לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3017 מאמרים 800 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

יתרונותיהם של לוחות אמייל לכתיבה– המדע שמאחורי הלוחות

פורסם בתאריך 13/11/2019      /      נכתב ע"י yair

מתעניינים בלוחות אמייל לכתיבה והוראה? אכן יש לכם סיבות טובות לכך! להלן כמה מהיתרונות של לוח אמייל על פני לוחות אחרים, וגם קצת מידע על תהליך הייצור, איכות הציפוי ונוחות השימוש.

ישנם שימושים רבים ללוחות כתיבה, הנפוץ והמפורסם ביותר הוא לוח הכתיבה בכיתות לימוד, בבית הספר ובמסגרות הלימוד האקדמאיות. לעומת זאת, למעשה ללוח הכתיבה המחיק ישנם שימושים רבים ומגוונים מחוץ לכותלי מסגרות הלימוד: בעסקים, בפנאי ובארגונים שונים.

מאז החל השימוש בלוח כתיבה ירוק בכיתות הלימוד לפני עשורים רבים, הלוחות עברו גלגולים רבים ושדרוגים אינספור עד לקבל המוצר המתקדם ביותר בתחום לוחות הכתיבה, והוא לוח האמייל.

אז מה זה בעצם לוח אמייל?

לוח אמייל מגנטי הינו לוח מתכתי מצופה בשכבת אמייל איכותי. לוח זה מבוסס על טכנולוגיה עתיקה מאוד של ציפוי אמייל שאותו ניתן לראות בציפוי סירים, פסלים וכדומה. שכבת האמייל מוכנה על ידי ציפוי של אבקת זכוכית ואפיית האבקה בחום גבוה של 840 מעלות, היוצרת שכבת זגוגית, מבריקה, חזקה ועמידה.

מהיכן נולד הצורך בלוחות אמייל?

השימוש בלוחות מחיקים רגילים גורם לעיתים קרובות לבעיות תחזוקה ולבלאי.

הלוחות הרגילים בדרך כלל אינם נמחקים בקלות רבה, בפרט כאשר הכתוב נותר מהיממה הקודמת או נותר זמן רב ללא מחיקה. במצב זה יהיו נכרים סמני הכתב על הלוח גם לאחר המחיקה באמצעות הספוג. בשיעורים בהם חשוב מאוד רקע הכתב כמו לדוגמא במתמטיקה או במצגות רשמיות כמו במשרדים וכדומה, השימוש בלוחות פשוטים יהווה חיסרון משמעותי, מבחינת הנראות וכן כתוצאה מלוח שרוט ובלוי.  מצורך זה נולד הפתרון החכם והיעיל לניקוי מושלם של הכתב וכן נראות גבוהה ואי התבלות של הלוחות, על-ידי המעבר ללוחות אמייל מחיקים איכותיים ועמידים לשנים רבות.

בעוד שעל לוחות אחרים לאחר מחיקה עדיין ניכרים סימני המחיקה, ובדרך כלל הכתב משאיר סמנים עד לשימוש בחומרי ניקוי פעילים כמו טינר או חומרים אלכוהולים אחרים, הרי שלוח האמייל החדשני מאפשר מחיקה קלה ומושלמת ללא שימוש בחומרים פעילים כלשהם, אלא באמצעות ספוג מחיקה פשוט ונגיש, שאינו דורש כל תחזוקה או חומר מתכלה כלשהו.

מהם היתרונות של לוחות אמייל על-פני לוחות עשויים ממשטחים אחרים?

לוח מחיק אמייל כאמור מהווה התקדמות נוספת בעולם הלוחות הודות לאיכות ההצגה המתאפשרת עליו, אך ישנן יתרונות נוספים.

לוחות אלו מוכחים ביתרונות רבים נוספים, כמו עמידות גבוהה מאד לשריטות וכן המראה היוקרתי שהוא משווה ללוח לעומת לוחות מחיקים רגילים. כמו בסירי אמייל ותבניות מצופות אמייל הלוח מקבל ברק וחיות ומצליח למשוך את תשומת הלב של הנוכחים אל הלוח בקלות רבה יותר. לוח אמייל משדר בנוסף תחושה של חדשנות ואסתטיקה ניכרת.

בניסוי שנערך בארה"ב, נמצא שלוחות אמייל הנם הלוחות העמידים ביותר בפני שריטות ו"סימנים" המשאירים אחריהם מספריים, אולרים, צרור מפתחות וכו. היתרון: לוחות האמייל נשארים במצב חדש ללא בלאי לאורך שנים רבות וארוכות!

כל זאת בנוסף כמובן ליכולת המחיקה הקלה והמשופרת שלהם על-פני הלוחות הלבנים הרגילים המוכרים לכולם.

איפה ניתן להשיג לוח אמייל מחיק מגנטי או לוח מחיק אמייל רגיל?

ישנן חברות מובחרות כיום המשווקות לוחות אמייל למגוון צרכים, כמו לבתי ספר, לאוניברסיטאות, למפעלים, לחברות הייטק, משרדי עו"ד ורו"ח ושאר המשרדים. אמנם חשוב מאוד לשים לב מי החברה המספקת ובאיזה איכות לוח האמייל, שכן יש הבדל משמעותי באיכות הציפוי היוקרתי בין החברות השונות, כשם שיש הבדל משמעותי בין סוגי הסירים והתבניות לבישול ואפייה המצופים בחומר זה.

חשוב לבחור בחברה המבצעת את פעולת הציפוי בטמפרטורה גבוהה במיוחד, שכן שיטת הציפוי ואיכותה משפיע באופן ניכר על המראה המתקבל בפועל, על עמידות המראה החדש לאורך זמן בפני שריטות ופגיעות בצבע, וכן על נוחות הכתיבה והשימוש.

דרישות מיוחדות ללוח שלכם?

לוחות מחיקים אמייל אלו ניתן להשיגם כמובן לא רק כלוחות חלקים, אלא גם כלוחות עם משבצות ברקע, לוחות עם תבניות מוטבעות מראש לפי סימונים לצורך סידור משימות, מטרות, יעדים, נוכחות ועוד. כמו כן אפשר גם להשיג לוח אמייל מחיק מגנטי, שיאפשר לכם להציג על הלוח באמצעות כלי עזר מגנטיים בקלות.

112 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת yair
לוח מחיק למשרד – רעיונות, טיפים והיכן רוכשים? מחפשים לוח מחיק למשרד? לפניכם כמה טיפים שימושיים לשימושים השונים של הלוחות, מידע על אלו סוגי לוחות קיימים כיום בשוק ואיפה כדאי לרכוש לוח מחיק איכותי.
פורסם בקטגוריית עיצוב פנים, לפני 6 חודשים 2 שבועות
איך להשיג לקוחות ע"י טלמיטינג חיצוני לעסק? מחפשים איך להשיג לקוחות חדשים לעסק שלכם? או מחפשים שיטה להבאת לקוחות חדשים שבאמת עובדת, אך אתם מרגישים שאתם טובעים בים של משימות מבלי להצליח למנף את הפוטנציאל של העסק בצורה משמעותית? מאמר זה נועד בשבילכם.
פורסם בקטגוריית פרסום ושיווק, לפני 6 חודשים 2 שבועות