לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3356 מאמרים 936 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

פסגת דן- שוברים את המחיר

פורסם בתאריך 26/09/2019      /      נכתב ע"י סער

 

זה לא סוד שבשנים האחרונות מחירי הדירות בתל אביב לא מפסיקים לעלות. המסעדות, התרבות, האווירה המיוחדת, הים ובעיקר אווירת החופש – כל אלה הופכים אותה לעיר ללא הפסקה שכל כך הרבה רוצים לגור בה. בה ולא בכל עיר שכנה, שהמחירים בה הם בסביבות 20% פחות, דוגמאת הפרויקטים של פסגת דן.

בתקופה של עשור, מחיר הדירות בה זינקו ואף הוכפלו. היא העיר השנייה בגודלה שהייתה ונשארה המקום שאליו נוהרים צעירים ומבוגרים, רק בשביל להיות במרכז העניינים. זה לא מקרי שהמחאה החברתית של קיץ 2011 שהעלתה את בעיית הדיור לשיח הציבורי, התקבעה דווקא בשדרות רוטשילד בעיר.

המחאה של קיץ 2011 הייתה משהו חדש, משהו שלא היה כאן והייתה תחושה שהציבור הולך לשנות משהו בהתנהגות שלו. אך התחושה האישית שלי היא ששום דבר לא השתנה, אנשים ממשיכים לקנות דירות בהון של כסף, ולהשכיר בסכומים לא הגיוניים. במקום ללכת לגור בערים הקרובות, שבהן נוסעים רבע שעה בשביל להגיע למרכז, לקנות דירות יפות בפרויקטים דוגמאת פסגת דן בהרבה פחות כסף, אנשים ממשיכים להילחם על המגורים מעל בית הקפה הכי טוב, ודקה הליכה מחוף הים, ועל זה הם משלמים ביוקר.

 

 
 

לסיכום, אנשים ימשיכו לקנות במחירים היקרים, רק כדי להתעורר לזוהמה של תל אביב, העיר ללא הפסקה, שבאמת לא נחה לרגע. אם יש משהו שאי אפשר להגיד עליה, זה שמשעמם בה. למרות שאם תשאלו אותי, עדיף לקנות בהרבה יותר זול בפרויקט של פסגת דן, לחזור ל"שקט" היחסי של רמת גן ולבוא לבלות בתל אביב.

 

from feed:

http://www.tapuz.co.il/blogs/viewentry/7462517

271 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת סער
מגדלי מגורים בישראל - פרויקט פסגת דן דוגמא למגמות בתחום מגדל מגורים הוא בניין מגורים גבוה - מעל 10 או 12 קומות. בקרב אדריכלים ומתכנני ערים קיימים ויכוחים עד כמה מגדלים באמת תורמים לצפיפות העירונית והאם צפיפות זו באה על חשבון איכות החיים של התושבים
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שנים 1 חודשים
פסגת דן- עיצוב מנצח עיצוב דירה חדשה לדוגמה בפרויקט פסגת דןהוא דבר לא רק כייפי מאוד, אלא גם מדובר באתגר לא קטן. מצד אחד יש את חופש הפעולה ליצור ולעצב את הדירה עליה חלמתם כבר מספר שנים, ויש גם מקום להתפרע עם יצירתיות ומענה על צרכים, ומצד שני הבית "ערום" לחלוטין ואם את או אתה לא בוגרי מגמת עיצוב באיזה בית ספר, איך מלבישים אותו מאפס בצבע ואופי שיתאימו אחד לשני ויממשו את הרצונות שלכם בבית?
פורסם בקטגוריית אדריכלות, לפני 1 שנים 3 חודשים
בנייה רוויה כאשר אנחנו מדברים על בנייה רוויה כגון פרויקט פסגת דן, אנחנו מדברים על בנייה צפופה בשטח שבו יש רבי קומות המאוכלסים במשפחות מרובות.
פורסם בקטגוריית אדריכלות, לפני 1 שנים 5 חודשים
דניה סיבוס ופרוייקט פסגת דן פרוםיל חברה קצר של דניה סיבוס בע\"מ, חברת בת של אפריקה ישראל להשקעות בע\"מ.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שנים 3 ימים
מעליות בבניה בישראל בפסגת דן ישראלים רבים מעוניינים לגור בבניין עם מעלית כדי ליהנות מאיכות חיים גבוהה יותר כמו בפרויקט פסגת דן. ללא מעלית הדיירים צריכים לעלות ולרדת במדרגות הצרות מספר רב של פעמים בכל יום, ובכל פעם שהם צריכים לקחת את הכלב לטיול, ללוות את הילד לבית ספר, לחבר או לחוג, או לסחוב קניות לדירה
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 2 שנים 1 חודשים