לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4076 מאמרים 1231 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

קריירה בהייטק - פיתוח אוטומציה לבדיקות תוכנה

פורסם בתאריך 18/07/2019      /      נכתב ע"י RTG

פיתוח אוטומציה לבדיקות תוכנה.

בעשור הנוכחי אנו שומעים יותר ויותר על תחום האוטומציה, ישנם פיתוחים חדשים מידי יום, טכנולוגיות מתקדמות ותפקידים אשר נוצרים בעקבות כך.

אנו ננסה לעשות סדר ולהסביר ולענות על מספר שאלות מרכזיות שעולות בשיחות רבות על תחום בדיקות תוכנה ואוטומציה.

 איך אוטומציה באה לידי ביטוי בעולם בדיקות התכונה?

 באילו טכנולוגיות באות לידי שימוש בתהליך?

 איך ניתן להפוך את זה לקריירה? (גם בתור שכירים וגם עצמאיים).

 

כיום בעקבות התחרות הגדולה בשוק הבינלאומי והצורך לייצר מוצרים במהירות, אפקטיביות ובעלות נמוכה יחסית מטרת החברות היא להכניס תהליכי אוטומציה היכן שניתן על מנת להשיג את היעדים שלהם בטווח הארוך ולייצר מוצרים בצורה יותר יעילה עבורם.

בהקשר של עולם בדיקות התוכנה נושא האוטומציה כבר נמצא בצורה מאוד משמעותית וכמובן שעתיד להתפתח בשנים הקרובות בצורה רחבה,
התעשייה הזו מאוד מרכזית בעולם ההייטק ואיתה יש כל הזמן עלייה ברמות השכר ובדרישה לעובדים מקצועיים ומיומנים בשימוש בתוכנות הבדיקות האוטומטיות וייצור בעזרת קוד תהליכי אוטומציה חדשים.

אם אתם מעוניינים בקריירה בהייטק בתחום פיתוח האוטומציה בואו ונראה מהו הידע הנדרש,

אז מה לומדים בקורס אוטומציה?

שפת תכנות פייטון – שפת פייטון הפופולרית תאפשר יצירת סקריפטים שיבצעו תהליכי בדיקות בצורה אוטומטית.

שפת תכנות Java  - בנוסף לפייטון יש משימות אוטומציה ובדיקות אוטומטיות שיפתחו בעזרת Java על פי צורך.

סלניום – כלי בדיקות פופולרי, הבדיקות נעשות דרך הדפדפן וניתן לכתוב קטעי קוד בשפות רבות על מנת לייצר את האוטומציה.

Jira  \ Bugzilla - כלי ניטור ומעקב אחר באגים.

Jenkins – כלי נוסף לאיתור באגים וביצוע בדיקות פופולרי אשר נמצא בשימוש רחב בתעשייה.

Version Control – כלי חשוב בעולם התוכנה והבדיקות בפרט למעקב אחר גרסאות תוכנה,
לאחר ניטור באגים או ביצוע שיפורים נייצר גרסה חדשה וכך ניתן לעבוד בצורה מסודרת ויעילה ולעקוב אחר פתרון תקלות ופיתוחים ולבצע גיבויים לפי צורך ולחיצת כפתור.

 

לסיכום,

זוהי סקירה של טכנולוגיות נפוצות אשר בשימוש בעולם פיתוח האוטומציה, חשוב לזכור כי התחום משתנה בצורה דינמית ולכן מאוד חשוב לדעת וליישם את הכלים הכי חדשים שיש בשוק לטובת הפיתוחים.

בהתאם למגוון הטכנולוגיות כך גם הלימודים מאוד מקיפים ורק מי שילמד את התיאוריה לצד צבירת ניסיון מעשי רב יכול להנות מתנאי העסקה מעולים בהייטק ולעבוד בחזית התעשייה.

 


 

 

 

 

 

 

441 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת RTG
יום בחיי איש DevOps תחום ה- DevOps נחשב לתחום מורכב וחדשני יחסית בעולם ההייטק, בהתאם לכך יש דרישה מאוד גבוהה לעובדים מיומנים, בואו נראה מהי שגרת יומו של איש דבאופס על מנת להכיר יותר טוב את התחום,
פורסם בקטגוריית הייטק, לפני 3 שנים 4 חודשים
Python - שפת התכנות שתזניק לכם את הקריירה בהייטק פייתון היא שפה מאוד פופולרית כיום ולכן כדאי להתייחס אליה ולענות על מספר שאלות שעולות בכל שיחה בנושא - קריירה בהייטק. איך הידע ב Python יעזור לכם בקריירה? מהם יתרונות השפה ולמה כדאי ללמוד אותה? מהו עתיד פייתון? האם גם בעוד מספר שנים הפופלריות שלה תהיה גבוהה?
פורסם בקטגוריית חינוך ולימודים, לפני 3 שנים 4 חודשים
פיתוח Embedded בעזרת ARM Processors יש ביקוש רב לפיתוחים חדשים בתחום הטכנולוגי, מוצרים רבים מתחדשים ומשתכללים מידי יום, פלאפונים, מצלמות, מכוניות, מדפסות וכו - כל אלו נדרשים לבצע ולשרת אותנו בצורה יותר חכמה, מהירה ואפקטיבית. מי אחראי על פיתוח מערכות אלו? באיזה טכנולוגיות משתמשים לכך? האם כדאי ללמוד ולהתחיל קריירה בפיתוחים מסוג זה? מוזמנים לקרוא במאמר הבא סקירה של פיתוח מערכות EMBEDDED
פורסם בקטגוריית חינוך ולימודים, לפני 3 שנים 7 חודשים
סקירת תחום בדיקות התוכנה בהייטק תחום בדיקות התוכנה בהייטק הוא מבוקש מאוד, תנאי ההעסקה מעולים, המקצוע טכנולוגי ומעניין וכו, מצד שני אנשים רבים אינם יודעים מספיק פרטים על התחום ולכן נמנעים מללמוד אותו, במאמר זה ננסה נסקור את כלל תחום בדיקות התוכנה QA ואוטמציה, ונמנה את מאפייניו, את הטכנולוגיות המרכזיות ועוד.
פורסם בקטגוריית חינוך ולימודים, לפני 3 שנים 7 חודשים
לימודי הייטק הביקוש לקריירה בתחום ההייטק רק עולה עם השנים, ישנו מגוון רחב של מקצועות אשר ניתן להתמחות בהם לטובת קריירה מתגמלת ומאתגרת. במרכז נמצא תחום פיתוח אתרים - Full Stack.
פורסם בקטגוריית לימודים, לפני 3 שנים 6 חודשים