל כך הרבה מושגים שצריכם לדעת ולהכיר בשביל אתם חייבים מילון מונחים על אחסון אתרים שתדעו בדיוק מה כל מונח אומר מבחינתכם ועד כמה הוא משפיע על האתר שלכם מכל בחינה.

לכן לפני שאתם רצים לקנות אחסון אתרים או  יותר נכון "ללכת על עיוור" בכל מה שקשור לאחסון שלכם כמו שאומר לכם בונה האתרים שלכם, שימו לב היטב מה אתם מקבלים, יש לא מעט דברים שיש להם השפעה על המשך קיומו של האתר שלכם, כמו שאתם לוקחים המון דברים בחשבון בפתיחת עסק פיזי, אם זה מבנה המדפים או אם זאת הגישה לעסק שלכם, תנועת הולכי הרגל או כל דבר אחר אותו הדברים צריכים לקחת בחשבון גם דברים אחרים ולמי שלא מבין כל מונח ואת המשמעות שלו זה יכול להיות שגיאה בבחירת האחסון.

למרות שתמיד ניתן לעבור בין חברות אחסון עדיין חשוב מאוד לוודא מול מי אתם עומדים שאתם בוחרים שרת אחסון.

 

55 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת מגנטים לאירועים
התמודדות עם נשירת שיער התמודדות עם נשירת שיער היא קצת מתסכלת, אז איך תצליחו להתמודד עם השיער שנשר עד עכשיו במהלך הטיפול.
פורסם בקטגוריית נשירת שיער, לפני 10 חודשים 2 ימים
איך באמת לבחור צלם מגנטים מגנטים לאירועים הפכה להיות האטרקציה המובילה אבל לא תמיד גילו לכם איך באמת לבחור צלם מגנטים. קבלו את המדריך המדויק ביותר לבחירת צלם מגנטים לאירועים
פורסם בקטגוריית צילום אירועים, לפני 1 חודשים 2 שבועות
הגינה הנכונה את מתכננים גינה, כדאי מאוד לתכנן נכון ולהשקיע בפרטים הקטנים שהם לפעמים החשובים ביתר להצלחה בתכנון גינה.
פורסם בקטגוריית גינון, לפני 2 חודשים 3 ימים
גנן צריך להגיע בזמן החשיבות של גנן שצריך להגיע בזמן היא גדולה מאוד. לא תמיד נוטים לשים לדבר החשוב ומקלים בו ראש וזה עלול לגרום לנזקים רבים.
פורסם בקטגוריית חקלאות וגינון, לפני 3 חודשים 1 ימים
אטרקציות חדשות לאירועים כל האטרקציות החדשות לאירועים ומה ההבדל בין כל אטרקציה ועד כמה היא טובה .
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 3 חודשים 1 ימים