לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4025 מאמרים 1212 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

טיולי ג'יפים למרוקו

פורסם בתאריך 19/08/2019      /      נכתב ע"י רפי רזניק

טיולי ג'יפים למרוקו הם ההזדמנות שלכם  להרוויח פעמיים: פעם אחת מהיכרות לעומק עם מדינה מיוחדת במינה ופעם שניה מחוויה של פעם בחיים.

לפניכם מסלול של 12 לטיול ג'יפים במרוקו שישנה את כל מה שחשבתם על המדינה. אתם מוזמנים להדק חגורות ולהצטרף לנסיעה שאין סיכוי שתשכחו.

איסוף הג'יפים בקזבלנקה ונסיעה צפונה לאורך חוף הים עד לבירת מרוקו ראבאט. נסיים את היום הראשון בלינת לילה בראבאט.

נקום בבוקר יום שני בנסיעה לפז דרך מקנס ומישור החוף המרוקאי תוך ביקור באתרי תיירות לאורך הדרך: קברי מלכים, שכונת קסבת הודייה שמשקיפה על האוקיינוס, השוק הצבעוני והרובע היהודי של מקנס ועוד ככל שיתיר הזמן. לינת לילה במקנס.

את היום השלישי נתחיל בנסיעה בנופים משתנים שכוללים פסגות גבוהות לצד יערות כמו באירופה, אזורים געשיים, כפרים חקלאיים, אגמים צלולים וכפרים שנמצאים לרגלי רכס האטלס. נסיים בלינת לילה באחד הכפרים.

היום הרביעי של הטיול גדוש בהפתעות. נתחיל בנסיעה לרכס האטלס שמתנשא לגובה של 2700 מטר מעל פני הים בין אגמים, פסגות מושלגות, כפרים נידחים ונופים מרהיבים של נהרות, צוקים וצומח מדברי. נבקר בכמה נקודות תצפית מדהימום וקסומות ונסיים בלינת לילה באחד מכפרי רכס האטלס.

היום החמישי הוא יום לא פחות מהפנט ומהנה וקודמו. נתחיל בנסיעה ברכסים הדרומיים של רכס האטלס וביקור בקניון דדס – קניון צר ומרהיב במיוחד. לינת לילה באחד מכפרי האזור.

היום השישי והשביעי הם ימי אקסטרים של השבוע. חציית רכס הרי האטלס בג'יפים תוך תצפית על נופים מדבריים, נסיעה בדרך אלף הקסבות שידועה בשמה הנוסף "דרך מיליון הדקלים", טיפוס לג'בל סהרו דרך נוף סלעי צבעוני ונסיעה לאורך נהר הדרע על נופיו המיוחדים. לינת לילה באחד הישובים על גבול הסהרה.

נסיעה בין דיונות הסהרה שעוטפות אתכם ואת הג'יפים בחול מכל הכיוונים והנאה מהמדבר, מהשקט, מהבדידות ומהטמפרטורות שנחשבות לגבוהות בעולם. לינת לילה במאהל.

ביום השמיני ניסע צפונה דרך המדבר וימת המלח איראקי לכיוון וורזאזאת – עיר הסרטים המרוקאית.  לינת לילה בוורזאזאת

ואם התעגעתם לכבישי הנוף נחזור אליהם ביום התשיעי לטיול. נסיעה לאורך דרכים הרריות, קניונים צחיחים, קסבות מאבן ובוץ ופרדסים מוריקים למרקש- עיר הבירה של השבטים הברברים. לינת לילה במרקש. נסיעה דרך מישורים חקלאיים ממרקש לקזבלנקה ואמירת שלום אחרון למדינה שתמשיך להופיע בחלומותיכם.

547 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת רפי רזניק
מוניות ספיישל לנתב"ג המושג מוניות ספיישל, נוצר אי שם במהלך המאה הקודמת. הכוונה של המושג הזה היא למונית מיוחדת, שהמזמין איננו משת, אותה עם אדם אחר, ואיננו תלוי באחרים הן בקביעת התזמון של הנסיעה, והן בכיוון שלה.
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 3 שנים 1 חודשים
טרקטורונים חשמליים לילדים : צעצועים שילדים אוהבים הטרקטורונים החשמליים לילדים הם כלי רכב אמינים כי הם נוצרו לאחר תהליך ארוך ומדוקדק. טרקטורונים אלו יובאו לישראל רק לאחר שהם קיבלו אישור לכך מטעם מכוני תקינה שונים, הן בישראל והן בארצות שונות כמו ארה"ב או אירופה.
פורסם בקטגוריית ילדים, לפני 5 שנים 7 חודשים
בניית בריכות : בריכות שחייה פרטיות וציבוריות כמעט בכל יישוב בישראל ניתן למצוא בריכת שחייה ציבורית אחת לפחות. למעשה, ביישובים רבים ניתן למצוא כמה וכמה בריכות שחייה ציבוריות, מהן כאלה שמיועדות לפעילויות פנאי ונופש ומהן כאלה שמיועדות למטרות אחרות כגון למשל שחייה הישגית וספורטיבית, פעילות טיפולית, שחיית תינוקות ועוד.
פורסם בקטגוריית שחייה, לפני 5 שנים 7 חודשים
קולינריה במיטבה : מסעדת שף בצפון מסעדת שף בצפון יכולה לעיתים להיראות כמו מקום כפרי שעשה את דרכו אלינו מהריוויירה הצרפתית. אך לא רק מראה העיניים עשוי לשקף ארצות רחוקות ויפות.
פורסם בקטגוריית אוכל, לפני 5 שנים 7 חודשים