לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4243 מאמרים 1288 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

קונטיינרים כפתרון מגורים או משרד

פורסם בתאריך 20/01/2016      /      נכתב ע"י shirutaiahsanacoil

צפיפות עירונית, יוקר המחייה ומודעות גוברת לאיכות הסביבה הגבירו את הפופולאריות של הקונטיינרים בתור אלטרנטיבה לבניית בית או משרד. הקמה של מבנה חדש מצריכה השקעה מרובה של זמן וכסף ותלויה באופן ניכר ביכולת להשיג את האישורים הביורוקרטיים הנדרשים. ברחבי העולם ניתן למצוא מעונות ובניינים מקונטיינרים בכל הערים הגדולות. בארץ המגמה עדיין בחיתוליה, אך המודעות אליה גוברת כל הזמן. ניתן למצוא דוגמאות לשימוש במכולות ממטולה ועד אילת. 

מה ניתן לעשות עם קונטיינרים?

קונטיינרים משמשים בתחומים רבים מאוד ומוכרים במיוחד מתחום האחסון, ההובלה ושינוע סחורה. ניתן למצוא אותם מסודרים בנמלים או על ספינות בדרכם לארצות אחרות. עם זאת בשנים האחרונות הקונטיינרים חדלו לשמש רק לצרכים אלה ובפכו לחומר גלם זמן, זול וירוק שניתן להשתמש בו בתחומים נוספים של החיים, כגון עבודה או משרדים. 

קונטיינרים למגורים

לא לכולם מתאים לקחת משכנתאות ענקיות ולהשתעבד לבנק לשנים ארוכות. ישנם אנשים הבוחרים אחרת - פתרון בנייה אשר לא יכניס אותם לחובות ולקשיים כלכליים למשך מרבית חייהם. ניתן למצוא קונטיינר למכירה בגודל ובצורה המתאימים לבית הרצוי ולהפוך אותו למגורי פאר. העלות של בית מכולה מפואר תהיה נמוכה בהרבה מזה של בית רגיל. כל הבתים ניתנים לבנייה ולעיצוב בהתאם לצרכי וטעמם של הלקוחות. בכל בית אפשר ליצור חלוקה פנימית לחדרים, להתקין מערכת תאורה משוכללת, מיזוג אוויר, שירותים, מקלחת, מטבח, לחבר לתשתיות, להוסיף מערכת נעילה חכמה, לבנות מרפסת שמש חיצונית ועוד. את כל זה ניתן לעשות מחומרים איכותיים בשילוב חומרים ממוחזרים וללא פגיעה במשאבים טבעיים. 

קונטיינרים לשימוש משרדי

הקונטיינר יכול להפוך גם לחלל עבודה מרווח נוח. הפתרון הזה מצוין לפרויקטים המצריכים הקמה מהירה של מבנה או הקמה של מבנים שניתן להעביר ממקום למקום. לאוהבים אווירה רגועה, ניתן להציב משרד בחצר הבית ולשדרג את חוויית העבודה. ניתן למצוא קונטיינרים בשימוש בעולם העסקי בתור ביתני מחירות, עמדות שמירה, אולמות תצוגה, ביתנים באתרי בנייה, צימרים ועוד. כל משרד ניתן לעיצוב בהתאם לדרישות הלקוח ולחיבור לתשתיות. אין צורך לעבד לקוחות או זמן עבודה בהמתנה למבנה חדש. את הקונטיינרים ניתן לשפץ ולהקים בשבריר מהזמן שלוקח לבנות משרד חדש. 

מכירה או השכרה?

הכל תלוי בצרכי הלקוח: קונטיינרים למכירה יתאימו יותר לפרויקטים ארוכי טווח או בתור מבני קבע, בעוד שפרוייקטים קצרים יוכלו למצוא אפשרויות השכרה רבות. ההתאמה לפרויקט חשובה בשל הצורך לשנות את הקונטיינר ולהתאים אותו לצרכי האדם או העסק. 

1624 צפיות
3 כניסות
מאמרים נוספים מאת shirutaiahsanacoil
עיצוב משרדים ניידים - כיצד לעשות את זה נכון? משרד המעוצב בצורה נכונה יסייע לשפר את התפקוד, הריכוז, המצב רוח והמוטיבציה של העובדים. בנוסף, עיצוב נכון ישרת בצורה טובה ויעילה יותר את קהל הלקוחות. עיצוב אינו נועד רק למשרדים רגילים, אלא גם לשיפור ושדרוג משרדים ניידים.
פורסם בקטגוריית עיצוב פנים, לפני 5 שנים 11 חודשים
כיצד לבחור שירותי אחסנה במרכז כאשר אנו בורחים שירותי אחסון מומלץ להגדיר בצורה מסודרת את הצרכים, היעדים, פרק הזמן והתקציב, כדי לקבל מושג ברור יותר לגבי איזה מקום כדי לחפש. מפני שצרכיי האחסון מגוונים מאוד, הרי שגם פתרונות האחסון הזמינים באזור המרכז הם מגוונים.
פורסם בקטגוריית בית ומשפחה, לפני 6 שנים 7 חודשים
למה לבנות בתים ממכולות? מכולות למגורים מהוות פתרון ירוק, זמין ובר השגה, אשר מאפשר בנייה של מבנים איכותיים ובטיחותיים בזמן קצר.
פורסם בקטגוריית בניה אקולוגית, לפני 6 שנים 10 חודשים