לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3023 מאמרים 805 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
חלונות עץ

חלונות העץ - להחזיר עטרה ליושנה

פורסם בתאריך 04/09/2019      /      נכתב ע"י שיווק נכון

אז מה גורם להם להיוותר כל כך מושלמים במשך שנים? נכון להיום, חלונות אלו ניתן לראות/ למצוא בלא מעט פרויקטים של שימורים הקיימים בישראל. אמנות השימור היא עץ ישן מט ליפול ואז מגיע השירות הזה שמשנה את הכול. אז איך זה קורה? כל המידע במאמר הבא.

אמנות של שימור חלונות עץ

חלונות עץ ניתן לשמר, כשהמראה דהוי, אפשר בהחלט מתוך שירטוט מקורי לקחת את ההעתק הנדרש ולצור את התיקון – פשוט לשחזר. את התיק הקיים שבתוכו יש את השחזור ניתן למצוא בארכיון העירייה. בתחילת המשימה, מאתרים את שרידי החלון המקורי וקדימה- שואפים לייצר את הנראות הישנה, זו שאליה מתגעגעים , תקופת הילדות, תקופה אחרת שבזכות עיצוב ושחזור העץ, הכול יכול לחזור בדיוק למה שהיה. אז מה חשוב על הדרך? מעבר לשרידי החלון המקורי, בודקים מאיזה עץ החלונות עשויים, איזו נעילה יש, מעצורים וכן סוגי הידיות. כל התשובות הללו לוקחים אותנו קדימה – הנה מגיע רגע השחזור עצמו.

שחזור חלונות עץ – מא' ועד ת'

·         הליך של שחזור ועבודת שימור חלונות עץ מתחילה בתנאי האקלים – בחירת העץ על פי נתון זה חשובה ביותר וזאת בכדי שהשימור אכן יהיה אפקטיבי. חשוב מאוד אם כן להתאים את העץ לצרכים הללו ולצד מבנה החלון והצרכים האורבניים אפשר להמשיך במלאכה.

·         אז בשלב הזה, עוברים אל השרטוטים והמידות של החלון- כל המידע הזה עובר אל הנגרים וכך מתחילה מלאכת השחזור. תהליך הצביעה יהווה את השלב הבא והוא יכלול שבע שכבות צבע על בסיס מים. הליך זה חשוב היות וזה יכול לאפשר לעץ לספוג את הצבע וכך לשמור על אחידות של גוון.

·         לצד זאת, ראוי ביותר לבצע שימור עם צבעים שאינם מכילים רעלים ולכן, כשמחפשים גוף שיבצע עבורכם שחזור, יש לשאול שאלות אלו.

 

134 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת שיווק נכון
עורך דין פלילי מסייע לכם לצאת מהבעיה זה אפשרי, יש מישהו שיכול לגוון בתיקים הפליליים ולדעת בדיוק מה לעשות כדי להוציא אתכם מהמצב אליו נקלעתם. עבירות פליליות? מעבר לעורך דין מטעם המדינה, אולי כדאי לשמוע אודות עורך דין שיודע ויכול לספק לכם תשובות בזמן הקצר ביותר וכך למעשה למנוע סיכונים מיותרים.
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 2 שנים 4 חודשים
מערכת לשליחת SMS זה אפשרי, המידע שלכם יכול להגיע למי שאתם בוחרים בלחיצת כפתור אחת, באמצעות מערכת לשליחת SMS ניתן לשלוח הודעות על פי גודלו של העסק וכן על פי סוגו. מעוניינים לשלוח הודעות שיווקיות? מכירה או שימור לקוחות? הנה המקום להזמין אתכם לשדרג את העסק ובעיקר את עצמכם באמצעות שליחת הודעות קולקטיביות וממוקדות. שימוש נוח, דיור ישיר, SMS למכביר לכל הלקוחות ולכל מכשירי הנייד.
פורסם בקטגוריית שיווק ופרסום, לפני 2 שנים 7 חודשים
איך לשדרג חלונות עץ ישנים כאשר מדברים על פרויקט של שימור, מדברים על נוגה נגרות ועל תרומתם לאותם חלונות עץ שדורשים נראות חדשה. אתם לא באמת רוצים להיפטר מהנראות הישנה, היא מזכירה לכם נשכחות וכאן, נכנסים נוגה נגרות ומחזירים או שומרים על מה ששנים אתם מנסים לשמר. אמנות השימור היא לא אמנות שכל אחד יכול לעסוק בה, כאן, אתם למעשה לוקחים חלונות עץ ישנים שעומדים ליפול, אותם שמקולפים ואפילו דהויים ומחזירים להם את המראה הישן – אבל הפעם עם נראות חדשה על כל המשתמע מכך.
פורסם בקטגוריית בית ומשפחה, לפני 10 חודשים 2 שבועות
איך מוצאים מגדת עתידות למסיבת רווקות מסיבת רווקות, לבטח אתם מכירים את כל הדברים אבל לא יודעים איפה ואיך לשים את היד. יש לא מעט אטרקציות אשר יכולות להפוך את זה לאירוע מדהים אבל רק אטרקציה אחת ייחודית ואף פעם לא משעממת, לבטח אתם מכירים את מגדת העתידות המגיעה ומספרת לכם בדיוק לאן העתיד שלכם עומד לקחת אתכם ומה יהיה בהווה- כן, בדיוק עכשיו.
פורסם בקטגוריית מדיטציה, לפני 2 שנים 1 חודשים
הכול אודות ניקוי מזגן מיני מרכזי מכירים את מערכות האוויר המרכזיות? בהן יש תעלות אוויר מצינור שרשורי דק- כאמור, זה מה שקורה בישראל שלא בדומה לפח הקשיח בארצות הברית. כדי להחדיר אמצעים ולנקות צינור דק וכל כך עדין, חייב למעשה מברשות מסתובבות ועדינות על מנת שאלו לא יפגמו במערכת המיזוג. איך אתם עושים זאת מבלי לקרוע או לגרום לנזק במערכת הקירור?
פורסם בקטגוריית מיזוג אוויר, לפני 2 שנים 5 חודשים