לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2622 מאמרים 616 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
חלונות עץ

חלונות עץ – נוגה נגרות, עוזרים לך לשמור על עיצוב מקורי של חלונות עץ

פורסם בתאריך 13/09/2019      /      נכתב ע"י שיווק נכון

איך משחזרים חלונות עץ?

שחזור של חלונות עץ מתבצע קודם כל לפי העץ, העץ שיהיה מתאים לתנאי האקלים הנכונים. חשוב לציין כי עניין בחירת העץ חשובה מאוד, היות ואם העץ לא יחזיק מעמד, כאילו לא עשיתם דבר. התאמת החלון, המבנה וכל השאר לצרכים האורבניים וכן לדרישות האדריכל. הנגרים מקבלים שירטוט ומידות של החלון ומכאן אפשר לעבור אל תחילת מלאכת השחזור. תהליך הצביעה הוא זה שיהיה השלב הבא, שלב בו נכללים כמה שכבות של צבע על בסי מים וזאת בכדי לאפשר לעץ לספו את הצבע וכך לשמור על האחידות של הגוון. חשוב לציין כי הפנייה לנוגה נגרות מקנה לכם תוצר של עבודה עם שמירה על כדור הארץ נוכח החומרים נטולי הרעלנים. לכל חלון יש ידית וגם אותה משחזרים בדייקנות ולפי תבנית שגם היא חלק מארכיון העירייה.

חלונות עץ – מייצרים מקוריות בצורה הטובה ביותר

בסיכומו של דבר, חלונות עץ ישנים מוחלפים בקלות אם יש ארכיון של החלונות משנות השלושים, הכול דומה פרט לחומרים שעם השנים הפכו עמידים יותר. כאמור, חומרים העמידים לתנאי אקלים וכך גם צבעים שלא פוגעים באיכות הסביבה, אינם דוהים וכן אינם מתקלפים. ההתאמה לתקופה היא למעשה השלב האחרון וכך אפשר לחזור בנראות אחורה ולממש געגוע של חלונות עץ שפעם היו וכיום, ממשיכים את הנוסטלגיה בזכות טובי החומרים.

מחפשים לשחזר מחדש את חלונות העץ הישנים? לנוגה נגרות יש את כל האפשרויות לקבל בדיוק את הנראות הישנה אבל בתנאים עמידים וחזקים יותר. בקרו באתר הבית של נוגה נגרות ותנו לעצמכם את האפשרויות לשחזר נראות של חלונות עץ בתנאים הטובים ביותר.

.

 

28 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת שיווק נכון
קורס אקסל לאנשי כספים אתם עושים כמעט הכול, הארגון שלכם נראה מושלם מבחוץ ועדיין, משהו מבפנים לוקה בחסר, זה בא לידי ביטוי במשכורות שגויות, תלונות של עובדים וכן, לעיתים גם איומים מצד רשויות המס.
פורסם בקטגוריית מחשבים וטכנולוגיה, לפני 3 שבועות 4 ימים
חקר קרקע - דברים שחשוב לדבר אודותיהם כשאתם צריכים חקר קרקע, הדבר החשוב ביותר הוא לפנות לגוף עם ניסיון, לנו בKTE יש את כל האפשריות לסקור את המים, גזי הקרקע וכן מי התהום.
פורסם בקטגוריית מדעים, לפני 3 שבועות 4 ימים
019 מערכת SMS – לדעת לפני כולם יש לכם אירוע חשוב, אתם רוצים להשיק מוצר חדש ולא רוצים לפספס את תשומת הלב של הלקוח הפוטנציאלי- אם כל זה מדבר אליכם, אולי הגיע הזמן לדבר על מערכת SMS מערכת חכמה מבית 019 שיודעת בדיוק איך לגרום ללקוחות שלכם שלא לפספס את מה שיש לכם להגיד.
פורסם בקטגוריית עסקים קטנים ובינוניים, לפני 3 שבועות 4 ימים
קורס אקסל – קפיצה אל העולם החדש XLOOKUP החל מ28.8.19 הכריזה מיקרוסופט על תוכנה שתחליף את הפונקציה VLOOKUP וכן את HLOOKUP - אם כן, הפונקציה החדשה XLOOKUP היא זו שנפרדה מהגרסה הקודמת – זו שפעלה מאז שנת 85 ועד היום. הפונקציה החדשה כמו הקדמה, מביאה עמה לא מעט חידושים שיכולים לסייע גם לכם במסגרת המערך המשרדי. בכדי להבין במה מדובר, ים ידע – הגוף שמלמד אתכם את כל רזיי התוכנה, מציג את החידושים הכי חמים בשוק.
פורסם בקטגוריית מחשבים וטכנולוגיה, לפני 1 חודשים 4 ימים
מתקשרת בטלפון פתאום, בלי הודעה מראש, צצה שאלה אודות זוגיות, משהו לא עובד, לא מסתדר וכל מה שאתם עושים לא מצליח? מתקשרת בטלפון תוכל ואף תסייע לכם להבין בדיוק מה צריך כדי לשפר את רמת החיים שלכם.
פורסם בקטגוריית מיסטיקה, לפני 1 שנים 9 חודשים