לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3711 מאמרים 1106 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
קורס אקסל

קורס אקסל לאנשי כספים

פורסם בתאריך 27/09/2019      /      נכתב ע"י שיווק נכון

 נשמע לכם מוכר? רוצים להימנע מתקלות שאפשר למנוע בצורה הפשוטה ביותר? לנו בים ידע יש את כל היכולות והאפשרויות לתת לכם לישון שינה טובה בלילה. אז אם הבעיות מדירות שינה מעיניכם, הגיע הזמן להתקדם צעד אחד קדימה. אנשי כספים, סמנכ"ל כספים או אפילו מזכירות בכירות ומנהלים- המאמר הזה נכתב בדיוק עבורכם וכן, אפשר בהחלט באמצעות קורס  אקסל לשנות את הארגון לבלתי היכר.

הקשר בין מערך ניהול יעיל לבין קורס אקסל ממוקד

קהלי היעד משתנים לפי הצורך והידע של העובדים, המנהלים וכל מי שרוצה לתרום ולייעל לסביבה ארגונית טובה. כאמור, אם העובדים שלכם מעולם לא הוכשרו ומתנהלים עם אקסל מתוך ידע אישי – הגיע הזמן לתת להם זריקת מרץ אחת – הבנת האקסל הבסיסי לעומק. קורס של ים ידע מספק כאן כלים בסיסיים של התוכנה ומעניק חוברות הדרכה, סרטונים מתאימים וכן תרגילי תרגול כמו בכל תחום אחר. הכרות ראשונית עם הקורס וכן חידושים- כאמור, תכנים שגם אם התנסיתם באינטרנט זה עדיין לא מספיק בכדי לנהל לצורך העניין מערך כספים ללא טעויות קריטיות. סרגל כלים, מחיקה, צביעה, סידור, שכפול גיליונות, העברת גיליונות, חישובים ועוד. במפגש השני, יעלו הנושאים אודות ניהול מסדי נתונים, הדפסה באקסל, כותרות עליונות ועוד. שיעור שלישי יעסוק רובו בתרגילים משולבים.

בסיכום הקורס תעלנה כל השאלות ואנחנו בים ידע, נשמח לענות לכם ולחזק את הידע שלכם שנייה לפני שאתם עוברים לכיתה של המתקדמים. בסיכומו של דבר, ידע זה בהחלט כוח והמטרה כאן היא לסייע לכם לשמור על מערך הכספים בארגון וכך למנוע טעויות שאת תוצאתן לא ניתן להעלים. בקרו באתר הבית של ים ידע ותנו לעצמכם את ההזדמנות לשפר את תהליכי הארגון בזכות ידע עם הצלחה מוכחת. 

 

513 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת שיווק נכון
מערכת לשליחת SMS זה אפשרי, המידע שלכם יכול להגיע למי שאתם בוחרים בלחיצת כפתור אחת, באמצעות מערכת לשליחת SMS ניתן לשלוח הודעות על פי גודלו של העסק וכן על פי סוגו. מעוניינים לשלוח הודעות שיווקיות? מכירה או שימור לקוחות? הנה המקום להזמין אתכם לשדרג את העסק ובעיקר את עצמכם באמצעות שליחת הודעות קולקטיביות וממוקדות. שימוש נוח, דיור ישיר, SMS למכביר לכל הלקוחות ולכל מכשירי הנייד.
פורסם בקטגוריית שיווק ופרסום, לפני 4 שנים 2 חודשים
מערכת לשליחת SMS רוצים לארגן ערב מדהים עם חברים? אולי אתם צריכים אירוע השקה כדי להשיק מוצר חדש? אם כל זה נשמע לכם מוכר, אם מפרך לכם להתחיל ולשלוח מיילים בתפוצה כזו או אחרת, אפשר גם בדרך אחרת- קרואים לזה מערכת לשליחת SMS כדי להקל עליכם ולסייע לכם לבחור נכון, הנה כמה דברים אודות מערכת לשליחת הודעות מהחדשנית ביותר ולא, זה לא עולה לכם שום דבר.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 11 חודשים
הכול אודות ניקוי מזגן מיני מרכזי מכירים את מערכות האוויר המרכזיות? בהן יש תעלות אוויר מצינור שרשורי דק- כאמור, זה מה שקורה בישראל שלא בדומה לפח הקשיח בארצות הברית. כדי להחדיר אמצעים ולנקות צינור דק וכל כך עדין, חייב למעשה מברשות מסתובבות ועדינות על מנת שאלו לא יפגמו במערכת המיזוג. איך אתם עושים זאת מבלי לקרוע או לגרום לנזק במערכת הקירור?
פורסם בקטגוריית מיזוג אוויר, לפני 4 שנים 1 חודשים
מספרת כלבים ניידת בעל החיים שלכם מזמן הפך להיות חלק מהמשפחה ,עכשיו, מה שנשאר לכם לעשות, זה לקיים את ההוכחה כי הוא אכן יקר לכם. האם אתם מבינים את הצרכים האמתיים מעבר לאותו ביקור תכוף אצל הווטרינר?
פורסם בקטגוריית אילוף כלבים, התנהגות כלבים, לפני 4 שנים 4 ימים
019 מערכת לשליחת הודעות SMS ליעד הנכון להגיע ליעד, למסור או להעביר מידע מאוד חשוב, כל אלו הם רק רצונות מסוימים אבל המשותף הוא, הרצון להצליח. הרצון לעשות משהו בזמן קצר ולהשיג פעולה יעילה. משהו מדהים, משהו שיוודא עבורכם כי כל האורחים אותם הזמנתם לאירוע יגיעו – זה אפשרי, כשיש לכם את האפשרויות ואת הקדמה, גם מגיעה ההבנה כי אפשר לעשות את זה בקלות ומהירות – 019 מערכת לשליחת הודעות SMS בצורה החכמה ביותר.
פורסם בקטגוריית שיווק ופרסום, לפני 2 שנים 6 חודשים