לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3365 מאמרים 941 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מכירת רכב

פורסם בתאריך 15/10/2019      /      נכתב ע"י carzoomsite

מכירת רכב

אם אתם מעוניינים להיפטר מהרכב הישן שלכם אבל מפחדים להיכנס לתהליך שאולי יצריך מכם לבזבז זמן ומשאבים נוספים אנחנו ממליצים לכם להיכנס לאתר carzoom ולעזור לכם בתהליך. נכון, אנחנו לא המצאנו את הגלגל ואתם כמוכרים לא תשבו רגל על רגל אבל אנחנו יכולים להקל עליכם בכך שאתם נכנסים לאתר, נרשמים בפחות מ-2 דקות לאתר ואז מעלים את הרכב. כשאתם מגיעים לטופס העלאת הרכב אתם נתקלים בשתי אפשרויות: מכירה רגילה או מכירה פומבית. 

אתם לא צריכים לשבור את הראש מעל ומעבר, אתם צריכים רק לשים לב למיילים שלכם, על כל הצעה חדשה במכירה הפומבית אתם מקבלים הודעה. על כל התעניינות בקנייה רגילה אתם מקבלים מייל, אתם גם מקבלים פניות מסתם אנשים שאולי מתעניינים ברכב.

אם תעקבו אחרי המייל שלכם אתם תוכלו בקלות לסנן את הלא רציניים ולהמשיך ולהתקדם עם אלה שבאמת מתעניינים ברכב שלכם. רק אתם תקבעו אם אתם מעוניינים לחזור אליהם ולהמשיך בתהליך. אתם יודעים מה? בתהליך המכירה הפומבית מי שנתן את ההצעה הגבוהה ביותר בסוף הזמן שהקצבתם למכירה הוא הזוכה, גם הוא וגם אתם מקבלים מייל שמאשר את הזכיה, אתם יוצרים קשר ומתאמים על המשך התהליך.

אז מה אתם אומרים? מעוניינים לנסות את קארזום?

אנחנו לא מתיימרים להיות הגדולים ביותר אבל מה שכן, אנחנו רוצים להיות הנוחים ביותר, המקום הבטוח והנוח בו תוכלו לפרסם את רכבכם ולקבל עשרות פניות ממתעניינים.

239 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת carzoomsite
carzoom - אתר הרכבים של ישראל carzoom הנו אתר חדש למכירת רכבים ובו מפורסמים רכבים רבים בקטגוריות שונות והחידוש הוא מכירה פומבית על רכבים במידה ובעלי הרכבים מוכנים למכור את הרכב בשיטה הזאת.
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 1 שנים 4 חודשים
מכוניות למכירה בישראל מחפשים מקום נוח ממנו תוכלו לרכוש רכב? הגעתם למקום בו נסביר מהן האפשרויות שלכם.
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 1 שנים 4 ימים