לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2585 מאמרים 605 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
חלונות עץ

חלונות העץ - להחזיר עטרה ליושנה

פורסם בתאריך 04/09/2019      /      נכתב ע"י שיווק נכון

אז מה גורם להם להיוותר כל כך מושלמים במשך שנים? נכון להיום, חלונות אלו ניתן לראות/ למצוא בלא מעט פרויקטים של שימורים הקיימים בישראל. אמנות השימור היא עץ ישן מט ליפול ואז מגיע השירות הזה שמשנה את הכול. אז איך זה קורה? כל המידע במאמר הבא.

אמנות של שימור חלונות עץ

חלונות עץ ניתן לשמר, כשהמראה דהוי, אפשר בהחלט מתוך שירטוט מקורי לקחת את ההעתק הנדרש ולצור את התיקון – פשוט לשחזר. את התיק הקיים שבתוכו יש את השחזור ניתן למצוא בארכיון העירייה. בתחילת המשימה, מאתרים את שרידי החלון המקורי וקדימה- שואפים לייצר את הנראות הישנה, זו שאליה מתגעגעים , תקופת הילדות, תקופה אחרת שבזכות עיצוב ושחזור העץ, הכול יכול לחזור בדיוק למה שהיה. אז מה חשוב על הדרך? מעבר לשרידי החלון המקורי, בודקים מאיזה עץ החלונות עשויים, איזו נעילה יש, מעצורים וכן סוגי הידיות. כל התשובות הללו לוקחים אותנו קדימה – הנה מגיע רגע השחזור עצמו.

שחזור חלונות עץ – מא' ועד ת'

·         הליך של שחזור ועבודת שימור חלונות עץ מתחילה בתנאי האקלים – בחירת העץ על פי נתון זה חשובה ביותר וזאת בכדי שהשימור אכן יהיה אפקטיבי. חשוב מאוד אם כן להתאים את העץ לצרכים הללו ולצד מבנה החלון והצרכים האורבניים אפשר להמשיך במלאכה.

·         אז בשלב הזה, עוברים אל השרטוטים והמידות של החלון- כל המידע הזה עובר אל הנגרים וכך מתחילה מלאכת השחזור. תהליך הצביעה יהווה את השלב הבא והוא יכלול שבע שכבות צבע על בסיס מים. הליך זה חשוב היות וזה יכול לאפשר לעץ לספוג את הצבע וכך לשמור על אחידות של גוון.

·         לצד זאת, ראוי ביותר לבצע שימור עם צבעים שאינם מכילים רעלים ולכן, כשמחפשים גוף שיבצע עבורכם שחזור, יש לשאול שאלות אלו.

 

18 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת שיווק נכון
קורס אקסל – קפיצה אל העולם החדש XLOOKUP החל מ28.8.19 הכריזה מיקרוסופט על תוכנה שתחליף את הפונקציה VLOOKUP וכן את HLOOKUP - אם כן, הפונקציה החדשה XLOOKUP היא זו שנפרדה מהגרסה הקודמת – זו שפעלה מאז שנת 85 ועד היום. הפונקציה החדשה כמו הקדמה, מביאה עמה לא מעט חידושים שיכולים לסייע גם לכם במסגרת המערך המשרדי. בכדי להבין במה מדובר, ים ידע – הגוף שמלמד אתכם את כל רזיי התוכנה, מציג את החידושים הכי חמים בשוק.
פורסם בקטגוריית מחשבים וטכנולוגיה, לפני 3 ימים 18 שעות
מתקשרת בטלפון פתאום, בלי הודעה מראש, צצה שאלה אודות זוגיות, משהו לא עובד, לא מסתדר וכל מה שאתם עושים לא מצליח? מתקשרת בטלפון תוכל ואף תסייע לכם להבין בדיוק מה צריך כדי לשפר את רמת החיים שלכם.
פורסם בקטגוריית מיסטיקה, לפני 1 שנים 8 חודשים
חלונות עץ – נוגה נגרות, עוזרים לך לשמור על עיצוב מקורי של חלונות עץ חלונות עץ של נוגה נגרות מגיעים מתוך תהליך של שימור חלונות. כאמור, אמנות השימור מתחילה מחלון אחד שעומד לפול ועד לחלון מושלם שקצת דהוי וצריך את הנגיעה החדשה. תחילת העבודה הינה חקר – החקר הזה בו מאתרים את החלון המקורי וכך משחזרים את שארי החלון הישן במטרה להשיג את אותם חלונות עץ המקוריים. אז מהי משימת השחזור? הנה כמה דברים שיש לנוגה נגרות לספר לכם על מקצוע מאתגר ובעיקר אומנותי.
פורסם בקטגוריית חלונות - זגגות, לפני 1 שבועות 17 שעות
מערכת SMS - כשההודעה מגיע ליעד הנכון ככל שתהייה ההודעה שלכם נכונה ומכוונת, מרגע שאתם לא יודעים לנצל את נפלאות הטכנולוגיה, ספק אם המסר יגיע ליעדו. בדיוק בשלב הזה, מערכת SMS יודעת את תפקידה ומאפשרת למידע שלכם להגיע בדיוק ליעדו בזמן הנכון והקצר ביותר.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 1 שבועות 1 ימים
אחסון תכולת דירה -לעבור דירה על הצד הטוב ביותר עומדים לפני מעבר דירה בהתרעה קצרה יחסית? מה יהיה על כל התכולה שלכם? מי באמת ייקח על עצמו לשמור ולהגן עליה מפני כל מיני תרחישים לא צפויים. בדיוק על כך, אחסון בריבוע רוצים לדבר. אחסון תכולת דירה על כל המשתמע מכך -כי לחפצים שלכם חייב להיות בית, לפחות עד שתחליטו מה אתם עושים אתם לא כן?
פורסם בקטגוריית מעבר דירה, לפני 1 שבועות 4 ימים