לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3942 מאמרים 1186 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
מוניות לנתבג

מוניות ספיישל לנתב"ג

פורסם בתאריך 19/08/2019      /      נכתב ע"י רפי רזניק

מוניות ספיישל לנתב"ג מהוות למעשה שיפור ומיקוד של המושג, בנסיעות מסוימות, ממקומות שונים בישראל אל שדה התעופה. אחרי הביטול של טיסות משדה דוב, עלתה באופן משמעותי כמות נסיעות הספיישל לנתב"ג. מהי בדיות מונית ספיישל? אילו סוגים אחרים של מוניות והסעות קיימים בישראל? הינן נין למצוא מונית מיוחדת לנתב"ג במחירים טובים ועם השירות הטוב ביותר?

מוניות ספיישל – מה זה בעצם

כאמור, מקור המילה "ספיישל" הוא בלועזית והפירוש של המילה הזאת הוא "מיוחד". לפיכך, מוניות ספיישל לנתב"ג הן, בפשטות, מוניות מיוחדות לשדה התעופה. זאת, להבדיל מסוג אחר של מוניות, שהן מוניות השירות. ההבדל בין מונית ספיישל בכלל, ולנתב"ג בפרט, הוא שמדובר במונית המבצעת נסיעה מיוחדת, עבור אדם אחד או יותר, מנקודה אחת לנקודה אחרת, ללא שום עצירה באמצע. מנגד, ניתן למצוא את מוניות השירות. המוניות הללו מבצעות נסיעות במסלולים ידועים מראש, במחירים קבועים ובזמנים קצובים, אם כי לא קבועים. ישנם מספר קווים שבהם מוניות השירות הן דרך מקובלת מאד, לעיתים יותר מקובלת מאשר נסיעה באוטובוס. זאת, בגלל הצירוף המוצלח של מחירים נמוכים יחסית, עם האפשרות התיאורטית לעצור את המונים גם בין התחנות, ולא בהכרח בתחנות אוטובוס ייחודיות.

סוגים אחרים של מוניות והסעות

מעבר למוניות השירות, ניתן למצוא גם היסעים פרטיים, המבוצעים עבור גופים שונים שמראש שכרו את ההסעה. בחודשים האחרונים נכנס גם שירות חדש לשימוש – מעין צירוף של מונית ספיישל והסעה. המיזם הזה נמצע בניסוי, בשלבים ההתחלתיים ביותר שלו. אבל ככל שמדובר בנסיעות לנתב"ג, מוניות לנתב"ג מהוות עדיין את שירות ההיסעים המקובל ביותר. זאת, הן בגלל האופי הייחודי של הנסיעה הזאת, והן בגלל העובדה שנסיעות מהסוג הזה מלוות בדרך כלל בתוספת מטען, שדי קשה לסחוב אותו באוטובוס, או אפילו ברכבת. ניר מונטנה, שירות מוניות ספיישל לנתב"ג, הוא אחד מנתוני השירות האיכותיים בתחום, ומעניק חוויית שירות שהופכת את הנסיעה לחו" להנאה מושלמת.כדאי ליצור קשר עכשיו ולהזמין מונית ספיישל למועד הנוח ביותר עבורך.

505 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת רפי רזניק
טיולי ג'יפים למרוקו טיולי ג'יפים למרוקו הם ההזדמנות שלכם להרוויח פעמיים: פעם אחת מהיכרות לעומק עם מדינה מיוחדת במינה ופעם שניה מחוויה של פעם בחיים.
פורסם בקטגוריית טיול משפחתי, לפני 2 שנים 11 חודשים
טרקטורונים חשמליים לילדים : צעצועים שילדים אוהבים הטרקטורונים החשמליים לילדים הם כלי רכב אמינים כי הם נוצרו לאחר תהליך ארוך ומדוקדק. טרקטורונים אלו יובאו לישראל רק לאחר שהם קיבלו אישור לכך מטעם מכוני תקינה שונים, הן בישראל והן בארצות שונות כמו ארה"ב או אירופה.
פורסם בקטגוריית ילדים, לפני 5 שנים 5 חודשים
בניית בריכות : בריכות שחייה פרטיות וציבוריות כמעט בכל יישוב בישראל ניתן למצוא בריכת שחייה ציבורית אחת לפחות. למעשה, ביישובים רבים ניתן למצוא כמה וכמה בריכות שחייה ציבוריות, מהן כאלה שמיועדות לפעילויות פנאי ונופש ומהן כאלה שמיועדות למטרות אחרות כגון למשל שחייה הישגית וספורטיבית, פעילות טיפולית, שחיית תינוקות ועוד.
פורסם בקטגוריית שחייה, לפני 5 שנים 5 חודשים
קולינריה במיטבה : מסעדת שף בצפון מסעדת שף בצפון יכולה לעיתים להיראות כמו מקום כפרי שעשה את דרכו אלינו מהריוויירה הצרפתית. אך לא רק מראה העיניים עשוי לשקף ארצות רחוקות ויפות.
פורסם בקטגוריית אוכל, לפני 5 שנים 5 חודשים