לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2836 מאמרים 713 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

הרמת פנים

פורסם בתאריך 14/07/2019      /      נכתב ע"י linoyka

מי לא רוצה להיראות צעירה ומושכת כמו בת עשרה? נשים רבות מתעניינות עם השנים בטיפולי הרמת פנים. מתיחת פנים משמעותם מתיחת העור לצדדים ועל ידי כך העור נראה חלק יותר בלי קמטים. ישנו טיפול מסוג אחר שגם נקרא הרמת פנים אך הוא לא מותח את עור הפנים אלא מייצב אותו. כך הפנים לא נראות משונות או מוזרות כמו שקורה הרבה פעמים לאחר מתיחת פנים.

טיפול הרמת פנים

סביב גיל ה40, זה הזמן הנכון לטיפול של הרמת פנים. הרמת פנים לא מסוכנת והיא כוללת או מתיחה של העור או  בדרך משוכללת יותר, שכמובן יקרה יותר. נשים רבות מבקשות ומוכנות לשלם כסף רב עבור טיפולי הרמת פנים, הכל על מנת להיראות צעירות ויפות יותר. אנו יכולים לספר לכם שבניגוד לניתוח של מתיחת פנים, טיפול הכולל הרמת פנים תוכל לשמור על הצורה הטבעית של הפנים ולא למתוח אותו בצורה מוזרה למדי. זה ייתרון גדול, וכך בעצם יוכל להיווצר מראה צעיר יותר בלי קמטים אבל לא מוזר כמו במתיחת פנים.

החזרת חלקי הפנים למקומם

בניתוח של הרמת פנים יוכלו להרים את הרקמות שנפלו עם השנים בשל כוח הכבידה, ולשים אותן מחדש במקומן. כך אפשר להיראות צעירה יותר, יפה יותר ומיוחדת יותר, מבלי להימתח. בניתוח של הרמת פנים ירימו את העור עם כריות הלחיים ויחזירות אותן למקומן. כך בעצם נוכל להחזיר את כל החלקים של הפנים למקום ולא רק למתוח את העור חיצונית.

החלמה ושמירה על תוצאות הרמת פנים

בניתוח של הרמת פנים לא יהיו צלקות גדולות כמו במתיחת פנים, אלא יהיו צלקות קטנות מוסתרות בלבד. ההחלמה גם תהיה קלה יותר ומהירה יותר ובעצם אין ממה לחשוש מההחלמה מניתוח של הרמת פנים. לאחר הניתוח יחל שוב תהליך הזיקנה אך מי שעברה את הניתוח תהיה בנקודת פתיחה של גיל צעיר יותר, ולא מהנקודה בה היא היתה לפני הניתוח של הרמת פנים. זה חשוב ביותר וכך התוצאות ישמרו לזמן רב יותר, ותיראי צעירה ויפה כמו בשנות צעירותך.

חומצה היאלורונית

בנוסף ישנו טיפול מילוי שפתיים עם חומצה היאלורונית שהפכה להיות סטנדרט בקליניקות מובילות ברחבי העולם, קליניקה מומלצת בישראל בהובלת ד"ר ויטה יעקובלב תספק לכם גם שירות אישי לכל הבנות שרוצות מראה של שפתיים חושניות.

121 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת linoyka
מסיבת פורים בראשון לציון חג הפורים הממשמש ומגיע, מקנה לרבים את היכולת להתחפש למגוון דמויות ולהפוך למישהו אחר לכמה שעות, או אפילו לכמה ימים טובים. בחג זה בו שותים יין טוב, מתחפשים ונהנים מהמון צבעוניות המאפיינת את האווירה - רבים מחפשים מקום טוב למסיבת פורים.
פורסם בקטגוריית אוכל, לפני 11 חודשים 3 שבועות
איך לבחור שירותי קייטרינג בירושלים מדריך לבחירת קייטרינג
פורסם בקטגוריית אוכל, לפני 1 חודשים 2 שבועות
איך בוחרים רופא שיניים טוב בנתניה מדריך לבחירת רופא שיניים טוב
פורסם בקטגוריית רפואת שיניים, לפני 1 חודשים 3 שבועות
הסמכת קורס עזרה ראשונה מאפשרת הצלת חיים ישנם שתי אפשרויות בחירה כאשר זה נוגע לקורס עזרה ראשונה, אונליין או כיתתי.
פורסם בקטגוריית בריאות, לפני 8 חודשים 2 שבועות
טיפול בחרדות - טיפים ליציאה מלחץ נפשי אם הנכם סובלים מהתקפי פניקה דעו לכם כי ישנן שיטות טיפול בחרדות טבעיות, כאן נציג לכם מספר שיטוח יעילות
פורסם בקטגוריית פסיכולוגיה, לפני 2 חודשים 3 שבועות