לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2845 מאמרים 716 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

חומצה היאלורונית או בוטוקס?

פורסם בתאריך 08/09/2019      /      נכתב ע"י drhollander

מתיחת פנים מאפשרת לנשים בגילאים שונים להשיג חזרה את תחושת החיוניות, הביטחון והדימוי העצמי. בעזרת פיסול פנים אפשר גם להסתיר פגמים ולקחת חלק בתהליך אפקטיבי של הצערת עור הפנים אפילו בגילאים מבוגרים. מעבר לכך, כיום יש שיטות שונות לבצע מתיחת פנים וכדאי לכל אישה להכיר את ההבדלים בין חומצה היאלורונית לבין בוטוקס.

ראשית, בשביל לענות על השאלה מה עדיף חומצה היאלורונית או בוטוקס צריך לדעת מה מאפיין כל אחד מהחומרים הללו. שנית, מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי התאמה אישית של תהליך מתיחת פנים או פיסול פנים. לבסוף, כל שנותר הוא לבחור טיפול הצערת עור הפנים לפי התוצאות שאותן רוצים להשיג. עם זאת, בשני המקרים התוצאות קשורות לאופן שבו בוחרים את המטפל.

בסופו של דבר, בחירת הרופא הנכון בתחום הניתוחים הפלסטיים תעזור גם להשוות בין חומצה היאלורונית לבין בוטוקס עבור הצערת עור הפנים. הדגש הוא לבחון כל מקרה לגופו ולבדוק כיצד פיסול פנים בחומרים מסוימים אמור להשפיע על הגוף בטווח הקצר והארוך כמו כן ישנם פתרונות נוספים שניתן לבצע למראה עור צעיר ורענן. אם בוחרים בצורה נכונה את שיטת הטיפול ואת הרופא, מגדילים את הסיכוי לתוצאות טובות. 

אנו ממליצים לבחון היטב את הרזומה של הופא המטפל / המנתח לפני פגישת ההיכרות על מנת שתבחנו בצורה אובייקטיבית את עבודות, הביקורות עליו וכמובן את התוצאה הסופית.

114 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת drhollander