לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2622 מאמרים 616 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מיתוסים שגויים על טבעות האירוסין הדקות

פורסם בתאריך 23/09/2019      /      נכתב ע"י rsseowebz

כשם שישנם מיתוסים על טבעות מזהב אדום, על טבעות קלאסיות ועל טבעות זולות, כך גם ישנם מיתוסים על טבעות אירוסין עדינות ודקות. רגע לפני שגם אתה עושה את הבחירה שלך, הכר גם אתה את המיתוסים השגויים על הטבעות הדקות:

1.טבעת דקה מתאימה רק לנשים עם אצבעות דקות

לא נכון. האם חולצות לבנות מתאימות רק לנשים רזות? מובן שלא. לכל אישה ישנן העדפות שונות וטעם שונה – גם בטבעות האירוסין. גם אישה עם אצבעות עבות או גדולות יותר, יכולה לחבב טבעת דקה. בכדי לדעת האם הטבעת הדקה מתאימה לאהובתך, כל מה שאתה צריך לעשות הוא להבין מה היא מצפה לקבל. אחת הדרכים היותר יעילות, היא פשוט להסתכל על הטבעות שהיא עונדת כיום: האם הן נוטות להיות עבות יותר או דקות יותר?

2.טבעת דקה בהכרח תהיה טבעת קלאסית

לא נכון. זהו אולי המיתוס הנפוץ ביותר, אך חשוב להבין דבר אחד: גם טבעת אירוסין דקה, יכולה להיות מעוצבת. הנטייה של גברים היא להאמין כי מאחר והטבעת דקה, אין פיסית מקום על הטבעת לשלב בה עיטורים ושיבוצי יהלומים רבים. חשוב להבין כי ה"דק" הוא תמיד בהשוואה ל"עבה". ישנה מניפה עשירה של טבעות אירוסין דקות ועדינות, המשובצות ביהלומים בחיתוכים שונים ובצבעים שונים, כך שלא מדובר אך ורק על טבעות בעיצוב קלאסי.

3.טבעת דקה לא משאירה חותם

לא נכון. ישנן טבעות דקות שהעיצוב שלהן מרשים ונוכח יותר בהשוואה לטבעות עבות. לצורך העניין, יכולה להיות טבעת אירוסין עבה עם יהלום מרכזי קטן, אך גם יכולה להיות טבעת דקה המשובצת ביהלומים רבים, עם יהלום גדול ומרכזי בחיתוך מיוחד. טבעות דקות אמנם מייצרות נראות שקטה ועדינה, אך מאד עוצמתית.

4.טבעת דקה תמיד תהיה זולה יותר

לא נכון. אמנם משקל הטבעת (הזהב) משפיע על המחיר, אך מה שבעיקר משפיע על עלות הטבעת הם היהלומים. לדוגמא: יכולה להיות טבעת עבה עם יהלום קטן, ומנגד טבעת עדינה ודקה עם מספר יהלומים שמשקלם הכולל גדול יותר, וגם רמות הצבע והניקיון שלהם גבוהות יותר. טבעות דקות יותר זולות? לא תמיד.

24 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת rsseowebz
טיפים לבחירת שמלת הכלה השניה באירוע אם גם את מתחתנת בקרוב, סביר מאד שגם את חושבת ברצינות על האפשרות ללבוש שמלה שניה. אם בעבר 2 שמלות באירוע היו נחשבות כצעד נועז ולא נחוץ, הרי שכיום מדובר כמעט על סטנדרט בסיסי.
פורסם בקטגוריית חתונות, לפני 5 ימים 3 שעות
טבעת אירוסין עם יהלומי צד – כדאי או לא? כנראה שגם אתה היית משלם לא מעט על מנת להיחשף לנוסחת הקסם לרכישת טבעת אירוסין מושלמת. אז האמת היא שאין נוסחה שכזו, אך מה שבהחלט יכול לקרב אותך לבחירה המתאימה ביותר לאהובתך – הוא פשוט התאמת הטבעת לציפיות שלה.
פורסם בקטגוריית יחסים, לפני 5 ימים 4 שעות
עד כמה חשוב להשקיע בבר המשקאות בחתונה? לא משנה כלל באיזה מתחם אירועים תתחתנו, הרי שמוצעת לכם חבילת בסיס בתמורה למחיר שאתם משלמים בעבור המנה: ארוחת חתונה מרכזית, בר אלכוהול בסיסי וגם עיצוב שולחנות בסיסי. ואפשרויות השדרוג שלכם? הן אינסופיות.
פורסם בקטגוריית חתונות, לפני 2 שבועות 1 ימים
חסרונות שיש לרכישת קלנועית יד 2 ישנה רשימה ארוכה מאד של יתרונות לרכישת קלנועית משוק היד השניה. עם זאת, לפני שאתם מקבלים את ההחלטה הסופית שלכם, כדאי להכיר את המטבע על שני צידיו. המוטיבציה של בני הגיל השלישי לרכישת הקלנועית המשומשת, היא כמובן החיסכון הכספי האדיר המגולם ברכישה שכזו.
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 4 שבועות 6 שעות
מאכלים שכבר לא תמצאו בחתונות אם ישנו ענף שמתפתח מעונה לעונה, הרי שהוא ענף החתונות. טרנדים שעיצבו את עונת האירועים של 2018 כבר נתפשים כמעט מיושנים ולא רלוונטים באירועי הקיץ של 2019. אם פעם המגמות היו מאפיינות רק את שמלות הכלה, עיצובי השולחנות או האטרקציות, הרי שכיום ברור כשמש כי גם האוכל באירוע מושפע מאותם הטרנדים.
פורסם בקטגוריית חתונות, לפני 4 שבועות 2 ימים