לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3362 מאמרים 938 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

למה לבנות אתר וורדפרס

פורסם בתאריך 19/01/2016      /      נכתב ע"י yortem

מערכת ניהול התוכן של וורדפרס היא "המילה האחרונה" בתחום מערכות הניהול לבניית אתרים. מדובר על מערכת חינמית וחופשית שמאפשרת לכל אחד להוריד את הקבצים שלה ולהתקין אותה על השרת שלו. בגלל שהמערכת חינמית ופופולרית כל כך הרבה מתכנתים מייצרים לה תוספים ותבניות שגורמים לבניית האתר להפוך לקלה הרבה יותר ויעילה בצורה מדהימה. במקום שמתכנתים יצטרכו לעמול על כל מיני פיצ'רים מסיומים לאתר שלהם הם פשוט יכולים להתקין תוסף בלחיצת כפתור אחת וגם מי שאין לו ידע כלל וכלל בתכנות יכול ליצור דברים מדהימים כמו גלריות, פורומים, ווידג'טים מסוימים ועוד שלל דברים בלי להתאמץ וכמובן שבחינם. התבניות הרבות שקיימות למערכת מאפשרות בניית אתר וורדפרס יפה ובמבט ראשון מקצועי ורציני אם כי לא ייחודי מכיוון שעוד אנשים יוכלו להשתמש באותה תבנית. למרות זאת, אפשר להתאים עיצובים באופן אישי למערכת במידה ויש לכם את הידע המתאים.

המערכת מאפשרת להוסיף חברי צוות, עורכים וכותבים שיוסיפו תכנים לאתר ולתת גישות שונות לכל אחד מהם, כך פועלים גם באתרים הגדולים בעולם שמבוססים על וורדפרס. אפשרות הכתיבה והפרסום של התכנים פוסטים באתר מאוד פשוטה והדפים נשמרים כטיוטות בצורה אוטומטית כך שגם אם סגרתם את הפוסט או שיצאתם ממנו בטעות תוכול להמשיך לכתוב אותו בכל זמן ומכל מקום תוך שמירה של גרסאות ישנות לאחר שכתוב הפוסטים. בעבודה עם כותבים מרובים לפעמים עלול להיווצר מצב שבו כמה אנשים מנסים לערוך תוכן אחד וגם פה לוורדפרס יש פיתרון ובלתי ניתן לערוך פוסט כשמישהו אחר עורך אותו.

אלו רק חלק קטן מהיתרונות שכרוכים בבניית אתר וורדפרס ויש עוד יתרונות רבים שלא כתבנו עליהם או שהם פשוט לא נגלים לעין. אנחנו ממליצים לכם לקרוא מידע נוסף על בניית אתר וורדפרס באתר Ksite - בניית אתר.

1219 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת yortem
איך בחרתי מדביר באלעד הדברה באלעד שנבחרה בתבונה
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 2 שנים 1 חודשים
עריסות לרכב אף אחד לא יודע עד כמה משתלם זה שיש עריסות לרכב עד שאתם קונים אחת כזאת. החיים כבר לא נראים אותו דבר והנה הסיפור שלי.
פורסם בקטגוריית כלי רכב, לפני 5 שנים 1 חודשים
כפולים לצפייה ישירה הסדרה החדשה כפולים הצליחה בגדול השבוע והחיפוש של כפולים לצפייה ישירה הפך לנפוץ מאוד. ולא סתם, בואו לקרוא על הסדרה כפולים שהטריפה את המעריצים.
פורסם בקטגוריית טלוויזיה, לפני 5 שנים 2 חודשים
מתנה זולה לחנוכת בית כשרוצים לתת למישהו מתנה שווה בזול - צריך לבחור במוצרי מיסטיקה בגלל הערך שלהם
פורסם בקטגוריית מיסטיקה, לפני 3 שנים 5 חודשים
בחירת מיקום לצילום הריון איפה מצלמים את צילומי ההריון? האם בטבע או בסטודיו? ומה אפשר לעשות על מנת ליהנות משני העולמות?
פורסם בקטגוריית צילום הריון, לפני 4 שנים 5 חודשים