לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4427 מאמרים 1315 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

משחק באבלס - משחק הבועות הפופולארי ביותר

פורסם בתאריך 07/11/2019      /      נכתב ע"י NetGames

משחק באבלס הוא דבר ידוע ומוכר לכל האנשים כולם רוצים לשחק באבלס ולחרוש עליו כל החברים שלי אומרים כי משחק באבלס מעביר להם את השעמום ובנוסף גם חברות של אמא שלי טוענות כי משחק באבלס מעביר להם את הזמן בעבודה כאשר משעמם להן.

המשחק באבלס עבור מהפכה אמיתית הוא אחד מהמשחקים הכי מדוברים בעולם שלנו ובמהרה הפך כמו מטאור לאחד המשחקים היותר מדוברים של שנות ה-2000 כדאי לשחק במשחק באבלס בשעות השעמום המתות או כאשר אין מה לעשות בבית הספר או בעבודה.

במקום העבודה בו אני עובד התקינו משחק באבלס בכל המחשבים עד שלפתע אחד המנהלים גילה כי אנחנו משחקים באבלס כל היום והוא הורה לנו להוריד במיידית את הבאבלס הזה ממסכי המחשב הוא לא הסכים לנו להמשיך ולשחק במשחק באבלס במקום לעבוד בעבודה שלנו בכל זאת יש לנו דברים יותר חשובים לעשות מסתם לשבת ולשחק באבלס כל היום במחשב האישי שלנו.

חוץ מזה שהמטרה במשחק היא לא מסובכת ומתאימה לכל נער ילד או אדם מבוגר יש לנו כדורים צבעוניים שאנחנו צריכים לשגר לעבר קבוצת כדורים צבעונית אחרת לדוגמה אם יש לנו כדור באבלס כחול לשגר נשגר אותו לקבוצת כדורים כחולים כדי להפיל אותם.

רוב האנשים המצליחים בחיים וסבלניים בד"כ מסיימים באבלס אם כי המשחק באבלס לא מתאים לי כי אני אדם לא סובלני בכלל אני חייב שכל הדברים יעשו מהר בזמן ובתזמון הנכון אני לא רוצה להפסיד זמן לכן אני נוהג לשחק משחק באבלס כאשר משעמם לי רק להעביר את הזמן ואילו לא למטרת ניצחון כלשהי אני כבר לא אוהב לשחק באבלס כי אני תמיד לא מנצח במשחק בסוף.

אגב עוד דבר קטן ששכחתי במשחק באבלס שוטר אנחנו יכולים לשחק תמיד ולהבין כי אם נוריד מהלוח סדרת צבעים אחת היא לא תחזור בשנית באותו משחק שאנחנו משחקים בזה הרגע כך אם נפיל כמה שיותר צבעים ישארו פחות צבעים והמשחק באבלס יהיה יותר קל לכולם.

מקווה שעזרתי לכמה אנשים במדריך הזה. בפורומים הרבים באינטרנט תוכלו למצוא המון אנשים שמפרסמים באבלס בכל מיני מקומות זה נורא כיף לראות שהמשחק הזה עבר כברת דרך כזו ארוכה וכי כל העולם מכור לו הוא נעשה כל כך גדול רק מפה לאוזן מרוב שדיברו עליו הוא נהיה מקורי ואיכותי ביותר הוא ממש ממסד את רוב המשחקים בארץ ובעולם לכן אין כמו משחק באבלס מהנה בשעות הפנאי או השעמום.

1133 צפיות
10 כניסות
מאמרים נוספים מאת NetGames
משחקי בנות ברשת חינם משחקי בנות ברשת הם הדבר הכי חם בעולם המון בנות מתוקות חולות על משחקי בנות כאלו ואחרים ורוצות רק פאן לשחק בהם כל היום.
פורסם בקטגוריית משחקים, לפני 5 שנים 8 חודשים
שש בש אונליין - טיפים למתחילים כולם אוהבים לשחק שש בש באינטרנט וכמעט כולם מתגאים בכישורי המשחק שלהם, אבל על מנת שתהיו תותחים אמיתיים במשחק, לא מספיק לדעת את החוקים.
פורסם בקטגוריית משחקים, לפני 5 שנים 3 חודשים
משחקים ברשת חינם לילדים בשנים האחרונות ואולי תמיד אפשר לשים לב שאנשים לרוב משתעממים בבית ואין להם מה לעשות עם עצמם, אז הם מחפשים תעסוקה, הם הולכים לשחק הולכים לפארק אך גם שם לפעמים משעמם להם והם סתם זורקים את כספם.
פורסם בקטגוריית משחקים, לפני 5 שנים 8 חודשים
משחקי מרוצים חינם ברשת ישנם סוגים רבים של משחקי מכוניות – משחקי מרוצים, משחקי חנייה, מרוצי אופנועים, מרוצי שטח, משחקי מונית, ועוד סוגים רבים. בכתבה זו נסקור את משחקי המרוצים על סוגיהם השונים.
פורסם בקטגוריית משחקים, לפני 6 שנים 1 חודשים
פריב משחקים - משחקים חדשים כל יום אין ספק שמשחקי פריב ברשת זהו הפיתרון הטוב ביותר לילדים וילדות בשעות הפנאי ואני אסביר גם מדוע.
פורסם בקטגוריית משחקים, לפני 3 שנים 5 חודשים