לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4599 מאמרים 1367 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

סוגי צלמים

פורסם בתאריך 29/07/2019      /      נכתב ע"י merav273

המצלמה המקצועית הפכה לחלק בלתי נפרד מחיינו במיוחד שמדובר על אירועים משפחתיים שאנו רוצים להנציח ולהיזכר עוד שנים רבות. כיום ישנה דרישה לצילום מקצועי בכל תחום ועסק על מנת להראות את שירותנו או מוצרינו בצורה הטובה ביותר. לכן שמדובר על אירוע משפחתי חשוב ביותר שמסמל נקודה משמעותית בחייו של הילד חשוב להזמין צלם מקצועי שיתפוס את הרגעים המרגשים והחשובים וינציח אותם.

אם אתם עושים אירוע קטן  כמו ברית מילה או בריתה, כדאי לכם ואף רצוי להשכיר את שירותיו של צלם אירועים מקצועי אשר מתמחה באירועים קטנים. וזאת מסיבה אחת פשוטה, צלם אירועים אשר מתמחה באירועים קטנים יגבה לכם מחיר מופחת משמעותית מאשר צלם מוכר בתחום האירועים הגדולים שמצלם אירועים גדולים יותר. שניהם יספקו עבורכם תוצאה דומה אך בפער של מחירים אסטרונומי.

כמובן שישנו גם את ההיפך שעושים אירוע גדול ומושקע כמו חתונה ולקוחים צלם יקרן על מנת שתהיה לכם מזכרת יפה וכמובן תמונות איכותיות בהתאם למחירו. כי כולנו יודעים שצלם יקרן גם יודע להתנהל טוב יותר דרך העבודה וגם לתת עבודה טובה יותר ותמונות איכותיות.

לאירוע ברית מילה לוקחים צלם בריתות ולא צלם חתונות ולא חוסכים באירוע כי אח"כ רואים את זה בתוצאות וכמובן מאוכזבים מאוד מהתוצאה.

סוגי צלמים עיקריים באירועים :

ישנם 2 סוגי צלמים לאירועים :

צלם סטילס- זהו צלם שמצלם תמונות סטילס שאנו מכירים.

צלם וידאו- זהו צלם אשר מתעד את האירוע במצלמת וידאו אשר נשאר לאורך שנים רבות.

סוגי צלמים נוספים מעבר לצלמי אירועים עיקריים

צלם פרוטרט- צילום פרוטרטים זוהי נישה ייחודית, מגוונת ומרתקת כאחד. צילומי פטרוטרט מתמקדים באדם כלשהו לאורך האירוע. צלמי פורטרט הם אנשים דייקנים באופיים ובעלי מיומנות מקצועית לראות דברים שאחרים לא רואים. למשל: צלם פרוטרט יכול לזהות את הצד החיובי של האדם ולהוציא את זה ממנו בדיוק את מה שהוא רוצה להוציא.

רוגע פנימי משפיע על הצילום עצמו לכן חשוב שתהיו ברוגע זה, וזאת על מנת שלא יראו זאת על פניכם. הרי ידוע שמה שאנו מרגישים בפנים אנו משדרים כלפי חוץ.

צלם מועדונים ומסיבות

זהו צלם אשר תחום ההתמקדות שלו הוא בצילום מסיבות ומועדונים. צלם מועדונים הוא צלם אשר חי את חיי הלילה ונושם את האווירה הצעירה והדינמית של חיי הלילה שכוללת בין היתר אלכוהול. מדובר על בחורים צעירים עם סטייה לנושא המועדונים אשר חיים את האווירה, נושמים ומרגישים אותה במשך השבוע. צלמים אלה באים "לעוף" תוך כדי העבודה וליהנות מהמתרחש בה.

צלם מוצרים

מדובר על צלם אשר מצלם מוצרים לקטלוגים שונים של חברה. מדובר על אומנות לכל דבר. צלם מוצרים יהפוך כל מוצר פושט לוואו שרק תרצו לקנות ממך כך! צילום מוצרים יכול להיות תכשיטים, מוצרים גדולים כמו מקררים, ציוד משרדי ועוד.

צלם ספורט\ אקסטרים

מדובר על צלם שהוא אישיות מדהימה בפני עצמו. צלמי הספורט מתחלקים לצלמי ספורט במגזינים ועיתונים, וצלמים אשר אוהבים לעשות זאת בתור תחביב.

צלמי מגנטים

צלמים אלה הם צלמי אירועים אשר בסופו של דבר הצילום שהם הופך למגנט מזכרת מהאירוע.

צלמי סטודיו

אלו צלמים שבדר"כ מצלמים מוצרים שונים בתור אומנות זה יכול להיות לקטלוגים של חברה, לעיתון של חברה שיוצא כל כמה חודשים, צילומי אופנה, או אפילו צילומים מקצועיים שלכם ועוד. בסטודיו תמצאו תאורה שמתאימה לצילום וכן אביזרים בשטח שמוסיפים לתמונה.

לסיכום

לא משנה מה המטרה שלכם לצילום, אל תתפתו למחירים זולים במיוחד. מחירים זולים עלולים לעלות לכם ביוקר וגם לגרום לכם לתחושת אכזבה ותסכול, ויותר מכך באירועים הבאים שלכם לא תפנו יותר לצלם בגלל חוסר שביעות רצון.

שיהיה לכם במזל טוב.

https://www.meravh.co.il/

 

 

 

785 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת merav273
כתיבה שיווקית המאמר דן בכתיבה השיווקית ככלי שיווקי להבאת לקוחות פונציאליים לאתר וכן לפעולת קנייה.
פורסם בקטגוריית שירותי תוכן, לפני 4 שנים 2 חודשים
איך לבחור צלם לברית מילה המאמר מפרט את הדרכים לבחירת צלם לברית מילה ודן בחשיבותו של צלם ברית המילה.
פורסם בקטגוריית צילום אירועים, לפני 4 שנים 2 חודשים
טיפים לניקוי שטיחים מקיר לקיר המאמר עוסק בטיפים לניקוי ביתי של שטיחים מקיר לקיר, ללא צורך בחברת ניקוי מקועית.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 4 שנים 2 חודשים
ניהול עמוד הפייסבוק- חשיבות התוכן מאמר זה מתמקד בחשיבות הקידום האורגי והממומן בפייסבוק, וזאת על מנת להגיע לקהל לקוחות פוטנציאלים ולתנועה גבוהה באתר שתגרום למכירה.
פורסם בקטגוריית ניהול תוכן, לפני 4 שנים 2 חודשים