לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3077 מאמרים 826 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מקומות חניה לאופניים

פורסם בתאריך 13/01/2016      /      נכתב ע"י yortem

כמה פעמים יצא לכם לראות ברחוב אופניים קשורים לעמוד חשמל או למעקה בטיחות? זה באמת נראה לכם כמו הדרך הנכונה לקשור את האופניים ובכך כביכול לשמור עליהם תוך כדי הפרעה לתנועה ואף יצירת מפגע שעלול לפגוע באנשים? אנשים שנתקלים באופניים יכולים לגרום נזק לאופניים, לעצמם או לפעמים לאלץ אנשים לעבור דרך הכביש במידה והם אין מקום בשבילם לעבור עם עגלת תינוק או משהו וזו סכנה אף יותר חמורה. במקום זה, צריך לדאוג שיהיו יותר מקומות חניה לאופניים מסודרים מטעם העיריה במקומות אסטרטגים טובים שבהם נמצאים מרבית רוכבי האופניים בעיר.

מתקני חניה לאופניים זה לא יותר מדי לבקש. מדובר על תשתית הכרחית לרוכבי האופניים שכל עיריה צריכה לדאוג לה לטובת רוכבי האופניים בעירה וגם לטובת שאר האנשים. בדיוק כמו שיש מקומות חניה לרכבים כך גם צריך להיות מקומות חניה לאופניים, במיוחד לאור העובדה שבשנים האחרונות קיימת עליה בשימוש באופניים ככלי תחבורה עיקרי בערים הגדולות תוך כדי שהאופניים החשמליות הופכות להיות פופולריות יותר ויותר. מקומות חניה לאופניים גם תופסים הרבה פחות מקום מאשר חניה לרכבים ומקום אחד לרכב יכול להכיל לפחות 4 זוגות אופניים. לא רק שזה חוסך מקום זה גם פחות מזהם את הסביבה ואולי זה יעודד יותר אנשים לנסוע באופניים ובכך לחסוך מכדור הארץ את זיהום האוויר שיוצא מהרכבים ברחוב. אותם אנשים שיתחשבו בזיהום האוויר יגלו גם שזה לא רק עוזר לכדור הארץ אלא גם עוזר לכיס האישי שלהם בכך שהם חוסכים הוצאות יקרות של דלק, תחזוקה של רכב, נסיעה בתחבורה ציבורית והוצאות נוספות שמלוות אנשים אחרים ביום יום. 

1227 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת yortem
כפולים לצפייה ישירה הסדרה החדשה כפולים הצליחה בגדול השבוע והחיפוש של כפולים לצפייה ישירה הפך לנפוץ מאוד. ולא סתם, בואו לקרוא על הסדרה כפולים שהטריפה את המעריצים.
פורסם בקטגוריית טלוויזיה, לפני 4 שנים 8 חודשים
מתנה זולה לחנוכת בית כשרוצים לתת למישהו מתנה שווה בזול - צריך לבחור במוצרי מיסטיקה בגלל הערך שלהם
פורסם בקטגוריית מיסטיקה, לפני 2 שנים 11 חודשים
בחירת מיקום לצילום הריון איפה מצלמים את צילומי ההריון? האם בטבע או בסטודיו? ומה אפשר לעשות על מנת ליהנות משני העולמות?
פורסם בקטגוריית צילום הריון, לפני 3 שנים 10 חודשים
משחקים לאייפון משחקים לאייפון הפכו לתופעה גדולה שאנחנו כבר לא יכולים בלעדיה. אבל אל דאגה, יש פיתרון.
פורסם בקטגוריית משחקים, לפני 4 שנים 10 חודשים
ערוץ 2 לצפייה ישירה ערוץ 2 לצפייה ישירה הוא אחד החיפושים המחופשים ביותר במנוע החיפוש גוגל. מה שמוכיח על עלייה של רמת האנשים שצופים בשידורי ערוץ 2 באינטרנט ולא בטלוויזיה דווקא.
פורסם בקטגוריית טלוויזיה, לפני 4 שנים 8 חודשים