לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3655 מאמרים 1082 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
תקשורת אלחוטית

תקשורת אלחוטית - מהי?

פורסם בתאריך 06/08/2019      /      נכתב ע"י adva2

עם ההתפתחויות הטכנולוגיות של היום יש כל כך הרבה שינויים ויתרונות וככל שעובר הזמן היתרונות הללו הולכים ומשתכללים. תקשורת אלחוטית היא למשל האפשרות להעביר מידע, לתקשר ולבצע פעולות בצורה אלחוטית, כלומר לא פיזית. אם בעבר היינו צריכים למשל שהטלפון הגדול והמסורבל יהיה מחובר עם חוט למכשיר, הרי שכיום יש טלפון ביתי אלחוטי, טלפונים סלולריים וכו'. יש לא מעט שימושים לתקשורת אלחוטית גם במגזר הפרטי וגם במגזר העסקי ועליהם נדון כעת.

שימו בתקשורת אלחוטית במגזר הפרטי:

בואו נדבר מעט על השימושים של תקשורת אלחוטית במגזר הפרטי. תקשורת אלחוטית תשמש אותנו במגזר הפרטי לרוב בטלפונים סלולריים כך שנוכל לשוחח למעשה מבלי שהטלפון יהיה מחובר לחוט תקשורת כלשהו. כמו כן ניתן להעביר נתונים על ידי חיבור בלוטוס למשל. ניתן להתחבר לאינטרנט על ידי חיבור לWIFI ועוד. כל אלה קשורים בתקשורת אלחוטית. מה לגבי ראוטרים של אינטרנט ביתי? או חיבור של מחשבים על ידי נתבים אלחוטיים שהרי הם לא מחוברים כלל לנתב עצמו אותם מחשבים ועדיין יכולים להתחבר לאינטרנט באמצעות נתב חיצוני וחיבור WIFI. גם טאבלטים, מחשבים ניידים ואפילו בקרים סלולריים המותקנים על שערים חשמליים בבית, במושב ובכל מקום שאנו רוצים לתחום עם שער חשמלי קשורים בתקשורת אלחוטית. השער החשמלי למשל עם בקר סלולרי המותקן בו יכול להיות מופעל על ידי שיחת טלפון, SMS או אפילו אפליקציה.

שימוש בתקשורת אלחוטית במגזר העסקי:

בגזרה העסקית יש אינספור דוגמאות לשימוש בתקשורת אלחוטית. היא משמשת בעיקר להעברת התראות ונתונים אבל לא רק. כך למשל באמצעות תקשורת אלחוטית תוכלו לעקוב דרך הטלפון שלכם אחר צילומים של מצלמות האבטחה בעסק שלכם. דוגמה נוספת היא התראת מידע למשל אם יש צורך באחסון בקירור או הובלה בקירור של אוכל או מוצרים כלשהם ובקר הטמפרטורה במשאית מתריע על תקלה במנועים המקררים והתחממות קיצונית בטמפרטורה מה שעשוי להוביל לקלקול הסחורה. הנהג ו/או מי שתרצו – יקבלו התראה על תקלה ויבדוק אותה בהקדם לפני שתספגו הפסד כלכלי לא נעים.

לסיכום, אנו ממליצים להיכנס לאתר ביזיקום ולבחון בקרים ואביזרים שונים לשיפור התקשורת האלחוטית בחייכם הפרטיים וגם בעסקים.

403 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת adva2
חלוק אנטי סטטי לעבודה בטוחה מפעלים שונים מייצרים מוצרים אשר היצור שלהם כרוך בסביבה מוגנת. רכיבים שונים אשר רגישים יותר לסביבה עשויים להינזק כתוצאה מחשיפה לחשמל סטטי.
פורסם בקטגוריית ביטוח אובדן כושר עבודה, לפני 3 שנים 8 חודשים
מנסרים לכם בית ישנם שני מקרים עיקריים בהם נעשה שימוש בניסור בטון. בשני המקרים יהיה עלינו לפנות לחברה מקצועית אשר מחזיקה בציוד המתאים ובידע.
פורסם בקטגוריית בניה אקולוגית, לפני 3 שנים 7 חודשים
קניית דומיין: כרטיס הביקור שלכם לאתר הדומיין הוא כתובת האתר שלכם. אותה הכתובת שכולם מקלידים בשורת החיפוש או מבחינים בה בפלייר המודפס שלכם. משום כך, תמיד אומרים שחשוב לבחור שם דומיין קליט המתאים לקונספט של האתר שלכם או לשם החברה. בדרך זו תוכלו להגדיל את הכניסות לאתר ובהתאם לכך גם את ההכנסות שלכם.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 1 חודשים
מתיחת בטן - מה עושה ולמי מתאים? ניתוח אסתטי יכול לשפר מצב רוח ודימוי עצמי כשעושים אותו ברגע הנכון
פורסם בקטגוריית קוסמטיקה וטיפוח, לפני 2 שנים 4 חודשים
פסיכומטרי מותאם - מי צריך והאם זה קל לקבל הקלות? המודעות לצרכים מיוחדים וללקויות למידה גם הנגישה את הפסיכומטרי לאנשים אלה
פורסם בקטגוריית חינוך ולימודים, לפני 2 שנים 4 חודשים