לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2663 מאמרים 635 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

רופא שיניים חירום מודיעין

פורסם בתאריך 03/07/2019      /      נכתב ע"י linoyka

בחדרי המיון ברחבי הארץ ישנם רופאים רבים המעניקים טיפולים לסוגי הפציעות השונות אך לא בתחום רפואת השיניים. אמנם במידת הצורך ניתן להזעיק לחדר מיון כונן פה ולסת אבל הוא מוזעק רק במקרים של תאונה אשר גרמה לפציעה קשה בחלל הפה והלסת.

לעיתים רבות אנו נזקקים לטיפול שיניים דחוף בשל פציעה ודימום באזור השיניים. בדיוק מהסיבות שיש צורך לתת מענה למקרי חירום בתחומים רפואיים אחרים, כך גם ניתן לתת מענה בענף רפואת השיניים כאשר יש טיפול דחוף שאינו סובל דיחוי.

בארץ ישנם מקרים רבים של טיפולים דחופים ומרפאות עם רופא שיניים חירום מודיעין אשר פועלות 24 שעות ביממה כולל בחגים על מנת לתת מענה למטופלים הסובלים מבעיות דחופות באזור השיניים. יש מי המכנה את המרפאות הנ"ל חדרי מיון לרפואת שיניים בהם ניתן למצוא את טובי הרופאים אשר נותנים מענה במקרה של פציעה הקשור לחלל הפה.

האם ישנם מקרים הנחשבים למקרי חירום

כל מקרה המצריך קבלת טיפול מיידי ומענה ללא דיחוי נחשב מקרה דחוף- החלה מילד אשר נחבל בלסת או מבוגר אשר איבד את שיניו או אנשים הסובלים מדימומים בחניכיים. במידה והנכם סובלים מכאבים עזים בשעות הלילה, ההמלצה היא לא לדחות את הקץ אלא להגיע למרפאה אצל רופא שיניים חירום מודיעין ולקבל את הטיפול המתאים ביותר.

מה מתרחש במסגרת הטיפול

במסגרת הטיפול הרופאים מעניקים מענה ראשוני הכולל צילום וכל הליך טיפולי אשר נחוץ המבוצע על ידי המומחים במרפאה. במרפאה דחופה מבצעים עקירות כירוגיות,טיפול שורש, הדבקות שיניים בהתאם לצורך ובכל שעה.

המרפאה מתפקדת גם כמרפאה רגילה

נוסף על היותה מרפאה המעניקה רפואת שיניים דחופה במודיעין, המרפאה שלנו הינה מרפאה המתפקדת גם כמרפאה רגילה , כך שלא רק מתבצעים בה טיפולי חירום אלא שלל טיפולים אחרים. רבים מהמטופלים מתחילים את טיפולי החירום וממשיכים לטיפולים רגילים עד להשלמה מלאה.

צוות רופאים בעלי מומחיות נחוצה

אצלנו תמצאו צוות רופאים בעלי מומחיות נחוצה אשר יש ביכולתם להעניק טיפולים מורכבים ורב תחומיים. במרפאה תמצאו רופאים בעלי מומחיות מתאימה למגוון רחב של טיפולים.

רופא שיניים חירום מודיעין

 

 

77 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת linoyka
בריתה במרכז עיצד בוחרים מקום לאירוע כמו בריתה, הארגון עצמו במיוחד שמדובר בחגיגה של ממש וחדש הוא מורט עצבים, במדריך הבא נקל עליכם שלב אחרי שלב
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 1 שבועות 5 ימים
השתלת שיניים במודיעין מאמר מתומצת כאשר באים למצוא את רופא השיניים המומחה להשתלת שיניים
פורסם בקטגוריית רפואת שיניים, לפני 1 שבועות 5 ימים
מסעדה לארועים קטנים ואירוע במסעדה הדרכה למציאת מסעדה לארועים קטנים
פורסם בקטגוריית אוכל, לפני 2 שבועות 1 ימים
רופא שיניים במודיעין הסבר על טיפולי שיניים וללא הרדמה
פורסם בקטגוריית רפואת שיניים, לפני 2 שבועות 4 ימים
הסרת שיער בתל אביב מדריך להסרת שיער בתל אביב
פורסם בקטגוריית קוסמטיקה וטיפוח, לפני 3 שבועות 1 ימים