לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2915 מאמרים 742 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

סדנת מכירות- כל מה שחשוב לדעת

פורסם בתאריך 12/11/2019      /      נכתב ע"י iLEAD - הדרכת מכירות

סדנת מכירות - כל מה שחשוב לדעת

ככל שהסביבה תחרותית יותר והשוק צרכני יותר, כך ענף המכירות הופך להיות מאתגר ומורכב יותר. על מנת להבטיח הצלחה ועמידה ביעדים, על איש המכירות לגבור על המתחרים הרבים אשר קיימים בשוק, להחזיק בכלים ומיומנויות המכירה הגבוהות והחזקות ביותר, להכיר לעומק את פסיכולוגית הלקוח, לדעת כיצד לזהות את צרכיו, להתמודד באופן אפקטיבי ומקצועי מול התנגדויות, ואלו רק חלק מהכישורים המקצועיים אותם איש המכירות מוכרח להחזיק.

כאמור, מכירות הינו תחום תחרותי ומורכב במיוחד, ולכן פעמים רבות העוסקים בתחום מתקשים לשמור על מוטיבציה גבוהה. ליווי מקצועי והדרכה יכולים לשפר את יכולות המכירה של איש המכירות, לשפר את היצירתיות ואת הכלים המקצועיים, ואף לעלות את בטחונו האישי, המקצועי ואת רמת המוטיבציה שלו תוך זמן קצר, ליווי זה נקרא במילים אחרות, סדנת מכירות חיצונית.

סדנת מכירות מקצועית למעשה נועדה לאפשר לכל ארגון להצליח ולעמוד בקדמה על אף הסביבה התחרותית וריבוי המתחרים. זאת כאמור באמצעות הענקת ידע, כלים ומיומנויות רעננות, מתקדמות, יצירתיות וחדשות עבור אנשי המכירות. עובדים ומנהלים אשר עברו בהצלחה סדנת מכירות מדווחים כי כמות סגירת העסקאות היומית עלתה באופן משמעותי, ועמידה ביעדים הפכה להיות למטרה קלה ופשוטה יותר. מדובר על תוצאות מרשימות במיוחד אשר מטיבות עם שני הצדדים: אנשי המכירות מגיעים ליעדים ונהנים ממשובים חיובים ובונוסים, ובעלי הארגון נהנים מהגדלה משמעותית בהיקף המכירות ועלייה ניכרת ברווחי הארגון.

כמו כן, סדנת מכירות מקצועית תתאים את תכניה בהתאם לאופי הארגון, האילוצים, המטרות והיעדים השונים. כמובן גם בהתאם לסוג המוצר או השירות אותו הארגון מוכר. מכירה יכולה להיות טלפונית או פרונטלית, כאשר לכל סוג ואופי מכירה כלים מקצועיים שונים משלה. לכן, ישנה חשיבות גדולה להתאמה נכונה של סדנת מכירות, כך שתוכלו להבטיח תוצאות מרביות ואיכותיות.

חברת iLEAD  להדרכת אנשי מכירות מובילה בהדרכת מכירות, קורס מכירות, סדנת מכירות, אימון מכירות, והדרכת שימור לקוחות או קורס שירות. בנוסף, בiLEAD  אנו מציעים חנות מקוונת לאנשי מכירות עם סל כלים ומוצרים ללימוד ולהצלחה במכירות, ביניהם ספרי הדרכת מכירות, ערכות הדרכת מכירות ורעיונות ללימוד ותרגול עצמי.  

ליצירת קשר עם חברת iLEAD להדרכת מכירות אנא צלצל/י עכשיו: 072-2500344

86 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת iLEAD - הדרכת מכירות
דוגמא לנושא מרכזי מקורס מכירות מקצועי כל ארגון שואף להצליח, לשגשג, לעמוד בקדמה וכמובן להגדיל את הכנסותיו ורווחיו. קורס מכירות מקצועי נוצר במטרה לאפשר לעובדים ולמנהלים בארגון לפתח ולשדרג את יכולות המכירה שלהם ובכך להצליח לעמוד ביעדי הארגון ולקדם את מטרותיו השונות. במהלך הקורס מקבלים המשתתפים ארגז כלים מקצועי אשר מפתח את כישוריהם, מרחיב את הידע שלהם בתחום ואף מעלה את המוטיבציה.
פורסם בקטגוריית מכירות, לפני 4 חודשים 2 שבועות