לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3255 מאמרים 895 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

כיצד לבחור משרד חקירות פרטיות

פורסם בתאריך 27/10/2019      /      נכתב ע"י בני דיטקט

כיצד לבחור משרד חקירות פרטיות?

היום קיימים משרדים רבים בתחום החקירות כאשר חלקם מציעים שירותי חקירה שונים, מעקבים, חקירות מסחריות ועסקיות, חקירות מעמד אישי וחשיפת בגידות, מודיעין עסקי, חקירות בעניין בני נוער וכדומה. אם אתם זקוקים לשירותי חוקר פרטי ומשרד חקירות, אך מתלבטים כיצד לבחור משרד מקצועי והוגן, מומלץ להמשיך ולקרוא שורות אלו.

הסיבות לפנייה למשרד חקירות ?

אנשים פונים למשרד חקירות בגין סיבות שונות ומגוונות, החל בצורך לאתר חייב, לאסוף ראיות לתביעה בבית משפט, לעגן או להפריך בגידת בן זוג, לאתר ירושות ונכסים ועוד. בנוסף, משרד חקירות עושי לסייע ללקוחות עסקיים וחברות בבדיקת מהימנות עובדייהם, בבדיקות כלכליות אודות ספק חדש, ועוד.

מה לבדוק לפני בחירת משרד חקירות?

לפני קבלת ההחלטה באיזה משרד לבחור, חשוב להפגש או לשוחח טלפונית עם מנהל המשרד או אחד מהחוקרים הבכירים בו, בפגישה זו תוכלו לספר אודות המקרה אותו אתם מעוניינים לבדוק, וכמובן שהמידע שתמסרו ישאר בחסיון. במהלך הפגישה תוכלו להתרשם מהליך העבודה אותו יציע משרד החקירות ולהתרשם. חשוב לשמוע ולהבין את תאור הליך עבודתו של החוקר בהתאם לחקירה שתבקשו לבצע מכיוון שזהו אמצעי חשוב להתרשמות מרמתו המקצועית של משרד החקירות בכלל ושל החוקר בפרט.  ככל שמדובר במשרד מקצועי ומיומן יותר, תוצג בפנייכם תכנית פעולה מדוייקת אשר תכלול את הליך ביצוע החקירה ואת המשאבים שיידרשו לביצועה. בנוסף, חשוב לבדוק בפגישה מהו הרקע של החוקרים העובדים במשרד והאם הרקע והמיומנות המקצועית שלהם מתאימה לחקירה אותה תרצו לבצע.

משרד חקירות קטן ואינטימי או  משרד חקירות  גדול?

לשאלה ו אין תשובה ברורה והיא תלויה ביכולות החקירתיות של המשרד. יכול להיות מצב בו  משרד חקירות קטן יהיה איכותי מאוד ולעומתו משרד גדול אשר לא יהיה מספיק מקצועי. נקודה חשובה יותר לבידקה הינה האם יש למשרד רישיון לעסוק בביצוע חקירות פרטיות מטעם משרד המשפטים והאם החוקרים המועסקים בו הינם חוקרים רשויים מטעם משרד המשפטים. במידה ולמשרד אין רישיון לביצוע חקירות, מומלץ שלא לשכור את שירותיו.

משרד חקירות קטן משרד "בוטיק", עשוי להציע ללקוח יחס אישי וצמוד יותר מזה שיקבל במשרד גדול, אך נהוג לראות משרדי חקירות גדולים כמשרדים היכולים לנהל מספר רב של חקירות במקביל. החיבור האישי בינייכם לבין משרד החקירות והחוקרים בו הינו חשוב יותר מגודלו של המשרד ושיחת/פגישת ההיכרות היא חשובה מאוד על מנת שתוכלו להתרשם ממשרד החקירות ולבחון עד כמה הוא יכול לענות על דרישותייכם.  

ביצוע חקירות במגזר הפרטי והעסקי כיום

תחום החקירות מתחדש במהירות רבה. מכשור וציוד מתחדש מדי מספר חודשים במכשור לדש יותר. היום למשל ניתן להשתמש במצלמות זעירות המוסוות באביזרים שונים, דבר שפעם היה שמור לסוכנויות ביון ממשלתיות. שילוב של אצעים מתקדמים בנוסף לשיטות חקירה מסורתיות יותר,הכרחיות להצלחת החקירה.

145 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת בני דיטקט
פוליגרף וחקירות פרטיות שימוש במכשיר הפוליגרף ככלי עזר בביצוע חקירות פרטיות
פורסם בקטגוריית חקירות פרטיות, לפני 1 שבועות 5 ימים
גרפולוגיה וחקירות פרטיות לעיתים, הגרפולוגיה משמשת ככלי עזר בביצוע חקירת פרופיל על אדם מסויים. כלי זה משמש אותנו כמשרד חקירות רק עם הצלבה נוספת ובדיקות של מידע ממקורות שונים במסגרת חקירת הפרופיל
פורסם בקטגוריית חקירות פרטיות, לפני 1 חודשים 15 שעות
חקירות עסקיות ומודיעין עסקי חקירות עסקיות נועדו לעזור בסגסוכים עסקיים. חקירות אלו כוללות בין היתר מודיעיןם עסקי על מתחרים
פורסם בקטגוריית חקירות פרטיות, לפני 3 חודשים 3 ימים
חקירות כלכליות כיצד חקירות כלכליות וחקירות נכסים יוכלו לעזור לנו במקרים בהם נאלץ להפעיל שירותי גבייה מחייבים אינם משלמשים את חובם
פורסם בקטגוריית חקירות פרטיות, לפני 6 חודשים 4 שבועות
האזנות סתר האזנות סתר והדרכים לגילוין ולמניעתן
פורסם בקטגוריית חקירות פרטיות, לפני 8 חודשים 1 ימים