לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3080 מאמרים 828 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

דוגמא לנושא מרכזי מקורס מכירות מקצועי

פורסם בתאריך 12/11/2019      /      נכתב ע"י iLEAD - הדרכת מכירות

דוגמא לנושא מרכזי בתחום קורס מכירות מקצועי 

כל ארגון שואף להצליח, לשגשג, לעמוד בקדמה וכמובן להגדיל את הכנסותיו ורווחיו. קורס מכירות מקצועי נוצר במטרה לאפשר לעובדים ולמנהלים בארגון לפתח ולשדרג את יכולות המכירה שלהם ובכך להצליח לעמוד ביעדי הארגון ולקדם את מטרותיו השונות. במהלך הקורס מקבלים המשתתפים ארגז כלים מקצועי אשר מפתח את כישוריהם, מרחיב את הידע שלהם בתחום ואף מעלה את המוטיבציה.

נושא מרכזי אשר נלמד במהלך קורס מכירות מקצועי הוא פסיכולוגיית הלקוח וזיהוי צרכיו. מדובר בנושא מהותי וחשוב במיוחד אשר מאפשר לעובד להתמודד בהצלחה, ביצירתיות ובאפקטיביות מול התנגדויות אפשריות. כידוע, תהליך מכירה כולל אינטראקציה אישית  מול הלקוח, ולכן על העובד לדעת כיצד לגרום ללקוח להעדיף את המוצר או השירות אותו הוא מציע על פני מתחרים אחרים.

מדובר במיומנות אשר יכולה להפוך כל איש מכירות טוב לאיש מכירות מעולה, מקצועי ויעיל במיוחד אשר בסופו של יום מצליח לעמוד ביעדים ואף להגדיל את רווחי הארגון. כידוע, הכלי המרכזי להצלחת כל עסק הוא מכירות, ולכן השקעת משאבים בתחום הינה חכמה, משתלמת וחשובה במיוחד.

ככל שאנשי המכירות שלכם יחזיקו בידע רחב ובמגוון כלים ומיומנויות אשר יבטיחו תהליך מכירה איכותי ויעיל, כך הם יהיו אפקטיבים יותר, ויצליחו לקדם ולסגור יותר ויותר עסקאות. קורס מכירות מקצועי מצליח לשפר את היכולות של המשתתפים תוך זמן קצר בלבד, כאשר תרגול מעשי ויישום הידע והכלים מאפשרים לשמור על תוצאות חיוביות לאורך זמן.

כמו כן, חשוב להבין כי קורס מכירות מקצועי, איכותי ואפקטיבי יתאים את עצמו ואת התכנים בהתאם לאופי, סוג וגודל הארגון וכמובן בהתאם לצרכיו ולמטרותיו. בנוסף, קורס איכותי יועבר על ידי מרצים בעלי התמחות וניסיון רב בתחום המכירות, אשר יכולים להעביר את הידע והכלים אותם רכשו לאורך השנים הלאה.

חברת iLEAD  להדרכת אנשי מכירות מובילה בהדרכת מכירות, קורס מכירות, סדנת מכירות, אימון מכירות, והדרכת שימור לקוחות או קורס שירות. בנוסף, בiLEAD  אנו מציעים חנות מקוונת לאנשי מכירות עם סל כלים ומוצרים ללימוד ולהצלחה במכירות, ביניהם ספרי הדרכת מכירות, ערכות הדרכת מכירות ורעיונות ללימוד ותרגול עצמי.  

ליצירת קשר עם חברת iLEAD להדרכת מכירות צלצל/י עכשיו: 072-2500344

147 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת iLEAD - הדרכת מכירות
סדנת מכירות- כל מה שחשוב לדעת ככל שהסביבה תחרותית יותר והשוק צרכני יותר, כך ענף המכירות הופך להיות מאתגר ומורכב יותר. על מנת להבטיח הצלחה ועמידה ביעדים, על איש המכירות לגבור על המתחרים הרבים אשר קיימים בשוק, להחזיק בכלים ומיומנויות המכירה הגבוהות והחזקות ביותר, להכיר לעומק את פסיכולוגית הלקוח, לדעת כיצד לזהות את צרכיו, להתמודד באופן אפקטיבי ומקצועי מול התנגדויות, ואלו רק חלק מהכישורים המקצועיים אותם איש המכירות מוכרח להחזיק.
פורסם בקטגוריית מכירות, לפני 8 חודשים 3 ימים