לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2663 מאמרים 635 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

רופא שיניים במודיעין - כיצד מוצאים רופא שיניים בחירום

פורסם בתאריך 22/10/2019      /      נכתב ע"י linoyka

סובלים מכאבים וזקוקים לטיפול עזרה ראשונה?

אנו מקווים כי אתם נמנים על ברי המזל שטרם מצאו את עצמם זקוקים לעזרה ראשונה שיניים. כאב שיניים הינו אחד הכאבים העזים והנפוצים הידועים לאדם, ולעתים קרובות הוא אף מקרין אל האזורים הסמוכים אליו כגון הגרון, האוזן או הלחי. כאב שיניים עלול לנבוע ממגוון רחב של סיבות, ביניהן ניתן למנות: הזנחה, דלקת סביב שורש השן וסדק או שבר בשן. בנוסף, אנו עלולים לסבול מפצעים בפה שנגרמו כתוצאה מטראומה לפה, דוגמת פגיעה של סכו"ם מתכתי, כוויה כתוצאה מצריכת שתיה או מזון בטמפרטורה גבוהה מדי או בעלי תכונות הפוגעות ברקמת הפה וכן פצעים בחלל הפה דוגמת הרפס, אפטות ובמקרים קשים אף פצעים הנובעים מסרטן הפה.

ההגעה לקבלת עזרה ראשונה מתבצעת לרוב כאשר הכאב הינו בלתי נסבל והטיפול בו אינו סובל דיחוי, או כאשר הפציינט מפתח במקביל חום גבוה או דימומים, עומד לפני נסיעה לחו"ל ומעוניין לטפל בבעיית השיניים בהקדם האפשרי. עבור תושבי השפלה, קבלת עזרה ראשונה שיניים אצל רופא שיניים במודיעין והסביבה עדיפה לרוב במצב כזה על פני ההגעה למיון, היות שבמיון רוב הסיכויים הינם שהפציינט יקבל תרופה לשיכוך כאבים מבלי שיהיה בנמצא רופא המתמחה במתן טיפולי חירום לשיניים.

חשוב לדעת כי אם אתם זקוקים לעזרה ראשונה שיניים, בעיר קיימות לא מעט מרפאות המתמחות, רופא שיניים במודיעין, נוסף על שירותים מניעתיים ואסתטיים, גם במתן מענה למקרים דחופים כגון כאבי שיניים חריפים או פגיעה בשן כתוצאה מטראומה. יש להפגין משנה זהירות בעת זמנים הנחשבים "מועדים לפורענות" מבחינת מצבי חירום, כגון סופי השבוע ויום כיפור, שאז ילדים רבים נופלים מאופניהם ונחבלים.

טיפול חירום בשיניים עשוי לכלול בין היתר:

ניקוז מורסה הגורמת לכאב
שיכוך כאבים
הדבקה זמנית של כתר שנפל
טיפול בדלקת חניכיים חריפה
עקירת עצב בעת דלקת
טיפול בכיבים בחלל הפה
החלפת סתימה שנפלה בסתימה זמנית

עם זאת יש לזכור, כי עזרה ראשונה שיניים במודיעין כמו גם בערים אחרות בקרבתה, רופא שיניים במודיעין, מהווה לעתים קרובות טיפול ראשוני בלבד שמטרתו להקל על הפציינט לעבור את השעות הקרובות ולשכך כאבים, וייתכן שלאחר הקלת התסמינים הראשוניים יהיה עליו לחזור למרפאת השיניים בכדי לקבל טיפול כולל ומונע, כדי שלא יתקל בעתיד במצב חירום דנטלי נוסף.

32 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת linoyka
בריתה במרכז עיצד בוחרים מקום לאירוע כמו בריתה, הארגון עצמו במיוחד שמדובר בחגיגה של ממש וחדש הוא מורט עצבים, במדריך הבא נקל עליכם שלב אחרי שלב
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 1 שבועות 6 ימים
השתלת שיניים במודיעין מאמר מתומצת כאשר באים למצוא את רופא השיניים המומחה להשתלת שיניים
פורסם בקטגוריית רפואת שיניים, לפני 1 שבועות 6 ימים
מסעדה לארועים קטנים ואירוע במסעדה הדרכה למציאת מסעדה לארועים קטנים
פורסם בקטגוריית אוכל, לפני 2 שבועות 2 ימים
רופא שיניים במודיעין הסבר על טיפולי שיניים וללא הרדמה
פורסם בקטגוריית רפואת שיניים, לפני 2 שבועות 5 ימים
הסרת שיער בתל אביב מדריך להסרת שיער בתל אביב
פורסם בקטגוריית קוסמטיקה וטיפוח, לפני 3 שבועות 2 ימים