לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3067 מאמרים 823 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

די לסבל - קונים מתקנים לנשיאת אופניים

פורסם בתאריך 19/01/2016      /      נכתב ע"י yortem

תגידו אם הסיטואציה מוכרת לכם, אתם מתכננים לצאת לטיול עם המשפחה ואולי לרכב קצת על אופניים ואתם מגלים שמשימת הכנסת האופניים לרכב הרבה יותר מורכבת ממה שחשבתם. האופניים לא מצליחות להידחס לתא המטען וגם אם הם כן, הם מונעים הכנסה של חפצים אחרים לתוך הרכב כך שנוסעים אחרים ברכב יצטרכו לסבול את החפצים על ברכיהם במהלך כל הנסיעה. אם אתם אומרים לעצמכם "וואלה נכון" אז כנראה שאתם עושים משהו לא בסדר, אז הגיע הזמן להתקדם ולקנות מתקנים לנשיאת אופניים בשביל שחווית הטיול תהיה מהנה יותר.

קיימים מתקנים לא רעים בכלל שמאפשרים נשיאת אופניים ממקום למקום בזריזות ביעילות ובראש ובראשונה - בבטיחות. שכאתם דוחסים את האופניים שלכם לתוך תא המטען או לתא הנוסעים אתם מסכנים בכך את הנוסעים או את עוברי הדרך. תא מטען שלא נסגר היטב עלול להשתחרר והאופניים עלולים ליפול לכביש ולסכן חיי אדם, בנוסף אופניים שלא קשורות טוב ונמצאות בתוך הרכב עלולות לזוז, לגרום לנזק לפח הרכב או אפילו לשרוט ולפגוע ביושבים ברכב ואף אחד לא רוצה שזה יקרה, הוצאה כספית בקנייה של מנשא אופניים או גגון לרכב עלולה לחסוך מכם נזקים כאלו או אחרים. מנשאי אופניים עולים בין מאות לאלפים בודדים של שקלים והם בהחלט שווים את הכסף, גם אם זה נראה בהתחלה מחיר מפוצץ ויקר מדי, הם יחסכו לכם נזקים כלכליים עתידים וגם ישפרו את חווית הטיול שלכם ומי שלא היה לו מתקן כזה לא יודע מה הוא מפסיד עד שהוא ינסה ויווכח באמת.

1152 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת yortem
כפולים לצפייה ישירה הסדרה החדשה כפולים הצליחה בגדול השבוע והחיפוש של כפולים לצפייה ישירה הפך לנפוץ מאוד. ולא סתם, בואו לקרוא על הסדרה כפולים שהטריפה את המעריצים.
פורסם בקטגוריית טלוויזיה, לפני 4 שנים 8 חודשים
מתנה זולה לחנוכת בית כשרוצים לתת למישהו מתנה שווה בזול - צריך לבחור במוצרי מיסטיקה בגלל הערך שלהם
פורסם בקטגוריית מיסטיקה, לפני 2 שנים 11 חודשים
בחירת מיקום לצילום הריון איפה מצלמים את צילומי ההריון? האם בטבע או בסטודיו? ומה אפשר לעשות על מנת ליהנות משני העולמות?
פורסם בקטגוריית צילום הריון, לפני 3 שנים 10 חודשים
משחקים לאייפון משחקים לאייפון הפכו לתופעה גדולה שאנחנו כבר לא יכולים בלעדיה. אבל אל דאגה, יש פיתרון.
פורסם בקטגוריית משחקים, לפני 4 שנים 10 חודשים
ערוץ 2 לצפייה ישירה ערוץ 2 לצפייה ישירה הוא אחד החיפושים המחופשים ביותר במנוע החיפוש גוגל. מה שמוכיח על עלייה של רמת האנשים שצופים בשידורי ערוץ 2 באינטרנט ולא בטלוויזיה דווקא.
פורסם בקטגוריית טלוויזיה, לפני 4 שנים 8 חודשים