לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2663 מאמרים 635 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
חקר קרקע

חקר קרקע - דברים שחשוב לדבר אודותיהם

פורסם בתאריך 27/09/2019      /      נכתב ע"י שיווק נכון

 ביצוע הסקר שלנו מבוצע על ידי טובי המקצוענים החל ממומחים בעלי מצוינות, ציוד הטוב ביותר וקידוח למטרת דיגום מהטובים ביותר. צריכים דיגום קרקע- גזי מתקדם? רוצים לדייק בGPS ולחשוף תשתיות סקר גזי קרקע פאסיבי? אצלנו בKTE יודעים איך לספק לכם את מיטב השירותים שמטרתן – דגימות מהימנות ומוכרות גם אל מול משרד להגנת הסביבה.

חקר קרקע – שירותים שאי אפשר להתפשר עליהם

כאשר מדברים על חקר קרקע, מדברים על שירותים כמו חישוף תשתיות, קידוח בארות מים ודיגום קרקע, בדיקה של גזי קרקע וכמובן מעבדות מהמחמירות ביותר. לצורך העניין, מעבדה אנליטית מוסמכת משמע, אחריות רבה ותוצאות מדויקות ללא פשרות ועכשיו, לשאלת השאלות, מזה באמת הליך של חקר קרקע? מה חוקרים בפועל? והתשובה היא פחמימנים. בנזין, סולר לתחבורה, סולר לצרכים של הסקה ואפילו שמנים לרבות שמני סיכה או חומרים שנפלטים החוצה כתוצאה ממפעלי הייצור. את כל זה, דוגמים וכך יודעים את מצב הקרקע באמצעות דיגום מדויק.

כיצד מתבצע הליך של דיגום קרקע

כאמור, מדידת ריכוזי הפחמימנים בקרקע מבוצעת באמצעות אנליזת מדידת TPH כאן עולה גם השאלה כיצד ניתן להפריד בין הפחמימנים הנגזרים מהנפט כמו בנזין, סולר ושמנים תעשייתיים לבין פחמימנים טבעיים המצויים בקרקע. השיטות המסורתיות הן 2 שיטות אחת זולה ואחת יקרה יותר, שיטה זולה לא תבדל את הפחמימנים ואילו השיטה שנייה- היקרה יותר, תספק פירוט מדוקדק יותר של קבוצת הפחמימנים הטבעיים ואלו המגיעים מכל מיני מזהמים שהם סולר, בנזין, שמנים הידראוליים ועוד.

בסיכומו של דבר, שיטת הFTIR  מבין שיטות האנליזה תהיה זולה יותר, אבל חסרונה בכך שאינה מבדילה בין הפחמימנים. כאמור, הריכוז אשר יתקבל לא יידע להבדיל בין פחמימן טבעי לבין פחמימן שמקורו בחומרים רעילים המגיעים מתוצרי נפט. לצד שיטה זו, שיטת אנליזה היקרה יותר אבל בו זמנית מעניקה יתרון אחד גדול – הפרטה ברורה בין הפחמימן הטבעי לבין הפחמימן שמקורו בתוצרי דלק.

 

 

40 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת שיווק נכון
איך מוצאים מגדת עתידות למסיבת רווקות מסיבת רווקות, לבטח אתם מכירים את כל הדברים אבל לא יודעים איפה ואיך לשים את היד. יש לא מעט אטרקציות אשר יכולות להפוך את זה לאירוע מדהים אבל רק אטרקציה אחת ייחודית ואף פעם לא משעממת, לבטח אתם מכירים את מגדת העתידות המגיעה ומספרת לכם בדיוק לאן העתיד שלכם עומד לקחת אתכם ומה יהיה בהווה- כן, בדיוק עכשיו.
פורסם בקטגוריית מדיטציה, לפני 1 שנים 6 חודשים
קורס אקסל לאנשי כספים אתם עושים כמעט הכול, הארגון שלכם נראה מושלם מבחוץ ועדיין, משהו מבפנים לוקה בחסר, זה בא לידי ביטוי במשכורות שגויות, תלונות של עובדים וכן, לעיתים גם איומים מצד רשויות המס.
פורסם בקטגוריית מחשבים וטכנולוגיה, לפני 1 חודשים 3 שבועות
019 מערכת SMS – לדעת לפני כולם יש לכם אירוע חשוב, אתם רוצים להשיק מוצר חדש ולא רוצים לפספס את תשומת הלב של הלקוח הפוטנציאלי- אם כל זה מדבר אליכם, אולי הגיע הזמן לדבר על מערכת SMS מערכת חכמה מבית 019 שיודעת בדיוק איך לגרום ללקוחות שלכם שלא לפספס את מה שיש לכם להגיד.
פורסם בקטגוריית עסקים קטנים ובינוניים, לפני 1 חודשים 3 שבועות
קורס אקסל – קפיצה אל העולם החדש XLOOKUP החל מ28.8.19 הכריזה מיקרוסופט על תוכנה שתחליף את הפונקציה VLOOKUP וכן את HLOOKUP - אם כן, הפונקציה החדשה XLOOKUP היא זו שנפרדה מהגרסה הקודמת – זו שפעלה מאז שנת 85 ועד היום. הפונקציה החדשה כמו הקדמה, מביאה עמה לא מעט חידושים שיכולים לסייע גם לכם במסגרת המערך המשרדי. בכדי להבין במה מדובר, ים ידע – הגוף שמלמד אתכם את כל רזיי התוכנה, מציג את החידושים הכי חמים בשוק.
פורסם בקטגוריית מחשבים וטכנולוגיה, לפני 2 חודשים 2 ימים
מתקשרת בטלפון פתאום, בלי הודעה מראש, צצה שאלה אודות זוגיות, משהו לא עובד, לא מסתדר וכל מה שאתם עושים לא מצליח? מתקשרת בטלפון תוכל ואף תסייע לכם להבין בדיוק מה צריך כדי לשפר את רמת החיים שלכם.
פורסם בקטגוריית מיסטיקה, לפני 1 שנים 10 חודשים