לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2622 מאמרים 616 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
קורס אקסל

קורס אקסל לאנשי כספים

פורסם בתאריך 27/09/2019      /      נכתב ע"י שיווק נכון

 נשמע לכם מוכר? רוצים להימנע מתקלות שאפשר למנוע בצורה הפשוטה ביותר? לנו בים ידע יש את כל היכולות והאפשרויות לתת לכם לישון שינה טובה בלילה. אז אם הבעיות מדירות שינה מעיניכם, הגיע הזמן להתקדם צעד אחד קדימה. אנשי כספים, סמנכ"ל כספים או אפילו מזכירות בכירות ומנהלים- המאמר הזה נכתב בדיוק עבורכם וכן, אפשר בהחלט באמצעות קורס  אקסל לשנות את הארגון לבלתי היכר.

הקשר בין מערך ניהול יעיל לבין קורס אקסל ממוקד

קהלי היעד משתנים לפי הצורך והידע של העובדים, המנהלים וכל מי שרוצה לתרום ולייעל לסביבה ארגונית טובה. כאמור, אם העובדים שלכם מעולם לא הוכשרו ומתנהלים עם אקסל מתוך ידע אישי – הגיע הזמן לתת להם זריקת מרץ אחת – הבנת האקסל הבסיסי לעומק. קורס של ים ידע מספק כאן כלים בסיסיים של התוכנה ומעניק חוברות הדרכה, סרטונים מתאימים וכן תרגילי תרגול כמו בכל תחום אחר. הכרות ראשונית עם הקורס וכן חידושים- כאמור, תכנים שגם אם התנסיתם באינטרנט זה עדיין לא מספיק בכדי לנהל לצורך העניין מערך כספים ללא טעויות קריטיות. סרגל כלים, מחיקה, צביעה, סידור, שכפול גיליונות, העברת גיליונות, חישובים ועוד. במפגש השני, יעלו הנושאים אודות ניהול מסדי נתונים, הדפסה באקסל, כותרות עליונות ועוד. שיעור שלישי יעסוק רובו בתרגילים משולבים.

בסיכום הקורס תעלנה כל השאלות ואנחנו בים ידע, נשמח לענות לכם ולחזק את הידע שלכם שנייה לפני שאתם עוברים לכיתה של המתקדמים. בסיכומו של דבר, ידע זה בהחלט כוח והמטרה כאן היא לסייע לכם לשמור על מערך הכספים בארגון וכך למנוע טעויות שאת תוצאתן לא ניתן להעלים. בקרו באתר הבית של ים ידע ותנו לעצמכם את ההזדמנות לשפר את תהליכי הארגון בזכות ידע עם הצלחה מוכחת. 

 

26 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת שיווק נכון
חקר קרקע - דברים שחשוב לדבר אודותיהם כשאתם צריכים חקר קרקע, הדבר החשוב ביותר הוא לפנות לגוף עם ניסיון, לנו בKTE יש את כל האפשריות לסקור את המים, גזי הקרקע וכן מי התהום.
פורסם בקטגוריית מדעים, לפני 3 שבועות 4 ימים
019 מערכת SMS – לדעת לפני כולם יש לכם אירוע חשוב, אתם רוצים להשיק מוצר חדש ולא רוצים לפספס את תשומת הלב של הלקוח הפוטנציאלי- אם כל זה מדבר אליכם, אולי הגיע הזמן לדבר על מערכת SMS מערכת חכמה מבית 019 שיודעת בדיוק איך לגרום ללקוחות שלכם שלא לפספס את מה שיש לכם להגיד.
פורסם בקטגוריית עסקים קטנים ובינוניים, לפני 3 שבועות 4 ימים
קורס אקסל – קפיצה אל העולם החדש XLOOKUP החל מ28.8.19 הכריזה מיקרוסופט על תוכנה שתחליף את הפונקציה VLOOKUP וכן את HLOOKUP - אם כן, הפונקציה החדשה XLOOKUP היא זו שנפרדה מהגרסה הקודמת – זו שפעלה מאז שנת 85 ועד היום. הפונקציה החדשה כמו הקדמה, מביאה עמה לא מעט חידושים שיכולים לסייע גם לכם במסגרת המערך המשרדי. בכדי להבין במה מדובר, ים ידע – הגוף שמלמד אתכם את כל רזיי התוכנה, מציג את החידושים הכי חמים בשוק.
פורסם בקטגוריית מחשבים וטכנולוגיה, לפני 1 חודשים 4 ימים
מתקשרת בטלפון פתאום, בלי הודעה מראש, צצה שאלה אודות זוגיות, משהו לא עובד, לא מסתדר וכל מה שאתם עושים לא מצליח? מתקשרת בטלפון תוכל ואף תסייע לכם להבין בדיוק מה צריך כדי לשפר את רמת החיים שלכם.
פורסם בקטגוריית מיסטיקה, לפני 1 שנים 9 חודשים
חלונות עץ – נוגה נגרות, עוזרים לך לשמור על עיצוב מקורי של חלונות עץ חלונות עץ של נוגה נגרות מגיעים מתוך תהליך של שימור חלונות. כאמור, אמנות השימור מתחילה מחלון אחד שעומד לפול ועד לחלון מושלם שקצת דהוי וצריך את הנגיעה החדשה. תחילת העבודה הינה חקר – החקר הזה בו מאתרים את החלון המקורי וכך משחזרים את שארי החלון הישן במטרה להשיג את אותם חלונות עץ המקוריים. אז מהי משימת השחזור? הנה כמה דברים שיש לנוגה נגרות לספר לכם על מקצוע מאתגר ובעיקר אומנותי.
פורסם בקטגוריית חלונות - זגגות, לפני 1 חודשים 1 שבועות