לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2585 מאמרים 605 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
מערכת SMS

כשהמסר הנכון מגיע ליעד הנכון - 019

פורסם בתאריך 04/09/2019      /      נכתב ע"י שיווק נכון

 כשיש מערכת SMS לשליחת הודעות חכמות, כל המידע מגיע בדיוק ליעד וכך למעשה מקל עליכם להעביר בדיוק את המידע הנחוץ להצלחתכם האישית. אז מה המערכת הזו עושה? הנה כמה דברים אודות 019 ופועלה בתחום שליחת ההודעות החכמות.

יתרונותיה  של מערכת SMS

מערכת SMS יכולה לעשות לא מעט דברים, אבל הדבר הטוב ביותר, הוא להגיע בדיוק ללקוחות שאותם אתם רוצים אתכם לאורך כל הדרך. אז איך זה קורה? קודם כל באמצעות שליחת תפוצה שלוקחת פחות זמן ובעשר ההודעות הראשונות אפילו בחינם. כאמור, כאשר מדברים על יותר מעשרה לקוחות- הסיפור משתנה, אבל העלות ביחס לתועלת מזערית ביותר. את ההודעות באמצעות המערכת ניתן לשלוח בתזמון מדויק ביותר – למעשה, אם ברגעים אלו אתם צריכים שההודעה תגיע, היא תגיע בזכות הטכנולוגיה המתקדמת של מערכת זו. יתרון נוסף מדבר על אפשרות של טעינת רשימת לקוחות/ נמנעים והנה, בפחות מדקה, המידע מגיע בדיוק לאן שצריך וללא מאמץ. כמו כן, מבין כל היתרונות, הנמענים שנבחרו יקבלו את ההודעה בצורה אישית ובשילוב שמם המלא לרבות פרט שמייחד אותם. היתרון בכך בא לידי ביטוי ביכולת להתייחס באופן אישי לכל אחד ואחת מהלקוחות הקיימים או הפוטנציאליים בצורה הראויה – דבר שיהפוך אותם בסופו של דבר מלקוחות מתעניינים ללקוחות קונים.

ומה עוד זה עושה? מערכת לשליחת הודעות חכמות

מערכת SMS עושה המון דברים, אבל בין היתר, גם לא שוכחת את העובדים או החברים היקרים שלכם. ובאמצעות התפוצה והתזכורות, שולחת הודעות ברכה אודות ימי הולדת. אז אם פעם, הייתם אתם אלו שמתקשרים, אז היום, המערכת של 019 יודעת לזהות ימים מרגשים ולשלוח במקביל – הודעה מרגשת . דוח בקרת שליחה, תבניות שליחה קבועות ועוד, מוזמנים לבקר באתר הבית שלנו ולהיווכח בעצמכם.

15 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת שיווק נכון
קורס אקסל – קפיצה אל העולם החדש XLOOKUP החל מ28.8.19 הכריזה מיקרוסופט על תוכנה שתחליף את הפונקציה VLOOKUP וכן את HLOOKUP - אם כן, הפונקציה החדשה XLOOKUP היא זו שנפרדה מהגרסה הקודמת – זו שפעלה מאז שנת 85 ועד היום. הפונקציה החדשה כמו הקדמה, מביאה עמה לא מעט חידושים שיכולים לסייע גם לכם במסגרת המערך המשרדי. בכדי להבין במה מדובר, ים ידע – הגוף שמלמד אתכם את כל רזיי התוכנה, מציג את החידושים הכי חמים בשוק.
פורסם בקטגוריית מחשבים וטכנולוגיה, לפני 3 ימים 18 שעות
מתקשרת בטלפון פתאום, בלי הודעה מראש, צצה שאלה אודות זוגיות, משהו לא עובד, לא מסתדר וכל מה שאתם עושים לא מצליח? מתקשרת בטלפון תוכל ואף תסייע לכם להבין בדיוק מה צריך כדי לשפר את רמת החיים שלכם.
פורסם בקטגוריית מיסטיקה, לפני 1 שנים 8 חודשים
חלונות עץ – נוגה נגרות, עוזרים לך לשמור על עיצוב מקורי של חלונות עץ חלונות עץ של נוגה נגרות מגיעים מתוך תהליך של שימור חלונות. כאמור, אמנות השימור מתחילה מחלון אחד שעומד לפול ועד לחלון מושלם שקצת דהוי וצריך את הנגיעה החדשה. תחילת העבודה הינה חקר – החקר הזה בו מאתרים את החלון המקורי וכך משחזרים את שארי החלון הישן במטרה להשיג את אותם חלונות עץ המקוריים. אז מהי משימת השחזור? הנה כמה דברים שיש לנוגה נגרות לספר לכם על מקצוע מאתגר ובעיקר אומנותי.
פורסם בקטגוריית חלונות - זגגות, לפני 1 שבועות 17 שעות
מערכת SMS - כשההודעה מגיע ליעד הנכון ככל שתהייה ההודעה שלכם נכונה ומכוונת, מרגע שאתם לא יודעים לנצל את נפלאות הטכנולוגיה, ספק אם המסר יגיע ליעדו. בדיוק בשלב הזה, מערכת SMS יודעת את תפקידה ומאפשרת למידע שלכם להגיע בדיוק ליעדו בזמן הנכון והקצר ביותר.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 1 שבועות 1 ימים
אחסון תכולת דירה -לעבור דירה על הצד הטוב ביותר עומדים לפני מעבר דירה בהתרעה קצרה יחסית? מה יהיה על כל התכולה שלכם? מי באמת ייקח על עצמו לשמור ולהגן עליה מפני כל מיני תרחישים לא צפויים. בדיוק על כך, אחסון בריבוע רוצים לדבר. אחסון תכולת דירה על כל המשתמע מכך -כי לחפצים שלכם חייב להיות בית, לפחות עד שתחליטו מה אתם עושים אתם לא כן?
פורסם בקטגוריית מעבר דירה, לפני 1 שבועות 4 ימים