לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3123 מאמרים 856 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
קורס אקסל

קורס אקסל לאנשי כספים

פורסם בתאריך 27/09/2019      /      נכתב ע"י שיווק נכון

 נשמע לכם מוכר? רוצים להימנע מתקלות שאפשר למנוע בצורה הפשוטה ביותר? לנו בים ידע יש את כל היכולות והאפשרויות לתת לכם לישון שינה טובה בלילה. אז אם הבעיות מדירות שינה מעיניכם, הגיע הזמן להתקדם צעד אחד קדימה. אנשי כספים, סמנכ"ל כספים או אפילו מזכירות בכירות ומנהלים- המאמר הזה נכתב בדיוק עבורכם וכן, אפשר בהחלט באמצעות קורס  אקסל לשנות את הארגון לבלתי היכר.

הקשר בין מערך ניהול יעיל לבין קורס אקסל ממוקד

קהלי היעד משתנים לפי הצורך והידע של העובדים, המנהלים וכל מי שרוצה לתרום ולייעל לסביבה ארגונית טובה. כאמור, אם העובדים שלכם מעולם לא הוכשרו ומתנהלים עם אקסל מתוך ידע אישי – הגיע הזמן לתת להם זריקת מרץ אחת – הבנת האקסל הבסיסי לעומק. קורס של ים ידע מספק כאן כלים בסיסיים של התוכנה ומעניק חוברות הדרכה, סרטונים מתאימים וכן תרגילי תרגול כמו בכל תחום אחר. הכרות ראשונית עם הקורס וכן חידושים- כאמור, תכנים שגם אם התנסיתם באינטרנט זה עדיין לא מספיק בכדי לנהל לצורך העניין מערך כספים ללא טעויות קריטיות. סרגל כלים, מחיקה, צביעה, סידור, שכפול גיליונות, העברת גיליונות, חישובים ועוד. במפגש השני, יעלו הנושאים אודות ניהול מסדי נתונים, הדפסה באקסל, כותרות עליונות ועוד. שיעור שלישי יעסוק רובו בתרגילים משולבים.

בסיכום הקורס תעלנה כל השאלות ואנחנו בים ידע, נשמח לענות לכם ולחזק את הידע שלכם שנייה לפני שאתם עוברים לכיתה של המתקדמים. בסיכומו של דבר, ידע זה בהחלט כוח והמטרה כאן היא לסייע לכם לשמור על מערך הכספים בארגון וכך למנוע טעויות שאת תוצאתן לא ניתן להעלים. בקרו באתר הבית של ים ידע ותנו לעצמכם את ההזדמנות לשפר את תהליכי הארגון בזכות ידע עם הצלחה מוכחת. 

 

240 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת שיווק נכון
מערכת לשליחת SMS זה אפשרי, המידע שלכם יכול להגיע למי שאתם בוחרים בלחיצת כפתור אחת, באמצעות מערכת לשליחת SMS ניתן לשלוח הודעות על פי גודלו של העסק וכן על פי סוגו. מעוניינים לשלוח הודעות שיווקיות? מכירה או שימור לקוחות? הנה המקום להזמין אתכם לשדרג את העסק ובעיקר את עצמכם באמצעות שליחת הודעות קולקטיביות וממוקדות. שימוש נוח, דיור ישיר, SMS למכביר לכל הלקוחות ולכל מכשירי הנייד.
פורסם בקטגוריית שיווק ופרסום, לפני 2 שנים 9 חודשים
עורך דין פלילי מסייע לכם לצאת מהבעיה זה אפשרי, יש מישהו שיכול לגוון בתיקים הפליליים ולדעת בדיוק מה לעשות כדי להוציא אתכם מהמצב אליו נקלעתם. עבירות פליליות? מעבר לעורך דין מטעם המדינה, אולי כדאי לשמוע אודות עורך דין שיודע ויכול לספק לכם תשובות בזמן הקצר ביותר וכך למעשה למנוע סיכונים מיותרים.
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 2 שנים 6 חודשים
איך לשדרג חלונות עץ ישנים כאשר מדברים על פרויקט של שימור, מדברים על נוגה נגרות ועל תרומתם לאותם חלונות עץ שדורשים נראות חדשה. אתם לא באמת רוצים להיפטר מהנראות הישנה, היא מזכירה לכם נשכחות וכאן, נכנסים נוגה נגרות ומחזירים או שומרים על מה ששנים אתם מנסים לשמר. אמנות השימור היא לא אמנות שכל אחד יכול לעסוק בה, כאן, אתם למעשה לוקחים חלונות עץ ישנים שעומדים ליפול, אותם שמקולפים ואפילו דהויים ומחזירים להם את המראה הישן – אבל הפעם עם נראות חדשה על כל המשתמע מכך.
פורסם בקטגוריית בית ומשפחה, לפני 1 שנים 3 שבועות
איך מוצאים מגדת עתידות למסיבת רווקות מסיבת רווקות, לבטח אתם מכירים את כל הדברים אבל לא יודעים איפה ואיך לשים את היד. יש לא מעט אטרקציות אשר יכולות להפוך את זה לאירוע מדהים אבל רק אטרקציה אחת ייחודית ואף פעם לא משעממת, לבטח אתם מכירים את מגדת העתידות המגיעה ומספרת לכם בדיוק לאן העתיד שלכם עומד לקחת אתכם ומה יהיה בהווה- כן, בדיוק עכשיו.
פורסם בקטגוריית מדיטציה, לפני 2 שנים 3 חודשים
הכול אודות ניקוי מזגן מיני מרכזי מכירים את מערכות האוויר המרכזיות? בהן יש תעלות אוויר מצינור שרשורי דק- כאמור, זה מה שקורה בישראל שלא בדומה לפח הקשיח בארצות הברית. כדי להחדיר אמצעים ולנקות צינור דק וכל כך עדין, חייב למעשה מברשות מסתובבות ועדינות על מנת שאלו לא יפגמו במערכת המיזוג. איך אתם עושים זאת מבלי לקרוע או לגרום לנזק במערכת הקירור?
פורסם בקטגוריית מיזוג אוויר, לפני 2 שנים 8 חודשים