לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3068 מאמרים 824 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
חלונות עץ

חלונות עץ – נוגה נגרות, עוזרים לך לשמור על עיצוב מקורי של חלונות עץ

פורסם בתאריך 13/09/2019      /      נכתב ע"י שיווק נכון

איך משחזרים חלונות עץ?

שחזור של חלונות עץ מתבצע קודם כל לפי העץ, העץ שיהיה מתאים לתנאי האקלים הנכונים. חשוב לציין כי עניין בחירת העץ חשובה מאוד, היות ואם העץ לא יחזיק מעמד, כאילו לא עשיתם דבר. התאמת החלון, המבנה וכל השאר לצרכים האורבניים וכן לדרישות האדריכל. הנגרים מקבלים שירטוט ומידות של החלון ומכאן אפשר לעבור אל תחילת מלאכת השחזור. תהליך הצביעה הוא זה שיהיה השלב הבא, שלב בו נכללים כמה שכבות של צבע על בסי מים וזאת בכדי לאפשר לעץ לספו את הצבע וכך לשמור על האחידות של הגוון. חשוב לציין כי הפנייה לנוגה נגרות מקנה לכם תוצר של עבודה עם שמירה על כדור הארץ נוכח החומרים נטולי הרעלנים. לכל חלון יש ידית וגם אותה משחזרים בדייקנות ולפי תבנית שגם היא חלק מארכיון העירייה.

חלונות עץ – מייצרים מקוריות בצורה הטובה ביותר

בסיכומו של דבר, חלונות עץ ישנים מוחלפים בקלות אם יש ארכיון של החלונות משנות השלושים, הכול דומה פרט לחומרים שעם השנים הפכו עמידים יותר. כאמור, חומרים העמידים לתנאי אקלים וכך גם צבעים שלא פוגעים באיכות הסביבה, אינם דוהים וכן אינם מתקלפים. ההתאמה לתקופה היא למעשה השלב האחרון וכך אפשר לחזור בנראות אחורה ולממש געגוע של חלונות עץ שפעם היו וכיום, ממשיכים את הנוסטלגיה בזכות טובי החומרים.

מחפשים לשחזר מחדש את חלונות העץ הישנים? לנוגה נגרות יש את כל האפשרויות לקבל בדיוק את הנראות הישנה אבל בתנאים עמידים וחזקים יותר. בקרו באתר הבית של נוגה נגרות ותנו לעצמכם את האפשרויות לשחזר נראות של חלונות עץ בתנאים הטובים ביותר.

.

 

235 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת שיווק נכון
מערכת לשליחת SMS זה אפשרי, המידע שלכם יכול להגיע למי שאתם בוחרים בלחיצת כפתור אחת, באמצעות מערכת לשליחת SMS ניתן לשלוח הודעות על פי גודלו של העסק וכן על פי סוגו. מעוניינים לשלוח הודעות שיווקיות? מכירה או שימור לקוחות? הנה המקום להזמין אתכם לשדרג את העסק ובעיקר את עצמכם באמצעות שליחת הודעות קולקטיביות וממוקדות. שימוש נוח, דיור ישיר, SMS למכביר לכל הלקוחות ולכל מכשירי הנייד.
פורסם בקטגוריית שיווק ופרסום, לפני 2 שנים 8 חודשים
עורך דין פלילי מסייע לכם לצאת מהבעיה זה אפשרי, יש מישהו שיכול לגוון בתיקים הפליליים ולדעת בדיוק מה לעשות כדי להוציא אתכם מהמצב אליו נקלעתם. עבירות פליליות? מעבר לעורך דין מטעם המדינה, אולי כדאי לשמוע אודות עורך דין שיודע ויכול לספק לכם תשובות בזמן הקצר ביותר וכך למעשה למנוע סיכונים מיותרים.
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 2 שנים 4 חודשים
איך לשדרג חלונות עץ ישנים כאשר מדברים על פרויקט של שימור, מדברים על נוגה נגרות ועל תרומתם לאותם חלונות עץ שדורשים נראות חדשה. אתם לא באמת רוצים להיפטר מהנראות הישנה, היא מזכירה לכם נשכחות וכאן, נכנסים נוגה נגרות ומחזירים או שומרים על מה ששנים אתם מנסים לשמר. אמנות השימור היא לא אמנות שכל אחד יכול לעסוק בה, כאן, אתם למעשה לוקחים חלונות עץ ישנים שעומדים ליפול, אותם שמקולפים ואפילו דהויים ומחזירים להם את המראה הישן – אבל הפעם עם נראות חדשה על כל המשתמע מכך.
פורסם בקטגוריית בית ומשפחה, לפני 11 חודשים 2 שבועות
איך מוצאים מגדת עתידות למסיבת רווקות מסיבת רווקות, לבטח אתם מכירים את כל הדברים אבל לא יודעים איפה ואיך לשים את היד. יש לא מעט אטרקציות אשר יכולות להפוך את זה לאירוע מדהים אבל רק אטרקציה אחת ייחודית ואף פעם לא משעממת, לבטח אתם מכירים את מגדת העתידות המגיעה ומספרת לכם בדיוק לאן העתיד שלכם עומד לקחת אתכם ומה יהיה בהווה- כן, בדיוק עכשיו.
פורסם בקטגוריית מדיטציה, לפני 2 שנים 2 חודשים
הכול אודות ניקוי מזגן מיני מרכזי מכירים את מערכות האוויר המרכזיות? בהן יש תעלות אוויר מצינור שרשורי דק- כאמור, זה מה שקורה בישראל שלא בדומה לפח הקשיח בארצות הברית. כדי להחדיר אמצעים ולנקות צינור דק וכל כך עדין, חייב למעשה מברשות מסתובבות ועדינות על מנת שאלו לא יפגמו במערכת המיזוג. איך אתם עושים זאת מבלי לקרוע או לגרום לנזק במערכת הקירור?
פורסם בקטגוריית מיזוג אוויר, לפני 2 שנים 6 חודשים