לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3110 מאמרים 845 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח

למה כדאי לעבוד בהייטק?

פורסם בתאריך 23/08/2019      /      נכתב ע"י expert

נדמה שכולם רוצים לעבוד בחברות הייטק. למה בעצם כדאי לעבוד בחברות הייטק וסטארטאפים? והאם העבודה בהם משתלמת? עבודה בחברות הייטק יכולה להשתלם מאוד כי השכר בעבודה זו גבוה מהשכר הממוצע במשק. חברות הייטק מעניקות תנאי עבודה מעולים לעובדים שלהם והעבודה בהן יכולה להיות מאוד משתלמת. חברות אלו פועלות לפי העיקרון שאם לעובד טוב אז הוא עובד טוב יותר ולכן כדאי לעבוד בחברה מסוג זה. חבורת אלו משקיעות הרבה מאוד באיכות מקום העבודה ובתנאי העבודה ולרוב יהיה בהן אוכל טוב וגם מקומות בהם העובדים יכולים לנוח או לשתות קפה ביחד ולדבר והכול במטרה שלעובדים יהיה כמה שיותר טוב.


מי יכול לעבוד בהייטק?

אז מי יכול לעבוד בחברת הייטק? עפ"י רמי ברכה, חברות הייטק וסטארטאפים מחפשות אנשים יצירתיים שחושבים מחוץ לקופסא. חברות אלו מחפשות עובדים שיכולים לעבוד שעות רבות מדי יום ושהם מסורים מאוד למקום העבודה. לרוב מי שיתקבל למקום עבודה מסוג זה יהיה בוגרי תואר במדעי המחשב, ביולוגיה, פיזיקה או מתמטיקה. אם יש לך תואר בספרות אנגלית או בתיאטרון יהיה לך קצת קשה יותר להתקבל לעבודה בחברת הייטק. חברות הייטק מחפשות עובדים שיש להם יכולת להפוך חלומות למציאות ושהם מצד אחד חולמים גדולים מאוד ומצד שני מאוד ריאליים.

מה צריך ללמוד בשביל לעבוד בהייטק?

חברות הייטק וסטארטאפים מעסיקות בדרך כלל אנשים שיש להם תואר מדעי. בשביל להתקבל לעבודה בהייטק צריך בדרך כלל ללמוד מקצוע ריאלי כמו מתמטיקה, מדעי המחשב, כימיה, ביולוגיה, פיזיקה, רפואה ועוד... . דרישות הקבלה לחברות אלו הן גבוהות מאוד והם לוקחים לעבודה רק מי שיודע לעבוד קשה ולהשיג תוצאות. עבודה בחברת הייטק יכולה לאפשר לכל עובד עתיד טוב יותר מבחינה כלכלית. מבחינה כלכלית עבודה זו יכולה לסייע לנו להגשים את החלומות שלנו ולספק עתיד טוב יותר לילדים שלנו. רוב העובדים בחברות הייטק הם אנשים צעירים יחסית. העבודה עצמה היא בסביבה מאתגרת מאוד ותחרותית מאוד וצריך להשקיע שעות רבות מדי יום בעבודה.

204 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת expert
נאור גולדברג תובע את משרד אליעד שרגא נאור גולדברג, בעליה של חברת כוח האדם "הראשון בניקיון", תובע 1.3 מיליון שקל ממשרדו של עו"ד אליעד שרגא, בטענה לכשלים בייצוגו בסכסוך נדל"ן. מדובר בתביעה שכנגד, לאחר ששרגא תבע מגולדברג שכר טירחה בסך 2.6 מיליון שקל.
פורסם בקטגוריית אזרחי, לפני 11 חודשים 3 שבועות
סוגי מכונות קפה משרדיות במאמר זה נבחן מספר מכונות קפה משרדיות אשר חלקן מתאימות למשרד קטן וחלקן לעסקים גדולים יותר.
פורסם בקטגוריית יבוא - יצוא, לפני 3 חודשים 2 שבועות
היתרונות והחסרונות של הרמת חזה לניתוח הרמת חזה ישנם גם חסרונות וגם יתרונות, אותם עליכן להביא בחשבון לפני שאתן מתחילות בפרוצדורה זו. במאמר זה נדון בהם.
פורסם בקטגוריית בריאות נשים, לפני 6 חודשים 2 שבועות
רישיון לרחפן - מידע חשוב יש לדעת כי למרות השימוש הנפוץ של הרחפן, לא לכל אחד מותר להטיס אותו. כדי להטיס אותו בארגונים ובאופן מסחרי, יש צורך ברישיון מטיס, וכן צריך לעמוד בכל התנאים כדי לקבל רישיון זה.
פורסם בקטגוריית לימודים, לפני 7 חודשים 2 שבועות
עיצוב חנויות בגדים בעלי חנויות בגדים יודעים כי המותג משפיע בהחלט על חווית הקנייה. משמעות הדבר היא כי עיצוב חנויות בגדים מתחיל במחשבה תחילה על הלקוח וכך ניתן לראות את ההבדל בין חנות אחת לאחרת. עיצוב שונה ייצור את הבידול ואת הייחוד ויעביר את המסר המדויק ביותר.
פורסם בקטגוריית עיצוב פנים, לפני 8 חודשים 1 ימים