לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2651 מאמרים 629 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
קורס עזרה ראשונה

קורס עזרה ראשונה

פורסם בתאריך 09/09/2019      /      נכתב ע"י linoyka

קורסי עזרה הראשונה שלנו על שנים של ניסיון וכספקית המובילה של הכשרת עזרה ראשונה עם מאות משתתפים מדי שנה. הקורסים לציבור הרחב וכן אלה המותאמים אישית מצוידים היטב כדי לענות על הצרכים המשתנים כמו איזור המחייה או סביבת העבודה.

 

קורסי העזרה הראשונה שלנו מוכרים בעולם והמדריכים שלנו מיומנים ומוכרים היטב בהדרכה להצלחת חיים. הקורסים שלנו מאושרים ומומלצים על ידי משרד הבריאות, מה שמבטיח ומאפשר לנו ללמד את הטכניקות העדכניות ביותר ולשנות את תכני הקורסים שלנו באופן קבוע כדי לענות על סטנדרטים בינלאומיים. באמצעות הניסיון הנרחב שלנו בהכשרה בהגשת מענה ראשוני, תמצאו גם את הקורסים שלנו לציבור הרחב ואלה המותאמים אישית מצוידים היטב כדי לענות על הצרכים המשתנים וסביבות העבודה שלכם .

 

אנחנו מספקים קורסי עזרה ראשונה בכל רחבי הארץ מה שמייחד אותנו. אנחנו גם מציעים מספר קורסי עזרה ראשונה באופן מקוון באמצעות E-learning  וחוברת עבודה בשילוב מפגשים מעשיים פנים מול פנים לצורך אימון. קורס עזרה ראשונה לשעת מצב חירום.

 

בחרו מתוך מגוון מוצרי ההדרכה שלנו בהתאם לצרכיך:

במקום ציבורי המותאם למקום מגורייך

אונליין, באתר האינטרנט שלנו

הדרכה אישית

דרך מסגרות ארגוניות כמו מוסדות לימוד ועסקים

 

הדרכה מקוונת: אצלנו יש מגוון של קורסי עזרה ראשונה שניתן להשלים באופן מקוון ואינו דורש נוכחות בכיתה. הקורסים הנוכחיים כוללים גם

 

מבוא לעזרה ראשונה: המספק למשתתפים ידע בסיסי בעזרה ראשונה לניהול פציעות ומצבי חירום רפואיים נוספים.

 

דפיברילציה: מספק למשתתפים ידע והבנה בסיסיים כדי לאפשר שימוש בדפיברילטור במצב חירום.

 

בקרת זיהום במקום העבודה: מספק למשתתפים ידע בסיסי והבנה על החשיבות של שיטות היגיינה טובות כדי לסייע בהפחתת התפשטות זיהום.

 

קורס עזרה ראשונה הראשי שלנו מכסה מגוון רחב של נושאים המאפשרים למשתתפים לנהל בביטחון מצבי חירום ולספק תגובת מיידית עזרה ראשונה לפצוע. היא מתאימה לשני סוגי האנשים במקומות העבודה ולציבור הרחב המעוניינים להתאמן בעזרה ראשונה.

 

רוב מקומות העבודה דורשים מספר ספציפי של אנשים כדי להשלים בהצלחה את ההסמכה. אנחנו ממליצים ובהתאם להנחיות  כי לחדש את כישורי העזרה הראשונה לפחות כל שנתיים  וכישורי החייאה כל 12 חודשים.

 

קורסי עזרה ראשונה לאוהבי ספורט אתגרי: קורס זה נועד לענות על צורכי העזרה הראשונה של מטפסים, מדריכי ספורט אתגרי, מדריכים במדבר, מנהיגי צופים או אנשים העובדים וחיים במקומות מרוחקים.

 

קורס עזרה ראשונה לטיפול פציעות ספורט: קורס זה נועד לספק למשתתפים את הידע והכישורים הנחוצים כדי לספק תגובה מיידית לפציעות ספורט באימונים או בשעת תחרות עד לרגע הגעתו של חובש או רופא.

44 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת linoyka
בריתה במרכז עיצד בוחרים מקום לאירוע כמו בריתה, הארגון עצמו במיוחד שמדובר בחגיגה של ממש וחדש הוא מורט עצבים, במדריך הבא נקל עליכם שלב אחרי שלב
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 1 שבועות 45 דקות
השתלת שיניים במודיעין מאמר מתומצת כאשר באים למצוא את רופא השיניים המומחה להשתלת שיניים
פורסם בקטגוריית רפואת שיניים, לפני 1 שבועות 1 שעות
מסעדה לארועים קטנים ואירוע במסעדה הדרכה למציאת מסעדה לארועים קטנים
פורסם בקטגוריית אוכל, לפני 1 שבועות 3 ימים
רופא שיניים במודיעין הסבר על טיפולי שיניים וללא הרדמה
פורסם בקטגוריית רפואת שיניים, לפני 1 שבועות 6 ימים
הסרת שיער בתל אביב מדריך להסרת שיער בתל אביב
פורסם בקטגוריית קוסמטיקה וטיפוח, לפני 2 שבועות 3 ימים