לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3069 מאמרים 824 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
חקר קרקע

חקר קרקע - דברים שחשוב לדבר אודותיהם

פורסם בתאריך 27/09/2019      /      נכתב ע"י שיווק נכון

 ביצוע הסקר שלנו מבוצע על ידי טובי המקצוענים החל ממומחים בעלי מצוינות, ציוד הטוב ביותר וקידוח למטרת דיגום מהטובים ביותר. צריכים דיגום קרקע- גזי מתקדם? רוצים לדייק בGPS ולחשוף תשתיות סקר גזי קרקע פאסיבי? אצלנו בKTE יודעים איך לספק לכם את מיטב השירותים שמטרתן – דגימות מהימנות ומוכרות גם אל מול משרד להגנת הסביבה.

חקר קרקע – שירותים שאי אפשר להתפשר עליהם

כאשר מדברים על חקר קרקע, מדברים על שירותים כמו חישוף תשתיות, קידוח בארות מים ודיגום קרקע, בדיקה של גזי קרקע וכמובן מעבדות מהמחמירות ביותר. לצורך העניין, מעבדה אנליטית מוסמכת משמע, אחריות רבה ותוצאות מדויקות ללא פשרות ועכשיו, לשאלת השאלות, מזה באמת הליך של חקר קרקע? מה חוקרים בפועל? והתשובה היא פחמימנים. בנזין, סולר לתחבורה, סולר לצרכים של הסקה ואפילו שמנים לרבות שמני סיכה או חומרים שנפלטים החוצה כתוצאה ממפעלי הייצור. את כל זה, דוגמים וכך יודעים את מצב הקרקע באמצעות דיגום מדויק.

כיצד מתבצע הליך של דיגום קרקע

כאמור, מדידת ריכוזי הפחמימנים בקרקע מבוצעת באמצעות אנליזת מדידת TPH כאן עולה גם השאלה כיצד ניתן להפריד בין הפחמימנים הנגזרים מהנפט כמו בנזין, סולר ושמנים תעשייתיים לבין פחמימנים טבעיים המצויים בקרקע. השיטות המסורתיות הן 2 שיטות אחת זולה ואחת יקרה יותר, שיטה זולה לא תבדל את הפחמימנים ואילו השיטה שנייה- היקרה יותר, תספק פירוט מדוקדק יותר של קבוצת הפחמימנים הטבעיים ואלו המגיעים מכל מיני מזהמים שהם סולר, בנזין, שמנים הידראוליים ועוד.

בסיכומו של דבר, שיטת הFTIR  מבין שיטות האנליזה תהיה זולה יותר, אבל חסרונה בכך שאינה מבדילה בין הפחמימנים. כאמור, הריכוז אשר יתקבל לא יידע להבדיל בין פחמימן טבעי לבין פחמימן שמקורו בחומרים רעילים המגיעים מתוצרי נפט. לצד שיטה זו, שיטת אנליזה היקרה יותר אבל בו זמנית מעניקה יתרון אחד גדול – הפרטה ברורה בין הפחמימן הטבעי לבין הפחמימן שמקורו בתוצרי דלק.

 

 

166 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת שיווק נכון
מערכת לשליחת SMS זה אפשרי, המידע שלכם יכול להגיע למי שאתם בוחרים בלחיצת כפתור אחת, באמצעות מערכת לשליחת SMS ניתן לשלוח הודעות על פי גודלו של העסק וכן על פי סוגו. מעוניינים לשלוח הודעות שיווקיות? מכירה או שימור לקוחות? הנה המקום להזמין אתכם לשדרג את העסק ובעיקר את עצמכם באמצעות שליחת הודעות קולקטיביות וממוקדות. שימוש נוח, דיור ישיר, SMS למכביר לכל הלקוחות ולכל מכשירי הנייד.
פורסם בקטגוריית שיווק ופרסום, לפני 2 שנים 8 חודשים
עורך דין פלילי מסייע לכם לצאת מהבעיה זה אפשרי, יש מישהו שיכול לגוון בתיקים הפליליים ולדעת בדיוק מה לעשות כדי להוציא אתכם מהמצב אליו נקלעתם. עבירות פליליות? מעבר לעורך דין מטעם המדינה, אולי כדאי לשמוע אודות עורך דין שיודע ויכול לספק לכם תשובות בזמן הקצר ביותר וכך למעשה למנוע סיכונים מיותרים.
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 2 שנים 4 חודשים
איך לשדרג חלונות עץ ישנים כאשר מדברים על פרויקט של שימור, מדברים על נוגה נגרות ועל תרומתם לאותם חלונות עץ שדורשים נראות חדשה. אתם לא באמת רוצים להיפטר מהנראות הישנה, היא מזכירה לכם נשכחות וכאן, נכנסים נוגה נגרות ומחזירים או שומרים על מה ששנים אתם מנסים לשמר. אמנות השימור היא לא אמנות שכל אחד יכול לעסוק בה, כאן, אתם למעשה לוקחים חלונות עץ ישנים שעומדים ליפול, אותם שמקולפים ואפילו דהויים ומחזירים להם את המראה הישן – אבל הפעם עם נראות חדשה על כל המשתמע מכך.
פורסם בקטגוריית בית ומשפחה, לפני 11 חודשים 2 שבועות
איך מוצאים מגדת עתידות למסיבת רווקות מסיבת רווקות, לבטח אתם מכירים את כל הדברים אבל לא יודעים איפה ואיך לשים את היד. יש לא מעט אטרקציות אשר יכולות להפוך את זה לאירוע מדהים אבל רק אטרקציה אחת ייחודית ואף פעם לא משעממת, לבטח אתם מכירים את מגדת העתידות המגיעה ומספרת לכם בדיוק לאן העתיד שלכם עומד לקחת אתכם ומה יהיה בהווה- כן, בדיוק עכשיו.
פורסם בקטגוריית מדיטציה, לפני 2 שנים 2 חודשים
הכול אודות ניקוי מזגן מיני מרכזי מכירים את מערכות האוויר המרכזיות? בהן יש תעלות אוויר מצינור שרשורי דק- כאמור, זה מה שקורה בישראל שלא בדומה לפח הקשיח בארצות הברית. כדי להחדיר אמצעים ולנקות צינור דק וכל כך עדין, חייב למעשה מברשות מסתובבות ועדינות על מנת שאלו לא יפגמו במערכת המיזוג. איך אתם עושים זאת מבלי לקרוע או לגרום לנזק במערכת הקירור?
פורסם בקטגוריית מיזוג אוויר, לפני 2 שנים 6 חודשים