לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3204 מאמרים 881 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

איך לבחור עורך דין לנזיקין?

פורסם בתאריך 13/08/2019      /      נכתב ע"י Kirill

דיני נזיקין הם חלק מהמשפט האזרחי. בגלל שהם עוסקים בחיובים לא רצוניים בעקבות נזק שנגרם, יש משמעות גדולה לשאלה מי עורך הדין שמייצג את הצדדים. עם זאת, כיום יש גם תשובה ברורה לשאלה איך לבחור עורך דין לנזיקין ופרטים על לפחות כמה נושאים שאותם כדאי לבדוק מראש.

ראשית, מומלץ לברר כמה שנות ניסיון יש לעורך הדין והאם הוא בקיא במשפט האזרחי. עו"ד לנזיקין עם ניסיון מוכח יכול לייצג את התובע או הנתבע ולהשתמש ברקע האישי שלו כדי להציג פסקי דין תקדימיים שתומכים בטענתו המרכזית. בנוסף, הניסיון מאפשר לעורך הדין לעדכן את הלקוח לגבי סיכויי ההצלחה של התביעה. 

שנית, עו"ד לנזיקין בוחרים לפי המלצות אובייקטיביות של לקוחות קודמים. את ההמלצות הכי קל לקבל מחברים, קרובים ובני משפחה ובמקרים כאלה גם אפשר לסמוך על האמינות שלהן. במידה ולא מכירים באופן אישי מישהו שהשתמש בשירותי עורך הדין, ניתן להרחיב את החיפוש בעזרת מידע מאתרי האינטרנט והרשתות החברתיות.

באיזה שלב פוגשים עורך דין?

האמת היא שהדרך הכי טובה ובטוחה לבחור עורך דין לנזיקין היא לפגוש אותו להתרשם מהכימיה האישית בין הצדדים. בגלל שדיני נזיקין דורשים התנהלות יחסית ארוכה בין כתלי בית המשפט, צריך לוודא שעורך הדין רואה את הדברים עין בעין עם הלקוח ושיש לו מוטיבציה לטפל בתיק. בגלל זה כדאי לתאם פגישה ראשונית עם עורך דין כמה שיותר מוקדם ולהשתמש בה על מנת לגבש דעה בנוגע ליכולות שלו.

בשורה התחתונה, עורך הדין הוא אחד הגורמים החשובים ביותר בתהליך של הגשת תביעה או כתב הגנה תחת המשפט האזרחי בכלל ובדיני נזיקין בפרט. אם רוצים להבטיח טיפול מקיף בתיק, צריך לבחור עורך דין מקצועי ומיומן. את רמת המקצועיות של עורך הדין מבררים לפי ההסמכה והידע שיש לו ואת המיומנות ניתן לבדוק גם באופן אישי. 

לסיכום, הדרך לבחור עורך דין לנזיקין עוברת בבדיקת מספר שנות הניסיון, ההמלצות והידע האישי וכדאי גם לתאם מולו פגישה לא מחייבת לפני שמחליטים על הייצוג בתיק.

 

209 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת Kirill
טיפים להקל על קניות באינטרנט היתרון הגדול ביותר שהאינטרנט מביא לנו הוא היכולת לעשות קניות באינטרנט. למרות שזה דבר פשוט לעשות, קניות באינטרנט בהצלחה דורשות מידע טוב. קרא מאמר זה בכמה טיפים מועילים שתוכל להשתמש בהם בעת ציד מציאה באינטרנט.
פורסם בקטגוריית מכירות, לפני 5 ימים 8 שעות
למד הכל על שמירה על בטיחות בעת קניות באינטרנט האם אתה רוצה ללמוד לעשות קניות באינטרנט? קל להיות מודאג מאזור מסחר כה גדל. עם זאת, חינוך הוא המלך. המשך הלאה ותלמד על כל מה שקניות באינטרנט יעזרו לך.
פורסם בקטגוריית מכירות, לפני 5 ימים 9 שעות
למד כיצד להיות קונה מקוון מתמצא קניות הן רק אחד הדברים שהאינטרנט שינה בחיינו. אתה יכול לשלוח את כל מה שאתה צריך לשלוח לדלת הכניסה שלך בעת קניות באינטרנט. אתה לא צריך להילחם ברעש ובכאוס בקניון. המשך לקרוא כדי לגלות כמה קל לחנות מקוונת.
פורסם בקטגוריית מכירות, לפני 1 שבועות 5 ימים
ייעוץ למי שמעולם לא קנה באינטרנט אין צורך לעשות קניות בקניון שוב. למרבה המזל, קניות מקוונות מציעות דרך קלה לרכוש כמעט כל מוצר או שירות שתצטרכו בעולם של היום. אתה לא צריך לבזבז יתר על המידה, להתמודד עם קהל, או לקנות במזג אוויר סוער. העצות הבאות יסייעו לכם להיות בקיאים במציאת המציאות הדרושות לכם, באופן מקוון, בכל שעה ביום ובקלות רבה ביותר.
פורסם בקטגוריית מכירות, לפני 1 שבועות 5 ימים
ייעוץ בשיווק בפייסבוק שיווק נהדר הוא יתרון לעסקים, ופייסבוק הוא כלי חיוני לשיווק בימינו. פלטפורמת פייסבוק תעזור להגדיל את ההצלחה הכספית שלך בטווח הארוך. הפסקאות הבאות הן אוצר מידע שייחשף את הסודות לשיווק מוצלח בפייסבוק.
פורסם בקטגוריית פייסבוק, לפני 2 שבועות 16 שעות