לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3942 מאמרים 1186 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח

אחסון אתרים - צריך לדעת המון

פורסם בתאריך 24/06/2019      /      נכתב ע"י מגנטים לאירועים

אתם רוצים לבנות אתר אינטרנט ואמרו לכם שאתם חייבים בשביל זה אחסון אתרים, אחרי שכבר הסבירו לכם מה זה אחסון אתרים, שזה בעצם אחסון קבצי האתר שלכם, אתם נתקלים בעוד מאות מונחים מפוצצים שקשורים לאחסון אתרים.

לפני שאני נכנס להסברים יותר מורכבים, אני אסביר לכם שוב בקצרה מה זה בכלל אחסון אתרים.

נניח ואתם רוצים לפתוח עסק, לא משנה של מה, עסק פיזי, אתם חייבים בשביל זה שתהייה לכם חנות שתוכלו למכור את הסחורה שלכם, אם אתם נניח צלמי אירועים אתם לא מוכרים באמת מוצר פיזי, אלא מוכרים סוג של שירות, נכון שיש מוצרים פיזים כמו אלבומים וכו' אבל עיקר מה שצלמי אירועים מוכרים זה שירות של צילום.

אז הבנו שבישביל עסק אתם חייבים שתהייה לכם חנות פיזית לאחסן בה את המוצרים שאתם רוצים למכור, אותו הדבר גם עם אתר אינטרנט, תחשבו על אתר כמו על חנות פיזית לכל דבר, אתם צריכים מקום שיהיה מחובר לאינטרנט כל הזמן, ויוכל לאחסן את כמות הקבצים שלכם ולהתמודד איתה ולהיות זמין כל הזמן.

הבנו מה זה אחסון אתרים אבל יש כל כך הרבה מושגים שצריכם לדעת ולהכיר בשביל אתם חייבים מילון מונחים על אחסון אתרים שתדעו בדיוק מה כל מונח אומר מבחינתכם ועד כמה הוא משפיע על האתר שלכם מכל בחינה.

לכן לפני שאתם רצים לקנות אחסון אתרים או  יותר נכון "ללכת על עיוור" בכל מה שקשור לאחסון שלכם כמו שאומר לכם בונה האתרים שלכם, שימו לב היטב מה אתם מקבלים, יש לא מעט דברים שיש להם השפעה על המשך קיומו של האתר שלכם, כמו שאתם לוקחים המון דברים בחשבון בפתיחת עסק פיזי, אם זה מבנה המדפים או אם זאת הגישה לעסק שלכם, תנועת הולכי הרגל או כל דבר אחר אותו הדברים צריכים לקחת בחשבון גם דברים אחרים ולמי שלא מבין כל מונח ואת המשמעות שלו זה יכול להיות שגיאה בבחירת האחסון.

למרות שתמיד ניתן לעבור בין חברות אחסון עדיין חשוב מאוד לוודא מול מי אתם עומדים שאתם בוחרים שרת אחסון.

 

689 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת מגנטים לאירועים
איך להתמודד עם עש המזון אחד המזיקים הקשים ביותר להתמודדות הוא עש המזון מכיוון שהוא נמצא בתוך המזון ואי אפשר לרסס ברעלים את המזון אותו אנו אוכלים. לכן יש להשתמש בשיטות הדברה אחרות יותר יעילות.
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 3 שנים 6 חודשים
תקשורת בין אישית תקשורת בין אישית היא לא רק במילים. יש עוד גורמים שמשפעים מאוד על סוג התקשורת האישית בין אנשים. אחד מהם הוא הבושם, איך תדעו כמה בושם משפיע על תקשורת.
פורסם בקטגוריית תקשורת בינאישית, לפני 3 שנים 11 חודשים
טיפים להצלחה בביצוע הדברה אם נכנס אליכם לבית מדבר, ואתם רוצים כמה טיפים שיעזרו לכם להצליח בביצוע ההדברה, חשוב מאוד להכיר את הטיפים המובילים והאיכותיים ביותר לביצוע הדברה נכונה.
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 2 שנים 5 חודשים
לעשות סדר בפשפשים רגע אחד לפני שאתם רצים להכניס הדברה לבית שלכם ולהכניס ביחד עם זה עוד המון רעלים, בואו נעשה לכם קצת סדר בכל הפשפשים.
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 2 שנים 5 חודשים
דגשים לבחירת חברת הדברה נגד עכברים מצאם עכבר בבית, ואתם ממש לחוצים ולא יודעים מה לעשות, רגע אחד לפני שאתם מזמינים חברת הדברה נגד עכברים כדאי מאוד לקחת כמה דברים חשובים בחשבון
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 2 שנים 6 חודשים