לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3071 מאמרים 824 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מפיצי ריח

פורסם בתאריך 21/10/2019      /      נכתב ע"י alex

כל מה שכדאי לדעת על מפיצי ריח לעסקים

אין זה סוד כי חוש הריח הינו אחד מחמשת הריחות המפותחים ביותר של האדם אשר מאפשרים לו לשרוד את חיי היומיום אך גם ליהנות מריחות וניחוחות נעימים. תחשבו על זה – כמה פעמים נכנסתם לקניון, לבנק או אפילו ללובי בניין מגורים ומיד מילא את אפכם ריח נעים אשר גרם לכם לתחושה נעימה ואווירה מזמינה.

אם בעבר ההתייחסות לחוש הריח הייתה כמעין חוש בסיסי ולא מעבר, הרי שהיום מפיצי ריח לעסקים כמו גם מפיצי ריח לבתים הפכו לנחלת הכלל ומי שהבין את הכוח העצום הטמון בבחירת ריח טוב ונעים – ללא ספק מנצח את השיטה.

מהם בכלל מפיצי ריח?

מפיצי ריח הינם למעשה מכשירים אשר תפקידם לפזר ריח טוב ונעים בחלל בדרכים שונות. כך למשל, קיימים מפיצי ריח חשמליים ומפיצי ריח הפועלים על סוללות כמו גם מפיצי ריח אשר מבוססים על שמנים ותמציות ייחודיות או מפיצי ריח במיכל ספריי.

ניתן לראות כי בעבר, הדרך להפיץ ריח טוב באוויר הייתה מתבצעת לרוב על ידי ריסוס ידני של מטהר אוויר – והתוצאה הייתה בהתאם. הריסוס היה ממוקד ולא מתפזר באופן אחיד בחלל כמו גם היה חלף כעבור מספר רגעים בודדים כלא היה.

סמארט סנט אשר הבינה את החשיבות של ריח טוב ונעים בחלל והקשר הישיר בין ריח להשפעתו על האדם – הבינו כי יש צורך במפיצי ריח ייחודים שידעו להפיץ ריח נעים באופן אחיד ומבוקר וכזה שיגרום לכולם לתחושה מדהימה.

מהם היתרונות של מפיצי ריח חשמליים?

כאשר אנו מדברים על מפיצי ריח חשמליים אנו למעשה מדברים על מכשירים מתקדמים הפועלים באמצעות טכנולוגיה של אידוי המותאמת הן לחללים גדולים והן לחללים קטנים יותר.

מפיצי הריח של סמארט סנט בעלי מערכת בקרה המאפשרת לבצע התאמה אישית של מינונים ותזמונים לכל לקוח ולקוח וכך להבטיח הפצת ריח איכותית ללא הפסקה.

מפיצי ריח חשמליים פועלים על תמציות שמן ייחודיות ועם סמארט סנט תוכלו ליהנות ממגוון ריחות עצום המתחדש באופן יומיומי בהתאם לדרישות הלקוחות.

141 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת alex
מפיץ ריח חשמלי כיצד פועל מפיץ ריח חשמלי של סמארט סנט ? מפיץ ריח חשמלי פועל בשיטת אידוי, כאשר תמצית הריח מתפזרת בצורת אדים בחלל החדר ובכמויות מזעריות, כשמולקולות התמצית מתפזרות באמצעות אידוי הן קלות יותר ונשארות בגובה החלל לזמן רב, לעומת מטהר אוויר בשיטת ספריי שבו התמצית שוקעת יחסית במהירות, לכן שיטת האידוי ידועה כשיטה אפקטיבית מאוד ואולי היעילה ביותר להפצת ריח כיום.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 7 חודשים 1 שבועות
כמה דברים שלא ידעתם על חוש הריח מדוע ריח חשוב? במהלך החיים ריח משפיע עלינו רבות, הוא אחראי במידה רבה למצב הרוח שלנו ועל הרצון שלנו להימצא או שלא להימצא בסביבה מסוימת.
פורסם בקטגוריית עסקים אחר, לפני 8 חודשים 1 שבועות
למה כדאי לבחור בהשכרת מפיצי ריח מפיצי ריח חשמליים הפכו בשנים האחרונות להיות אחד המכשירים ההכרחיים בכל עסק ואפילו בתים פרטיים שכן אנשים הבינו כבר מזמן את החשיבות האדירה הטמונה בריח נעים באוויר. בעזרת מפיצי ריח תוכלו להעניק לעסקכם סגנון ייחודי, אופי אישי, ולהשרות אווירה נעימה ומזמינה על לקוחותיכם וכך, בדרך סמויה אף להגדיל את המכירות שלכם.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 9 חודשים 3 ימים
כמה חשוב מפיץ ריח לעסק? מדוע ניחוח טוב כל כך חשוב בעסק שלנו ? כשאתם נכנסים לחנות בגדים לדוגמא, מה הם הדברים שיגרמו לכם להישאר יותר זמן ? חשבתם על זה ? ובכן, מחקרים הוכיחו ששני חושים פועלים יותר מכל שאר החושים, חוש המישוש וחוש הריח, כאשר תפקידו של חוש המישוש הוא לחוש את הטמפרטורה ותפקידו של חוש הריח הוא להבין האם המקום נקי, מתוחזק ומושקע.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 8 חודשים 3 שבועות
למה כדאי לבחור בהשכרת מפיצי ריח מפיצי ריח חשמליים הפכו בשנים האחרונות להיות אחד המכשירים ההכרחיים בכל עסק ואפילו בתים פרטיים שכן אנשים הבינו כבר מזמן את החשיבות האדירה הטמונה בריח נעים באוויר.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 9 חודשים 5 ימים