לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3645 מאמרים 1075 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

צילומי וינטאג\' - חוויה נוסטלגית

פורסם בתאריך 05/01/2016      /      נכתב ע"י yortem

עם ישראל ידוע כעם שאוהב דברים נוסטלגים. אנחנו הולכים להופעות של להקות משנות ה-80 שההצלחה שלהם נגמרה לפני המון המון זמן ואנחנו גם אוהבים ללבוש ולהסתפר בסגנון של פעם, כמו כן אנחנו גם אוהבים לראות את הסדרות הישנות על פני החדשות. לכן זה לא מפתיע שצילומי וינטאג' הם עוד חוויה נוסטלגית שישראלים רבים אוהבים לעשות. דברים שמזכירים לנו את התקופה שהיינו קטנים או תקופות מלפני שנולדנו תמיד קוסמים לנו ובגלל שלא יכולנו להיכנס לאווירה באותה תקופה, זה לא אומר שאי אפשר להיכנס לאווירה הזאת גם כיום.

צילומי וינטאג' הם חוויה נוסטלגית שאנשים רבים יתחברו אליה. לא כל אחד יכול לעשות את זה, להיכנס לסיטואציה ולהרגיש כאילו הוא חי בתקופה אחרת, תקופה בה הוא רוצה לחיות. האביזרים, הלבוש והתפאורה ממחישים את כל מה שהוא אהב באותה תקופה. אז תדמיינו לכם את כל הדברים האלו בתמונות שבהן אתם מופיעים, איך אפשר שלא לאהוב?

צלמים רבים מבצעים צילומי וינטאג', בדרך כלל יחד עם תחומים נוספים כמו צילומי הריון, צילומי משפחה וסוגים נוספים. התחום זה הופך לפופולרי יותר ויותר במהלך השנים, וזה מפתיע כי בעוד אנחנו מתקדמים בשנים אנשים רוצים דווקא לחזור אחורה. בסוף הצילומים תקבלו אלבום תמונות עם מיטב התמונות שצולמתם כדי שתוכלו להשוויץ בפני החברים והמשפחה וכמובן להעלות זיכרונות מהחוויה המדהימה והיוצאת דופן. למה להרבות בדיבורים? לכו לצילומים!

2081 צפיות
8 כניסות
מאמרים נוספים מאת yortem
שירותי ניקיון לועדי בתים בחירת חברת ניקיון לועדי בתים יכולה להיות משימה לא פשוטה, בואו לקרוא איך לעשות את זה נכון ומה הדברים שצריכים להילקח בחשבון.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 5 שנים 11 חודשים
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 4 שנים 3 חודשים
סיפור אישי: למה הניקיון חשוב אני רוצה לשתף אתם בסיפור אישי על הזמן בו למדתי על חשיבות הניקיון בעבודה ובבית ועל ההשלכות של כך על התת מודע שלנו.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 5 שנים 9 חודשים
איך בחרתי מדביר באלעד הדברה באלעד שנבחרה בתבונה
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 2 שנים 11 חודשים
עריסות לרכב אף אחד לא יודע עד כמה משתלם זה שיש עריסות לרכב עד שאתם קונים אחת כזאת. החיים כבר לא נראים אותו דבר והנה הסיפור שלי.
פורסם בקטגוריית כלי רכב, לפני 6 שנים 4 ימים