לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2622 מאמרים 616 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
מערכת SMS

מערכת SMS - כשההודעה מגיע ליעד הנכון

פורסם בתאריך 13/09/2019      /      נכתב ע"י שיווק נכון

אז אם אתם עומדים לפני ערב השקה למוצר חדש, או שאולי יש לכם משהו להגיד ללקוחות הפוטנציאליים שלכם, הדרך הטובה ביותר היא לשלוח להם הודעה וודאית – הודעה באמצעות מערכת 019.

שימושי הודעות המערכת – SMS  019

אז למה מערכת sms כי היא בעיקר חכמה ויודעת לעשות את כל הדברים בקלות ויעילות רבה. עצרו רגע, עד כמה המידע חשוב לכם? או יותר נכון, עד כמה חשוב לכם כי המידע יגיע ליעד? האם יש יום הולדת למקבץ הלקוחות או אפילו התושבים שיש ברשותכם? יותר ויותר ראשי ערים מזמן שלא מתקשרים אלא שולחים הודעה אחת שמשנה את כל הכללים. אז בהתחייבות למחיר הנמוך ביותר ביחס למתחרים – ההודעה שלכם עומדת לעשות את מה שהיא צריכה לעשות – להעביר את המסר החשוב ביותר לידי הידיים הנכונות. מחיר נמוך, ללא פערי תיווך ובעיקר עם הבטחה כי המידע יגיע אל יעדו. לצד סטנדרטים גבוהים, מדובר במערכת קלה, ידידותית ובעיקר אחת כזו שאינה מאכזבת. רוצים לשלוח מספר גדול של הודעות בו זמנית? את השליחה הזו אפשר לעשות בקלות ומהירות בזכות יכולות ההפצה של מערכת SMS מבית 019.

מערכת חכמה לשליחת הודעות ממוקדות

בסיכומו של דבר, באמצעות מערכת SMS תוכלו לא רק להספיק את כל המטלות שלכם, אלא לחסוך את עלויות המזכירה או הטלפן שהיה שולח את ההודעות בעצמו. מעכשיו, אתם כבר לא צריכים להשקיע בזה זמן, מחשבה ובעיקר עלויות מיותרות. ל019 יש את כל האפשריות לוודא כי ההודעה שלכם תגיע בפחות עלויות ופחות זמן ליעד. אם קלות השימוש והתפעול, הכול אפשרי כאשר השאיפה היא להתאים את המערך לצרכים האישיים שלכם ושל הארגון.

בקרו באתר הבית שלנו ובואו להתנסות במערכת שהצליחה לשנות סדרי עולם.

 

 

 

34 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת שיווק נכון
קורס אקסל לאנשי כספים אתם עושים כמעט הכול, הארגון שלכם נראה מושלם מבחוץ ועדיין, משהו מבפנים לוקה בחסר, זה בא לידי ביטוי במשכורות שגויות, תלונות של עובדים וכן, לעיתים גם איומים מצד רשויות המס.
פורסם בקטגוריית מחשבים וטכנולוגיה, לפני 3 שבועות 4 ימים
חקר קרקע - דברים שחשוב לדבר אודותיהם כשאתם צריכים חקר קרקע, הדבר החשוב ביותר הוא לפנות לגוף עם ניסיון, לנו בKTE יש את כל האפשריות לסקור את המים, גזי הקרקע וכן מי התהום.
פורסם בקטגוריית מדעים, לפני 3 שבועות 4 ימים
019 מערכת SMS – לדעת לפני כולם יש לכם אירוע חשוב, אתם רוצים להשיק מוצר חדש ולא רוצים לפספס את תשומת הלב של הלקוח הפוטנציאלי- אם כל זה מדבר אליכם, אולי הגיע הזמן לדבר על מערכת SMS מערכת חכמה מבית 019 שיודעת בדיוק איך לגרום ללקוחות שלכם שלא לפספס את מה שיש לכם להגיד.
פורסם בקטגוריית עסקים קטנים ובינוניים, לפני 3 שבועות 4 ימים
קורס אקסל – קפיצה אל העולם החדש XLOOKUP החל מ28.8.19 הכריזה מיקרוסופט על תוכנה שתחליף את הפונקציה VLOOKUP וכן את HLOOKUP - אם כן, הפונקציה החדשה XLOOKUP היא זו שנפרדה מהגרסה הקודמת – זו שפעלה מאז שנת 85 ועד היום. הפונקציה החדשה כמו הקדמה, מביאה עמה לא מעט חידושים שיכולים לסייע גם לכם במסגרת המערך המשרדי. בכדי להבין במה מדובר, ים ידע – הגוף שמלמד אתכם את כל רזיי התוכנה, מציג את החידושים הכי חמים בשוק.
פורסם בקטגוריית מחשבים וטכנולוגיה, לפני 1 חודשים 4 ימים
מתקשרת בטלפון פתאום, בלי הודעה מראש, צצה שאלה אודות זוגיות, משהו לא עובד, לא מסתדר וכל מה שאתם עושים לא מצליח? מתקשרת בטלפון תוכל ואף תסייע לכם להבין בדיוק מה צריך כדי לשפר את רמת החיים שלכם.
פורסם בקטגוריית מיסטיקה, לפני 1 שנים 9 חודשים