לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3023 מאמרים 805 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מיסטיקנים מומלצים ובמה הם יכולים לעזור לך?

פורסם בתאריך 22/10/2019      /      נכתב ע"י orenor

מיסטיקנים מומלצים אמיתיים יעזרו לך למצוא את הדרך הנכונה והייעוד שלך בחיים. בדרך כלל הכלי השימושי והנכון ביותר לכך הוא: תקשור אמין, מהיר ומדויק. המידע מתקבל מהגוף והנשמה שלך המחוברים לכל הנשמות בעולם ולאור הגדול הרואה ויודע הכל - מי שאתה מאמין בו. מידע זה יכול לתת לך תשובות מדויקות ודרך חיים נכונה לקבלת ההחלטות הנכונות עבורך בכל תחום בחיים. המידע המתקבל אינו ציווי. אתה הבוחר הבלעדי מה לעשות עם כל מידע שמתקבל. זה היופי בדבר.

ברוב התרבויות בעולם יש פחד גדול מעולם הרוח: כישופים, מגיה שחורה, עין רעה, פחדים שעוברים בגנטיקה שלנו שכאילו מישהו יכול לשלוט עלינו ועוד.

זה כל כך מוטבע בנו שקשה להשתחרר מכך כי אנו לומדים ורואים זאת במשפחתנו ובסביבתנו.

רוב הדתות משתמשות בפחדים אלו כדי לגרום לנו לעשות דברים שאחרים רוצים שנעשה ללא בחירה חופשית שלנו.

חשוב להבין! כל התשובות לשאלותינו והידע המדהים ההשרדותי הנמצא בנו בנוי למען ההתפתחות הגופנית - רוחנית שלנו. זו עובדה מדעית ורוחנית.

דרך תקשור אמיתי של מיסטיקנים או דרך לימוד עצמי של תקשור נוכל בקלות להתחבר למידע זה ולדעת בדיוק מה אנו זקוקים לחיינו. זה תקשור - תקשורת אמיתית.

לכן כל אדם יכול לתקשר וזה הייעוד הראשוני שלנו: לאהוב ולטפל בעצמנו באהבה וללא כל שיפוטיות. זה אפשרי.

מי שמעוניין ללמוד זאת חייב לדעת שכמו כל אימון אחר צריך זמן, חקירה אמיתית וסבלנות ולעשות זאת בקצב שלנו בלבד.

לשם כך אני כאן! לעזור לכם להבין זאת כדי שלא תיפגעו. "כי האדם עץ השדה" - אנו חייבים קודם כל לפתח שורשים חזקים לקרקע ורק אחר כך להמשיך במסע לקניית דעת העולמות העליונים. חיבור לקרקע - לאימא אדמה: מזון בריא, פעילות ספורטיבית נכונה, משפחה, מגע, עבודה, כסף, דברים מהנים שאנו עושים. כך מתפתחים השורשים החזקים והגזע היכולים לעמוד בשינויי העונות בחיים.  כך מתפתחים הענפים החזקים ומהם הפירות: תקשור אמיתי או כל מה שאנו רוצים.

אנו חיים בעולם של בחירה חופשית ואם נבין זאת יוקל לנו מאוד.

חשוב להתייעץ וחשוב ללמוד ולהתפתח אך רק בדרך חיובית מתוך בחירה חופשית.

בהצלחה, אורן

 

המשך יבוא.

 

130 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת orenor