לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4243 מאמרים 1288 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מקומות חניה לאופניים

פורסם בתאריך 13/01/2016      /      נכתב ע"י yortem

כמה פעמים יצא לכם לראות ברחוב אופניים קשורים לעמוד חשמל או למעקה בטיחות? זה באמת נראה לכם כמו הדרך הנכונה לקשור את האופניים ובכך כביכול לשמור עליהם תוך כדי הפרעה לתנועה ואף יצירת מפגע שעלול לפגוע באנשים? אנשים שנתקלים באופניים יכולים לגרום נזק לאופניים, לעצמם או לפעמים לאלץ אנשים לעבור דרך הכביש במידה והם אין מקום בשבילם לעבור עם עגלת תינוק או משהו וזו סכנה אף יותר חמורה. במקום זה, צריך לדאוג שיהיו יותר מקומות חניה לאופניים מסודרים מטעם העיריה במקומות אסטרטגים טובים שבהם נמצאים מרבית רוכבי האופניים בעיר.

מתקני חניה לאופניים זה לא יותר מדי לבקש. מדובר על תשתית הכרחית לרוכבי האופניים שכל עיריה צריכה לדאוג לה לטובת רוכבי האופניים בעירה וגם לטובת שאר האנשים. בדיוק כמו שיש מקומות חניה לרכבים כך גם צריך להיות מקומות חניה לאופניים, במיוחד לאור העובדה שבשנים האחרונות קיימת עליה בשימוש באופניים ככלי תחבורה עיקרי בערים הגדולות תוך כדי שהאופניים החשמליות הופכות להיות פופולריות יותר ויותר. מקומות חניה לאופניים גם תופסים הרבה פחות מקום מאשר חניה לרכבים ומקום אחד לרכב יכול להכיל לפחות 4 זוגות אופניים. לא רק שזה חוסך מקום זה גם פחות מזהם את הסביבה ואולי זה יעודד יותר אנשים לנסוע באופניים ובכך לחסוך מכדור הארץ את זיהום האוויר שיוצא מהרכבים ברחוב. אותם אנשים שיתחשבו בזיהום האוויר יגלו גם שזה לא רק עוזר לכדור הארץ אלא גם עוזר לכיס האישי שלהם בכך שהם חוסכים הוצאות יקרות של דלק, תחזוקה של רכב, נסיעה בתחבורה ציבורית והוצאות נוספות שמלוות אנשים אחרים ביום יום. 

1939 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת yortem
איך בחרתי מדביר באלעד הדברה באלעד שנבחרה בתבונה
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 4 שנים 3 חודשים
יום גיבוש למורים למה צריך יום גיבוש למורים? מה עושים בימי גיבוש?
פורסם בקטגוריית לימודים, לפני 4 שנים 8 חודשים
מסיבת מאסטר שף ליום הולדת הרבה אנשים היו רוצים להשתתף במאסטר שף וגם הילדים שלהם כבר התמכרו לתכנית, אבל אפשר להביא את התכנית הביתה למסיבת יום ההולדת, אז מה מונע בעדכם?
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 6 שנים 11 חודשים
ניקיון דירות לאחר שיפוץ לאחר שיפוץ יש צורך בהזמנת חברת ניקיון על מנת שתבצע ניקיון יסודי לאחר שיפוץ. זה הכרחי כדי שתקבלו דירה כחדשה!
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 6 שנים 6 חודשים
שירותי ניקיון לועדי בתים בחירת חברת ניקיון לועדי בתים יכולה להיות משימה לא פשוטה, בואו לקרוא איך לעשות את זה נכון ומה הדברים שצריכים להילקח בחשבון.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 7 שנים 3 חודשים